Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Made in Japan'' konferencija

Siūlome įsigyti keturių tipų bilietus:
- Pirmosios - 23 d. - KNOWLEDGE BOOST (įskaičiuoti pietūs ir kavos pertaukėlės);
- Antrosios - 24 d. - CREATIVE DIVE (įskaičiuoti pietūs ir kavos pertaukėlės);
- Dviejų dienų (įskaičiuoti pietūs, kavos pertaukėlės, įėjimas į tinklaveikos vakarą ir rėmėjų dovanos);
- Dviejų dienų FULL PASS (įskaičiuoti pietūs, kavos pertraukėlės, įėjimas į tinklaveikos vakarą, renginio marškinėliai ir MUJI užrašinė bei įėjimas į 23 ir 24 d. vakaro koncertus)

MADE IN JAPAN: Inspirational Conference creating Japanese - Baltic experience

Japonijos - Baltijos dizaino savaitė MADE IN JAPAN yra pirmasis toks renginys Baltijos šalyse, kuris tiesia tiltus tarp dviejų unikalių kultūrų ir kuria vertingą profesinį tinklą dizaino, meno ir muzikos verslo srityse.

Dviejų dienų konferencija suteiks tikrą įkvėpimo dozę: Japonijos artistai ir dizaineriai, sėkmingų plėtros į Aziją atvejų analizės, kontaktų paieškų sesijos ir viešos diskusijos su industrijos lyderiais. Kūrybingi profesionalai iš viso pasaulio pasidalins savo patirtimis ir patarimais apie Japonijos ir Azijos rinkas.

MADE IN JAPAN konferencijoje pakviesti dalyvauti gerai žinomi savo srities ekspertai iš įvairių šalių - jie pasidalins svarbiomis įžvalgomis labiausiai dominančiomis temomis išvardintose kategorijose. Didžiuojamės pristatydami  tokius konferencijos svečius, kaip vieną iš kūrybinės konferencijos EARS “Europe - Asia Roundtable Sessions” steigėjų ir programos direktorių Jani Joenniemi, taip pat tarptautinį tyrimų ir strategijų ekspertą tinklalapių, dizaino ir reklamos srityje - Ryotaro Bordini Chikushi, Japoniško kultūros, meno, literatūros ir dizaino elektroninio žurnalo “Neojaponisme” meno vadovą ir redaktorių Ian Lynam ir daugelį kitų patirtimi besidalinančių profesionalų.

MADE IN JAPAN sieka tapti tradiciniu įkvepiančiu renginiu, pritraukiančiu kūrybingą tarptautinę auditoriją. Susitikime Vilniuje šių metų spalio 23 d. kultūros baro KABLYS ir spalio 24d. MENŲ SPAUSTUVĖS erdvėse.