Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

LONDON SINFONIETTA

Metų koncerte Vilniuje – Londono Sinfonietta ir Steve Reich’o kūriniai

„Jei būčiau britų vyriausybė, paskelbčiau orkestrą „London Sinfonietta“ nacionaline vertybe!“ – yra sakęs legendinis JAV kompozitorius Steve’as Reichas. Iš tiesų – visame pasaulyje pripažintas orkestras laikomas ne tik aukščiausio lygio atlikėjų sambūriu, bet ir naujausių muzikos tendencijų pristatytoju daugelio šalių klausytojams. O pastaraisiais metais šis orkestras pelnė įvertinimą kaip bene geriausias Steve’o Reicho muzikos atlikėjas. Spalio 29 d. Vilniaus kongresų rūmuose „London Sinfonietta“ surengs vienintelį koncertą Lietuvoje, o didesnė jo dalis bus skirta šio įžymiojo kūrėjo muzikai.

„London Sinfonietta“ koncertu VILNIAUS FESTIVALIAI tęsia „Metų koncertų“ seriją – pastaraisiais metais joje didžiulio pasisekimo sulaukė pasaulinio garso atlikėjų koncertai Vilniuje, kuriuose pasirodė neprilygstamas vokalo burtininkas Bobby McFerrinas su grupe, žymusis kompozitorius Philipas Glassas su savo kolektyvu „The Philip Glass Ensemble“, džiazo įžymybė Jan Garbarek ir „The Hilliard Ensemble“, kultinė Niujorko atlikėja Laurie Anderson ir kt.

Tarp šiuolaikinės klasikos ir elektronikos, džiazo bei kitų muzikos pakraipų balansuojanti Londono Sinfonietta visame pasaulyje garsėja itin išradingomis programomis. Be to, šio kolektyvo vardas siejamas su buvimu naujausių muzikos tendencijų smaigalyje. Misiją atlikti geriausią šių dienų muziką bei ja sudominti klausytojus orkestras prisiėmė nuo pat savo įkūrimo 1968 m. Aštuoniolika aukščiausios klasės instrumentalistų subūrusi „London Sinfonie
 
tta“ niekuomet nebijojo rizikuoti ne tik atliekant naujus kūrinius, bet ir neriant į naujas muzikos pakraipas. Iki mūsų dienų orkestras užsakė daugiau nei 300 naujų kūrinių, o atliktas premjeras skaičiuoja dar keliais šimtais didesniu skaičiumi.

„London Sinfonietta“ užsakymu buvo sukurtas ir Vilniuje nuskambėsiantis vienas naujausių Steve’o Reicho kūrinių „Radio Rewrite“, kurį inspiravo roko grupės „Radiohead“ muzika – dvi grupės dainos bei šios grupės gitaristo Johny’io Greenwoodo grojimas. Net 46 metus gyvuojančio orkestro lankstumą paliudys ir kitas programos kūrinys – Steve’o Reicho „2 x 5“, kuriame taip pat išnaudojamas roko muzikos instrumentarijus – dvi bosinės gitaros, du klavišiniai, du mušamieji ir keturios elektrinės gitaros.

Savo itin turtingoje ir įvairialypėje muzikinėje veikloje orkestras „London Sinfonietta“ gali pasigirti bendradarbiavimu su pačiais žymiausiais XX ir XXI a. kompozitoriais, tokiais kaip Luciano Berio, Pierre Boulez, Luigi Nono, Karlheinz Stockhausen, Iannis Xenakis, Harrison Birtwistle, ir, žinoma, Steve Reich, John Adams bei daugelis kitų. Vienas iš labiausiai pripažintų „London Sinfonietta“ įrašų – šių dienų klasiko Hanso Wernerio Henze’s „Voices“, diriguojant pačiam kompozitoriui. Taipogi orkestro koncertuose svarbią vietą užima ir istorinė klasika – J. S. Bacho, I. Stravinskio, B. Britteno ir kitų autorių muzika, kurią ženklina „London Sinfonietta“ interpretacijų savitumas bei originalumas. Orkestro programose galima išgirsti ir stilingai atliekamų Brodvėjaus melodijų – Jerome’o Kerno bei Cole’o Porterio svingo, kolektyvas mielai dalyvauja ir džiazo projektuose.

„London Sinfonietta“ būstinė – garsusis Londono „Southbank“ menų centras, tačiau jame kolektyvas praleidžia ne tiek ir daug laiko, mat „London Sinfonietta“ nuolat koncertuoja Europoje, Azijoje bei abiejuose Amerikos žemynuose. Prieš pat koncertą Lietuvoje orkestras turės dideles gastroles Meksikoje. Orkestro diskografijoje – daugybė įrašų, išleistų tokių firmų kaip EMI, „Decca“, „Chandos“ ir kt.

Kad užtikrintų savo veiklos tęstinumą, „London Sinfonietta“ įkūrė jaunųjų talentų ugdymo programą – jos pagalba užtikrinamas unikalios pagrindinių atlikėjų patirties perdavimas naujoms muzikų kartoms. Lygiagrečiai orkestras rengia edukacines programas žiūrovams, tvirtai tikėdamas, kad nauja muzika gali būti svarbi žmonių gyvenimo dalis ir skatinti kūrybingumą.

Tarp paskutiniųjų „London Sinfonietta“ apdovanojimų – 2010 m. pelnytas vienas prestižiškiausių Jungtinės Karalystės „Royal Philharmonic Society“ (Karališkosios filharmonijos) muzikos apdovanojimas.

Vienintelis „London Sinfonietta“ koncertas Lietuvoje – spalio 29 d. Vilniaus kongresų rūmuose, bilietus platina „Bilietų pasaulis“.