Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Meilė ir aistra'' naujametinis koncertas

Nenumaldomai artėjant Naujiesiems 2016-iems metams, mes nejučia pradedame galvoti ką per juos nuveiksime, ką sau pasižadėsime ir kokie būsime laimingi galėdami tai įgyvendinti! Geriausią emocijos ir energijos užtaisą gauname iš maloniausių ir gražiausių prisiminimų, nuostabios, skoningos muzikos. Mielieji, Naujųjų – 2016-ųjų išvakarėse Naujųjų atidarymo koncertą Jums dovanoja valstybinis choras „Vilnius“. Muzika, šventiškai skambantys akordai ir besišypsantys veidai – džiaugsmingas vakaras Jums! Choras „Vilnius“ su dviem jaunais nuostabiais klasikinės muzikos solistais Lina Dambrauskaite bei Edgaru Davidovičiumi kviečia į spalvingą melodijų fejerverką, kur skambės laiko patikrinta muzika, stebins netikėti vakaro programos posūkiai ir staigmenos. Palydėkime senuosius ir pasitikime Naujuosius 2016-uosius metus drauge!

Valstybinis choras „Vilnius“ (vyriausiasis dirigentas Artūras Dambrauskas), kiekvieną kartą perteikia muziką taip, kad ji ne tik džiugintų, bet ir praturtintų. Naujųjų Metų atidarymo koncerte, žaismingiausiame muzikos spalvų pasaulyje bus kuriama spalvinga naujametinė garsų mozaika, kurioje skambės tradicinės Kalėdinės dainos, lietuvių bei populiariausių užsienio kompozitorių kūrinių aranžuotės chorui. Taip pat išgirsite subtilių ir jausmingų solistų garsiąsias arijas ir duetus iš operų: Ž. Masne „Manon“, Š. Guno „Romeo ir Džiulijeta“, G. Donizetti „Meilės eliksyras“...

Jei tikite, kad gera nuotaika, šypsenos, žavios akimirkos paskutinį metų vakarą pavirs gražiausia švente, ateikite pasiklausyti mūsų ir praturtinkite save gražiausia muzika bei pačiomis geriausiomis emocijomis Naujiesiems metams!

Vakaro vedėjas Jokūbas Bareikis!