Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Maksimas Galkinas su nauja programa

Lapkričio 20 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ savo naujausią programą pristatys vienas geriausių Rusijos humoristų Maksimas Galkinas. Komikas jau daugybę kartų viešėjo Lietuvoje, yra didelis mūsų šalies gerbėjas ir ne kartą yra sakęs, kad jei būtų jo valia – jis tikrai gyventų Lietuvoje.

Pastaruoju metu dėl tam tikrų priežasčių atsidūręs už televizinio eterio ribų, šį rudenį Maksimas sugrįžta į mūsų šalį po trejų metų pertraukos. Publikos numylėtinis čia jau turi savo tradicijų, mėgstamų viešbučių ir restoranų, kuriuos aplanko kaskart kai atvyksta į Lietuvą. Koncertų žiūrovai taip pat kiekvieną kartą vis sugeba nustebinti artistą kažkuo nauju ir dovanoja ne tik didžiules puokštes gėlių, bet ir paveikslus, gėrimus, saldumynus ir suvenyrus.

Apie M.Galkiną yra žinoma turbūt daugiau, nei jis pats apie save žino. Jo užsitęsęs meilės romanas su Rusijos primadona Ala Pugačiova davė tiek peno gandams, kad jų užteks dar ne vienam dešimtmečui. Nors pora oficialiai susituokė 2011 m., šiuo metu gyvena nuosavoje pilyje ir augina 2013 m. rugsėjį gimusius dvynukus Lizą ir Harį, geltonoji spauda godžiai gaudo kiekvieną net ir menkiausią jų gyvenimo smulkmeną.

Maksimas Galkinas gimė 1976 m. birželio 18 d. Maskvos srityje, aukšto rango karininko ir tiksliųjų mokslų kandidatės šeimoje. Kai jam sukako treji, šeima įsikūrė Vokietijoje, paskui dar trejus metus gyveno Odesoje. Vėliau ne kartą keitė gyvenamąją vietą, kol galiausiai vėl grįžo į Maskvą. Jau vaikystėje Maksimas vaidino mokyklos spektakliuose, paskui susidomėjo parodijos žanru ir pradėjo parodijuoti klasiokus, dėstytojus ir net mokyklos direktorių.

Profesionali M.Galkino karjera prasidėjo Boriso Brunovo „Estrados teatre“, kuriame gabų jaunuolį pastebėjo rusų humoro grandas Michailas Zadornovas ir pasiūlė gastroliuoti kartu. 2001 m. M.Galkinas buvo įvertintas „Triumf” ir „Zolotoj Ostap” premijomis, vėliau tapo televizijos žaidimo „Kas nori tapti milijonieriumi?” vedėju. 2004 – 2006 metais Maksimas vedė populiarų muzikos festivalį „Naujos dainos apie svarbiausią”, vėliau jau kartu su Ala Pugačiova – televizijos šou „Dvi žvaigždės”, o nuo 2009 m. - įžymybių pramoginių šokių konkursą „Šokiai su žvaigždėmis”. 2010 m. vienoje rusų televizijoje pasirodė laida „Kas nori tapti Maksimu Galkinu?”, vėliau pakeitusi pavadinimą į „Dešimt milijonų“. Nuo 2014 m. M.Galkinas yra parodijų šou „Vienas prie vieno“ komisijos narys.