Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Linksmieji vengrai ''DALRIADA'' siautės festivalyje KŽ-16!

Birželio 26-27 d. Lietuvos kultūros sostinėje, Žagarėje vyksiančiame festivalyje „Kilkim žaibu 16“ siautės bene žinomiausia Vengrijos folklorinio metalo grupė „Dalriada“!

Nors grupės ištakos siekia net 1998 m., oficialiai „Dalriada“ gimimu laikomi 2003 metai, kuomet prie grupės įkūrėjų prisijungė vokalistė Laura ir būgnininkas Tadeusz. Tais metais grupė užfiksavo pirmuosius kūrinius demo juostoje  „A walesi bárdok“.

Nuo pat kūrybos pradžios „Dalriada“ kryptingai žengė klasikinio heavy/power metalo keliu, savo muziką praturtindami Vengrijos ir keltų folkloro elementais. Etninį skambesį vengrai išgauna naudodami senovinius autentiškus muzikos instrumentus, įkvėpimo lyrikai semiasi iš savo tautos senovinių pasakojimų, legendų, folkloro. Tai, kad visi kūriniai atliekami skambia vengrų kalba, tik dar labiau išryškina grupę tarpe kitų panašaus žanro atlikėjų.

Produktyvi grupė yra išleidusi 7 albumus. Grupės populiarumas išryškėjo 2008 m. išleidus penktąjį komandos albumą „Arany“, kuris Vengrijos įrašų kompanijos „Mahasz“ reitinguose užkopė į 2 vietą.

Stiprių koncertinių agentūrų globojama „Dalriada“  pastaraisiais metais aktyviai koncertuoja, svečiuojasi garsiuose įvairių šalių festivaliuose, po Europą turavo su tokiomis grupėmis kaip „Arkona“ ir „Darkest Era“...

Paskutiniai vengrų albumai „Ígéret“, „Napisten hava“ bei vaizdo klipas „A Dudás“ yra plačiai žinomi ir mėgiami folkmetalio gerbėjų visame pasaulyje.

„Dalriada“ – dar vienas festivalio „KŽ – 16“  kolektyvas, kuris prailgins dar nebuvusių Baltijos krašte grupių sąrašą. Ruoškitės šokiams, siautuliui ir linksmybėms!

Taip pat festivalyje savo dalyvavimą jau yra patvirtinę šie atlikėjai:
 
TRIPTYKON – aukščiausios prabos metalo ekspertai iš Šveicarijos;
KING OF ASGARD – viking metalo veteranai iš Švedijos;
LEGION OF THE DAMNED – death thrash metalo triukšmadariai iš Olandijos;
BÖLZER – unikalaus metalo kūrėjai iš Šveicarijos;
TURMION KÄTILÖT – industrinio metalo patrakėliai iš Suomijos;
AULI – dūdmaišių ir būgnų grupė iš Latvijos;
NEGLECTED FIELDS – garsios death metalo grupės iš Latvijos atgimimas;
ANGIS – pagoniško Lietuvos metalo pionierių grįžimas į sceną;
RAVENTALE – melodingo metalo skleidėjai iš Ukrainos;
ŪKANOSE – folk roko grupė iš Lietuvos.

Iš viso festivalyje bus apie 30 kolektyvų iš įvairių šalių. Apie juos pranešime vėliau, kai tik kviesti kolektyvai patvirtins savo dalyvavimą festivalyje.

Taip pat festivalyje: archainis folkloras, viduramžių kautynių demonstravimas, senoviniai amatai, rungtys ir žaidimai žiūrovams, jodinėjimas žirgais, gyvas tradicinis alus, nuostabaus grožio gamta, pažintiniai Žagarės ozo takai, kempingas pušyne, pramogos/atrakcijos ir viskas ko reikia išskirtiniam savaitgalio praleidimui gamtoje!

Bilietų kainos:
Šiuo metu bilieto kaina yra 30 €.
Šeimos bilietas kainuoja 55 €.
 
Dėmesio:
Jau galioja tradicine tapusi KŽ akcija „Šeši bilietai už penkių kainą“. Perkant penkis bilietus vienu metu – šeštas bilietas jums dovanojamas nemokamai! Tokiu atveju 1 bilieto kaina – tik 25 €!
Svarbu atkreipti dėmesį: akcijos bilietas „Šeši už penkių kainą“ išduodamas vienas. Todėl jį įsigiję asmenys prie renginio įėjimo privalo atvykti kartu.

Sekite informaciją:
www.kilkimzaibu.com

Draugaukime:
http://lt-lt.facebook.com/kilkimzaibu

Grupės video:
https://www.youtube.com/watch?v=v_FJEoXwkNE

https://www.youtube.com/watch?v=yy01YUISx_w

https://www.youtube.com/watch?v=9F7b4skyUy4