Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

M.A.M.A drauge su ''Radiocentru'' kuria didžiausią muzikos šou Lietuvoje

Asociacija „Metų muzikos apdovanojimai“ bei „Radiocentras“ savo jubiliejus švęs kartu. Penktieji M.A.M.A apdovanojimai ir „Radiocentro“ veiklos 25-metis bus pažymėti didžiausiu Lietuvoje muzikos šou. Drauge rengiamos šventės idėja yra paminėti lietuviškos muzikos pažangą, pasiektą per pastarąjį amžiaus ketvirtį.
 
Atsižvelgiant į  M.A.M.A muzikos apdovanojimų ir „Radiocentro“ jubiliejaus šventės mastą, jai rengtis pradėta beveik prieš metus.
 
„Per 25-erius metus, kol veikia „Radiocentras“, Lietuvos nuotaika pragiedrėjo iš esmės. Taip atsitiko, nes visi drauge užauginome ne tik BVP, bet ir lietuvišką muziką. Tuo ir pasidžiaukime, surengę šaunios valstybės vertą nacionalinį muzikos šou“, – sako ilgametis „Radiocentro“ programų direktorius Donatas Bučelis.
 
Pasak „Metų muzikos apdovanojimų“ asociacijos pirmininko ir prodiuserio Martyno Tylos, kiekvienas M.A.M.A apdovanojimuose apsilankantis žmogus prisideda prie to, kad būtų kuriama geresnė lietuviška muzika.
 
„Geriausias būdas didinti lietuviškos muzikos industrijos pagreitį yra suteikti didžiąją sceną debiutuojančiam jaunimui ir pagerbti profesionalų nuopelnus. Tai, kad šiai misijai įgyvendinti telkiasi dvi muzikos industrijos – M.A.M.A apdovanojimai ir „Radiocentras“ – leis padaryti dvigubai svarbesnę ir įspūdingesnę šventę“, – sako M. Tyla.
 
Didžiausias metų muzikos šou prasidės iškilmingais M.A.M.A apdovanojimais ir baigsis „Radiocentro“ dovanojama gimtadienio švente. Renginiui planuojamas rekordinis specialiųjų efektų, apšvietimo ir garso aparatūros kiekis. „Radiocentro“ gimtadienio paminėjimui organizatoriai savanorių būrio pagalba planuoja parterio sėdimas vietas per rekordinį laiką transformuoti į didžiausią Lietuvoje po stogu esančią šokių aikštelę.
 
„Galiu visus nudžiuginti, kad prieš ateinančius M.A.M.A apdovanojimus reikės mažiau sukti galvą, kaip rengtis. Dviguboje šventėje tiks ir raudonojo kilimo verta vakarinė apranga, ir tai, kuo dera puoštis prie šokiams patogiausių batų. Turiu priekaištų „Žalgirio“ arenos projektuotojams –  reikėjo didesnės arenos. Bijau, kad į dvigubą šventę pritrūkus bilietų, teks kuriam laikui išsijungti telefoną“, - šypsodamasis kalba M. Tyla.