Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

Vytautas Lukočius kartu su jo vadovaujamu orkestru „Vilniaus sinfonietta“

Įsibėgėjus šventiniam laikotarpiui gruodžio 28 dieną Jūsų laukia ypatingas retro vakaras, kuriame šventinės nuotaikos ir muzikos harmonija leis pajusti dar stipresnę šventės magiją.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Oratorija ''Via Crucis''

Oratorija sukurta sopranui, baritonui, mišriam chorui ir pučiamųjų instrumentų orkestrui. Ją sudaro 14-lika “Via Crucis” / ”Kryžiaus kelio” tematinių dalių, atliekamų vokiečių kalba (tekstas Walter Schaufler, Reinhold Schneider “Kryžiaus kelio” teksto motyvais). Oratoriją pučiamųjų instrumentų orkestrui aranžavo Jaroslavas Cechanovičius.

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

LONDON SINFONIETTA

Metų koncerte Vilniuje – Londono Sinfonietta ir Steve Reich’o kūriniai

„Jei būčiau britų vyriausybė, paskelbčiau orkestrą „London Sinfonietta“ nacionaline vertybe!“ – yra sakęs legendinis JAV kompozitorius Steve’as Reichas. Iš tiesų – visame pasaulyje pripažintas orkestras laikomas ne tik aukščiausio lygio atlikėjų sambūriu, bet ir naujausių muzikos tendencijų pristatytoju daugelio šalių klausytojams. O pastaraisiais metais šis orkestras pelnė įvertinimą kaip bene geriausias Steve’o Reicho muzikos atlikėjas. Spalio 29 d. Vilniaus kongresų rūmuose „London Sinfonietta“ surengs vienintelį koncertą Lietuvoje, o didesnė jo dalis bus skirta šio įžymiojo kūrėjo muzikai.

„London Sinfonietta“ koncertu VILNIAUS FESTIVALIAI tęsia „Metų koncertų“ seriją – pastaraisiais metais joje didžiulio pasisekimo sulaukė pasaulinio garso atlikėjų koncertai Vilniuje, kuriuose pasirodė neprilygstamas vokalo burtininkas Bobby McFerrinas su grupe, žymusis kompozitorius Philipas Glassas su savo kolektyvu „The Philip Glass Ensemble“, džiazo įžymybė Jan Garbarek ir „The Hilliard Ensemble“, kultinė Niujorko atlikėja Laurie Anderson ir kt.

Tarp šiuolaikinės klasikos ir elektronikos, džiazo bei kitų muzikos pakraipų balansuojanti Londono Sinfonietta visame pasaulyje garsėja itin išradingomis programomis. Be to, šio kolektyvo vardas siejamas su buvimu naujausių muzikos tendencijų smaigalyje. Misiją atlikti geriausią šių dienų muziką bei ja sudominti klausytojus orkestras prisiėmė nuo pat savo įkūrimo 1968 m. Aštuoniolika aukščiausios klasės instrumentalistų subūrusi „London Sinfonie
 
tta“ niekuomet nebijojo rizikuoti ne tik atliekant naujus kūrinius, bet ir neriant į naujas muzikos pakraipas. Iki mūsų dienų orkestras užsakė daugiau nei 300 naujų kūrinių, o atliktas premjeras skaičiuoja dar keliais šimtais didesniu skaičiumi.

„London Sinfonietta“ užsakymu buvo sukurtas ir Vilniuje nuskambėsiantis vienas naujausių Steve’o Reicho kūrinių „Radio Rewrite“, kurį inspiravo roko grupės „Radiohead“ muzika – dvi grupės dainos bei šios grupės gitaristo Johny’io Greenwoodo grojimas. Net 46 metus gyvuojančio orkestro lankstumą paliudys ir kitas programos kūrinys – Steve’o Reicho „2 x 5“, kuriame taip pat išnaudojamas roko muzikos instrumentarijus – dvi bosinės gitaros, du klavišiniai, du mušamieji ir keturios elektrinės gitaros.

Savo itin turtingoje ir įvairialypėje muzikinėje veikloje orkestras „London Sinfonietta“ gali pasigirti bendradarbiavimu su pačiais žymiausiais XX ir XXI a. kompozitoriais, tokiais kaip Luciano Berio, Pierre Boulez, Luigi Nono, Karlheinz Stockhausen, Iannis Xenakis, Harrison Birtwistle, ir, žinoma, Steve Reich, John Adams bei daugelis kitų. Vienas iš labiausiai pripažintų „London Sinfonietta“ įrašų – šių dienų klasiko Hanso Wernerio Henze’s „Voices“, diriguojant pačiam kompozitoriui. Taipogi orkestro koncertuose svarbią vietą užima ir istorinė klasika – J. S. Bacho, I. Stravinskio, B. Britteno ir kitų autorių muzika, kurią ženklina „London Sinfonietta“ interpretacijų savitumas bei originalumas. Orkestro programose galima išgirsti ir stilingai atliekamų Brodvėjaus melodijų – Jerome’o Kerno bei Cole’o Porterio svingo, kolektyvas mielai dalyvauja ir džiazo projektuose.

„London Sinfonietta“ būstinė – garsusis Londono „Southbank“ menų centras, tačiau jame kolektyvas praleidžia ne tiek ir daug laiko, mat „London Sinfonietta“ nuolat koncertuoja Europoje, Azijoje bei abiejuose Amerikos žemynuose. Prieš pat koncertą Lietuvoje orkestras turės dideles gastroles Meksikoje. Orkestro diskografijoje – daugybė įrašų, išleistų tokių firmų kaip EMI, „Decca“, „Chandos“ ir kt.

Kad užtikrintų savo veiklos tęstinumą, „London Sinfonietta“ įkūrė jaunųjų talentų ugdymo programą – jos pagalba užtikrinamas unikalios pagrindinių atlikėjų patirties perdavimas naujoms muzikų kartoms. Lygiagrečiai orkestras rengia edukacines programas žiūrovams, tvirtai tikėdamas, kad nauja muzika gali būti svarbi žmonių gyvenimo dalis ir skatinti kūrybingumą.

Tarp paskutiniųjų „London Sinfonietta“ apdovanojimų – 2010 m. pelnytas vienas prestižiškiausių Jungtinės Karalystės „Royal Philharmonic Society“ (Karališkosios filharmonijos) muzikos apdovanojimas.

Vienintelis „London Sinfonietta“ koncertas Lietuvoje – spalio 29 d. Vilniaus kongresų rūmuose, bilietus platina „Bilietų pasaulis“.