Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Maksimas Galkinas su nauja programa

Lapkričio 20 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ savo naujausią programą pristatys vienas geriausių Rusijos humoristų Maksimas Galkinas. Komikas jau daugybę kartų viešėjo Lietuvoje, yra didelis mūsų šalies gerbėjas ir ne kartą yra sakęs, kad jei būtų jo valia – jis tikrai gyventų Lietuvoje.

Pastaruoju metu dėl tam tikrų priežasčių atsidūręs už televizinio eterio ribų, šį rudenį Maksimas sugrįžta į mūsų šalį po trejų metų pertraukos. Publikos numylėtinis čia jau turi savo tradicijų, mėgstamų viešbučių ir restoranų, kuriuos aplanko kaskart kai atvyksta į Lietuvą. Koncertų žiūrovai taip pat kiekvieną kartą vis sugeba nustebinti artistą kažkuo nauju ir dovanoja ne tik didžiules puokštes gėlių, bet ir paveikslus, gėrimus, saldumynus ir suvenyrus.

Apie M.Galkiną yra žinoma turbūt daugiau, nei jis pats apie save žino. Jo užsitęsęs meilės romanas su Rusijos primadona Ala Pugačiova davė tiek peno gandams, kad jų užteks dar ne vienam dešimtmečui. Nors pora oficialiai susituokė 2011 m., šiuo metu gyvena nuosavoje pilyje ir augina 2013 m. rugsėjį gimusius dvynukus Lizą ir Harį, geltonoji spauda godžiai gaudo kiekvieną net ir menkiausią jų gyvenimo smulkmeną.

Maksimas Galkinas gimė 1976 m. birželio 18 d. Maskvos srityje, aukšto rango karininko ir tiksliųjų mokslų kandidatės šeimoje. Kai jam sukako treji, šeima įsikūrė Vokietijoje, paskui dar trejus metus gyveno Odesoje. Vėliau ne kartą keitė gyvenamąją vietą, kol galiausiai vėl grįžo į Maskvą. Jau vaikystėje Maksimas vaidino mokyklos spektakliuose, paskui susidomėjo parodijos žanru ir pradėjo parodijuoti klasiokus, dėstytojus ir net mokyklos direktorių.

Profesionali M.Galkino karjera prasidėjo Boriso Brunovo „Estrados teatre“, kuriame gabų jaunuolį pastebėjo rusų humoro grandas Michailas Zadornovas ir pasiūlė gastroliuoti kartu. 2001 m. M.Galkinas buvo įvertintas „Triumf” ir „Zolotoj Ostap” premijomis, vėliau tapo televizijos žaidimo „Kas nori tapti milijonieriumi?” vedėju. 2004 – 2006 metais Maksimas vedė populiarų muzikos festivalį „Naujos dainos apie svarbiausią”, vėliau jau kartu su Ala Pugačiova – televizijos šou „Dvi žvaigždės”, o nuo 2009 m. - įžymybių pramoginių šokių konkursą „Šokiai su žvaigždėmis”. 2010 m. vienoje rusų televizijoje pasirodė laida „Kas nori tapti Maksimu Galkinu?”, vėliau pakeitusi pavadinimą į „Dešimt milijonų“. Nuo 2014 m. M.Galkinas yra parodijų šou „Vienas prie vieno“ komisijos narys.