Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

M.A.M.A. su ''Radiocentru'' kurs didžiausią muzikos šou Lietuvoje

Asociacija „Metų muzikos apdovanojimai“ bei „Radiocentras“ savo jubiliejų švęs kartu. Penktieji M.A.M.A apdovanojimai ir „Radiocentro“ veiklos 25-metis bus pažymėti didžiausiu Lietuvoje muzikos šou. Drauge rengiamos šventės idėja yra paminėti lietuviškos muzikos pažangą, pasiektą per pastarąjį amžiaus ketvirtį.

Atsižvelgiant į M.A.M.A muzikos apdovanojimų ir „Radiocentro“ jubiliejaus šventės mastą, jai rengtis pradėta beveik prieš metus.

„Per 25-erius metus, kol veikia „Radiocentras“, Lietuvos nuotaika pragiedrėjo iš esmės. Taip atsitiko, nes visi drauge užauginome ne tik BVP, bet ir lietuvišką muziką. Tuo ir pasidžiaukime, surengę šaunios valstybės vertą nacionalinį muzikos šou“, – sako ilgametis „Radiocentro“ programų direktorius Donatas Bučelis.

Pasak „Metų muzikos apdovanojimų“ asociacijos pirmininko ir prodiuserio Martyno Tylos, kiekvienas M.A.M.A apdovanojimuose apsilankantis žmogus prisideda prie to, kad būtų kuriama geresnė lietuviška muzika.

„Geriausias būdas didinti lietuviškos muzikos industrijos pagreitį yra suteikti didžiąją sceną debiutuojančiam jaunimui ir pagerbti profesionalų nuopelnus. Tai, kad šiai misijai įgyvendinti telkiasi dvi muzikos industrijos – M.A.M.A apdovanojimai ir „Radiocentras“ – leis padaryti dvigubai svarbesnę ir įspūdingesnę šventę“, – sako M.Tyla.

Didžiausias metų muzikos šou prasidės iškilmingais M.A.M.A apdovanojimais ir baigsis „Radiocentro“ dovanojama gimtadienio švente. Renginiui planuojamas rekordinis specialiųjų efektų, apšvietimo ir garso aparatūros kiekis. „Radiocentro“ gimtadienio paminėjimui organizatoriai savanorių būrio pagalba planuoja parterio sėdimas vietas per rekordinį laiką transformuoti į didžiausią Lietuvoje po stogu esančią šokių aikštelę.

„Galiu visus nudžiuginti, kad prieš ateinančius M.A.M.A apdovanojimus reikės mažiau sukti galvą, kaip rengtis. Dviguboje šventėje tiks ir raudonojo kilimo verta vakarinė apranga, ir tai, kuo dera puoštis prie šokiams patogiausių batų. Turiu priekaištų „Žalgirio“ arenos projektuotojams – reikėjo didesnės arenos. Bijau, kad į dvigubą šventę pritrūkus bilietų, teks kuriam laikui išsijungti telefoną“, – šypsodamasis kalba M.Tyla.

Penktųjų M.A.M.A apdovanojimų ir 25-ojo „Radiocentro“ jubiliejaus šventė vyks 2016-ųjų sausio 29 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.