Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NAKTINĖS PERSONOS | ORIXO

Bilietai jau prekyboje!

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Maksimas Galkinas su nauja programa

Lapkričio 20 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ savo naujausią programą pristatys vienas geriausių Rusijos humoristų Maksimas Galkinas. Komikas jau daugybę kartų viešėjo Lietuvoje, yra didelis mūsų šalies gerbėjas ir ne kartą yra sakęs, kad jei būtų jo valia – jis tikrai gyventų Lietuvoje.

Pastaruoju metu dėl tam tikrų priežasčių atsidūręs už televizinio eterio ribų, šį rudenį Maksimas sugrįžta į mūsų šalį po trejų metų pertraukos. Publikos numylėtinis čia jau turi savo tradicijų, mėgstamų viešbučių ir restoranų, kuriuos aplanko kaskart kai atvyksta į Lietuvą. Koncertų žiūrovai taip pat kiekvieną kartą vis sugeba nustebinti artistą kažkuo nauju ir dovanoja ne tik didžiules puokštes gėlių, bet ir paveikslus, gėrimus, saldumynus ir suvenyrus.

Apie M.Galkiną yra žinoma turbūt daugiau, nei jis pats apie save žino. Jo užsitęsęs meilės romanas su Rusijos primadona Ala Pugačiova davė tiek peno gandams, kad jų užteks dar ne vienam dešimtmečui. Nors pora oficialiai susituokė 2011 m., šiuo metu gyvena nuosavoje pilyje ir augina 2013 m. rugsėjį gimusius dvynukus Lizą ir Harį, geltonoji spauda godžiai gaudo kiekvieną net ir menkiausią jų gyvenimo smulkmeną.

Maksimas Galkinas gimė 1976 m. birželio 18 d. Maskvos srityje, aukšto rango karininko ir tiksliųjų mokslų kandidatės šeimoje. Kai jam sukako treji, šeima įsikūrė Vokietijoje, paskui dar trejus metus gyveno Odesoje. Vėliau ne kartą keitė gyvenamąją vietą, kol galiausiai vėl grįžo į Maskvą. Jau vaikystėje Maksimas vaidino mokyklos spektakliuose, paskui susidomėjo parodijos žanru ir pradėjo parodijuoti klasiokus, dėstytojus ir net mokyklos direktorių.

Profesionali M.Galkino karjera prasidėjo Boriso Brunovo „Estrados teatre“, kuriame gabų jaunuolį pastebėjo rusų humoro grandas Michailas Zadornovas ir pasiūlė gastroliuoti kartu. 2001 m. M.Galkinas buvo įvertintas „Triumf” ir „Zolotoj Ostap” premijomis, vėliau tapo televizijos žaidimo „Kas nori tapti milijonieriumi?” vedėju. 2004 – 2006 metais Maksimas vedė populiarų muzikos festivalį „Naujos dainos apie svarbiausią”, vėliau jau kartu su Ala Pugačiova – televizijos šou „Dvi žvaigždės”, o nuo 2009 m. - įžymybių pramoginių šokių konkursą „Šokiai su žvaigždėmis”. 2010 m. vienoje rusų televizijoje pasirodė laida „Kas nori tapti Maksimu Galkinu?”, vėliau pakeitusi pavadinimą į „Dešimt milijonų“. Nuo 2014 m. M.Galkinas yra parodijų šou „Vienas prie vieno“ komisijos narys.