Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

MAESTRO VIRGILIJUS NOREIKA

Virgilijus Noreika, kiekvienam lietuviui pažįstamas nuostabaus tembro tenoras už aukščiausią vokalinį meistriškumą ir neblėstantį talentą apdovanotas Nacionaline kultūros ir meno premija (2010), pagerbtas kitais Lietuvos Respublikos bei JAV, Švedijos, Estijos apdovanojimais, žurnalo „Opera News“ puslapiuose minėtas šimtmečio geriausių pasaulio tenorų šimtuke, vadintas briliantiniu balsu, kuriam geležinė sovietų uždanga trukdė laisvai dainuoti žymiausiose pasaulio operose, griovė jo talento vertą pasaulinę karjerą.

Dar studijuojant V. Noreika pakviečiamas dainuoti Vilniaus operos ir baleto teatre, kur iki aštunto dešimtmečio vidurio, kaip neprilygstama operos žvaigždė, atliko visas pagrindines partijas, tame tarpe – mėgstamiausią ir vėliau dažniausiai skambėjusią Alfredo Žermono G. Verdi operoje „Traviata“.

1975–1991 metais maestro dirbo šio teatro direktoriumi bei meno vadovu.

Dainininkas pirmasis iš pokario Lietuvos solistų stažavo Milano teatre La Scala, kur paruošė šešis vaidmenis. Vėliau šioje scenoje pasirodė dar keletą kartų su ten gastroliavusia Maskvos Didžiojo teatro trupe. Be žymiosios La Scala scenos, pasirodė daugelyje kitų pasaulio operos teatrų – Maskvos Didžiajame teatre, Berlyno Staatsoper, Paryžiaus Opéra National de Paris, Buenos Airių Teatro Colón, bei Stokholmo, Sofijos, Belgrado, Budapešto, Bukarešto, Varšuvos, Prahos, Bratislavos, Kijevo, Minsko, Talino, Rygos, Čikagos lietuvių operos ir kitose scenose. Nors gūdžiame sovietmetyje toks teatrų sąrašas ir atrodė įspūdingai, solistas neturėjo teisės pats pasirašyti kontraktų ir vykdavo tik ten, kur išleisdavo Maskva.

Žymiojo scenos grando kūrybinėje biografijoje ne tik per 50 operos vaidmenų, bet ir veik tūkstantį siekiantis rečitalių skaičius, atlikti garso bei video įrašai muzikos fondams, išleistos kompaktinės plokštelės, gastrolės Bulgarijoje, Rumunijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rusijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Italijoje, Danijoje, Suomijoje, Švedijoje, JAV, Kanadoje, Čilėje, Peru, Argentinoje, Venesueloje, Japonijoje, koncertai su Lietuvos ir užsienio šalių orkestrais.

Užutrakio rūmuose maestro pasirodys nebe pirmąjį kartą. Solistui scenoje talkins pianistė Lina Giedraitytė – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos V. Noreikos klasės koncertmeisterė, žinoma iš daugybės koncertų su Virgilijumi Noreika bei kitais žymiais mūsų šalies solistais.