Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

MAESTRO VIRGILIJUS NOREIKA

Virgilijus Noreika, kiekvienam lietuviui pažįstamas nuostabaus tembro tenoras už aukščiausią vokalinį meistriškumą ir neblėstantį talentą apdovanotas Nacionaline kultūros ir meno premija (2010), pagerbtas kitais Lietuvos Respublikos bei JAV, Švedijos, Estijos apdovanojimais, žurnalo „Opera News“ puslapiuose minėtas šimtmečio geriausių pasaulio tenorų šimtuke, vadintas briliantiniu balsu, kuriam geležinė sovietų uždanga trukdė laisvai dainuoti žymiausiose pasaulio operose, griovė jo talento vertą pasaulinę karjerą.

Dar studijuojant V. Noreika pakviečiamas dainuoti Vilniaus operos ir baleto teatre, kur iki aštunto dešimtmečio vidurio, kaip neprilygstama operos žvaigždė, atliko visas pagrindines partijas, tame tarpe – mėgstamiausią ir vėliau dažniausiai skambėjusią Alfredo Žermono G. Verdi operoje „Traviata“.

1975–1991 metais maestro dirbo šio teatro direktoriumi bei meno vadovu.

Dainininkas pirmasis iš pokario Lietuvos solistų stažavo Milano teatre La Scala, kur paruošė šešis vaidmenis. Vėliau šioje scenoje pasirodė dar keletą kartų su ten gastroliavusia Maskvos Didžiojo teatro trupe. Be žymiosios La Scala scenos, pasirodė daugelyje kitų pasaulio operos teatrų – Maskvos Didžiajame teatre, Berlyno Staatsoper, Paryžiaus Opéra National de Paris, Buenos Airių Teatro Colón, bei Stokholmo, Sofijos, Belgrado, Budapešto, Bukarešto, Varšuvos, Prahos, Bratislavos, Kijevo, Minsko, Talino, Rygos, Čikagos lietuvių operos ir kitose scenose. Nors gūdžiame sovietmetyje toks teatrų sąrašas ir atrodė įspūdingai, solistas neturėjo teisės pats pasirašyti kontraktų ir vykdavo tik ten, kur išleisdavo Maskva.

Žymiojo scenos grando kūrybinėje biografijoje ne tik per 50 operos vaidmenų, bet ir veik tūkstantį siekiantis rečitalių skaičius, atlikti garso bei video įrašai muzikos fondams, išleistos kompaktinės plokštelės, gastrolės Bulgarijoje, Rumunijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rusijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Italijoje, Danijoje, Suomijoje, Švedijoje, JAV, Kanadoje, Čilėje, Peru, Argentinoje, Venesueloje, Japonijoje, koncertai su Lietuvos ir užsienio šalių orkestrais.

Užutrakio rūmuose maestro pasirodys nebe pirmąjį kartą. Solistui scenoje talkins pianistė Lina Giedraitytė – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos V. Noreikos klasės koncertmeisterė, žinoma iš daugybės koncertų su Virgilijumi Noreika bei kitais žymiais mūsų šalies solistais.