Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

LOLITA / ЛОЛИТА

Š. m. gruodžio 10 d. Vilniaus koncertų salėje “Compensa” fantazijos nestokojanti, laukiamiausia, geidžiamiausia bei nenustygstanti vietoje rusų atlikėja Lolita Miliavskaja stebins savo gerbėjus. Koncertas, kurio režisierius ir prodiuseris pati atlikėja – tikras ekstravagancijos, tiesmukumo ir seksualumo įsikūnijimas – drąsus ir nepakartojamas. Gyvas vokalas ir stebinanti nuoširdumu intonacija, galinga koncertinė programa ir savotiškas elgesys, už kurį publika taip myli Lolitą. Pasirodymo metu skambės visi publikos mėgstami hitai ir bestseleriais tapusėji “Aš” (Я), „Orientacija Šiaurė“ (Орентация север) ir „Pasiūsiu jį“ (Пошлю его)…

Puikus Lolitos vokalas, judesių grakštumas, užburiantis repertuaras, bet visa tai antraeiliai dalykai. Pirmiausia publiką žavi Lolitos asmenybė, o tik vėliau visa kita. Atlikėja įdomi ne tik kaip dainininkė, bet ir kaip režisierė. Šou svarbiausia yra teksto ir muzikos sąlytis. Šiuo požiūriu Lolita – išskirtinis režisierius. Jos dainos pažįstamos vos suskambėjus pirmiesiems akordams, kiekvieną hitą palydi sukurtas lengvai atpažįstamas vizualinis įvaizdis.