Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

M.A.M.A drauge su ''Radiocentru'' kuria didžiausią muzikos šou Lietuvoje

Asociacija „Metų muzikos apdovanojimai“ bei „Radiocentras“ savo jubiliejus švęs kartu. Penktieji M.A.M.A apdovanojimai ir „Radiocentro“ veiklos 25-metis bus pažymėti didžiausiu Lietuvoje muzikos šou. Drauge rengiamos šventės idėja yra paminėti lietuviškos muzikos pažangą, pasiektą per pastarąjį amžiaus ketvirtį.
 
Atsižvelgiant į  M.A.M.A muzikos apdovanojimų ir „Radiocentro“ jubiliejaus šventės mastą, jai rengtis pradėta beveik prieš metus.
 
„Per 25-erius metus, kol veikia „Radiocentras“, Lietuvos nuotaika pragiedrėjo iš esmės. Taip atsitiko, nes visi drauge užauginome ne tik BVP, bet ir lietuvišką muziką. Tuo ir pasidžiaukime, surengę šaunios valstybės vertą nacionalinį muzikos šou“, – sako ilgametis „Radiocentro“ programų direktorius Donatas Bučelis.
 
Pasak „Metų muzikos apdovanojimų“ asociacijos pirmininko ir prodiuserio Martyno Tylos, kiekvienas M.A.M.A apdovanojimuose apsilankantis žmogus prisideda prie to, kad būtų kuriama geresnė lietuviška muzika.
 
„Geriausias būdas didinti lietuviškos muzikos industrijos pagreitį yra suteikti didžiąją sceną debiutuojančiam jaunimui ir pagerbti profesionalų nuopelnus. Tai, kad šiai misijai įgyvendinti telkiasi dvi muzikos industrijos – M.A.M.A apdovanojimai ir „Radiocentras“ – leis padaryti dvigubai svarbesnę ir įspūdingesnę šventę“, – sako M. Tyla.
 
Didžiausias metų muzikos šou prasidės iškilmingais M.A.M.A apdovanojimais ir baigsis „Radiocentro“ dovanojama gimtadienio švente. Renginiui planuojamas rekordinis specialiųjų efektų, apšvietimo ir garso aparatūros kiekis. „Radiocentro“ gimtadienio paminėjimui organizatoriai savanorių būrio pagalba planuoja parterio sėdimas vietas per rekordinį laiką transformuoti į didžiausią Lietuvoje po stogu esančią šokių aikštelę.
 
„Galiu visus nudžiuginti, kad prieš ateinančius M.A.M.A apdovanojimus reikės mažiau sukti galvą, kaip rengtis. Dviguboje šventėje tiks ir raudonojo kilimo verta vakarinė apranga, ir tai, kuo dera puoštis prie šokiams patogiausių batų. Turiu priekaištų „Žalgirio“ arenos projektuotojams –  reikėjo didesnės arenos. Bijau, kad į dvigubą šventę pritrūkus bilietų, teks kuriam laikui išsijungti telefoną“, - šypsodamasis kalba M. Tyla.