Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

„The XX“ gerbėjams Kalėdos prasidėjo anksčiau!

Šiandien „The XX“ gerbėjus pasiekė puikios naujienos – grupės atstovai sutiko į vienintelį „The XX“ koncertą mūsų šalyje parduoti papildomus 25 bilietus.

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

LOGOUT FESTIVAL 2015

Festivaliai gimsta ir miršta. LOGOUT dar visai kitu pavadinimu gimė 2013 metais, keliems bendradarbiams nusprendus klubinius pasišokimus iš miesto centro perkelti į gamtą. „Vis tiek rytoj išvažiuojam“ – tokiais šūkiais jau švintant sekmadienio rytui buvo reikalaujama groti dar ir dar. Pirmasis renginys, surinkęs keliasdešimt porų kojų, savo puikia nuotaika, fantastišku oru ir įspūdinga lokacija tepaliko tik vieną kelią ir vieną mintį – tęsti naujai gimusią tradiciją ir pamažu plėstis į aukštį ir į plotį. O plėstis yra kur.

Pernai praūžęs open-air‘as sukvietė bemaž 400 žmonių ir gandas apie naują šokių aikštelę netruko pasklisti tarp techno/house gerbėjų. Šiemet festivalis irgi ne guminis – 600 kelialapių, fantastiškas Širvintų rajono peizažas, garantuotas geras oras (ne, rimtai), dvi scenos ir daugiau nei 20 vardų, tarp kurių – jau ir trys užsienio svečiai.

ROOF STAGE:
TIMOTHY J. FAIRPLAY (Crimes of The Future, UK)
DEMIAN (Correspondant, FR)
12 INČŲ PO ŽEME (SMALA)
SERIAL EXPERIMENTS SHOWCASE (whypeopledance)
JOHN PATTER LIVE (Ninefont)
INTAKZ 4X4 SET (Eternia Music)
Youwin x Phad (Low Heights)
Dervos
Illestpeace
Audrius Ramuva
Das Polyester
Analoginis Polivoksas
Kameu (minimal.lt)
Ranking (minimal.lt)

RIVER STAGE:
MANTAS T. (Partyzanai, LT/DE)
Y SILENT (LV)
ST. STEREO (Preliudai)
VALDEMAR (Devintame name)
LSAR (MINIMAL.LT / TARP DVIEJŲ AUŠRŲ)
Mr. Gooze
Lunatiq
Jackmin (Spicy Sugar)
Dervos
Kasparas Stundžius (minimal.lt)
Calli & Rushkeys (Social Bedroom DJs)
Alko (Street Up)
Deneez & Noruišis

KADA NEVAŽIUOTI: Įtartini, agresyvūs ar kitaip priešiškai nusiteikę asmenys į festivalį nebus įleidžiami.
KO NESIVEŽTI: alkoholis (bet kokioje taroje), stiklinė tara (su bet kokiu turiniu), ginklai, neaiškios medžiagos.
KAIP NUVYKTI: https://goo.gl/Cy4eYF