Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Linksmieji vengrai ''DALRIADA'' siautės festivalyje KŽ-16!

Birželio 26-27 d. Lietuvos kultūros sostinėje, Žagarėje vyksiančiame festivalyje „Kilkim žaibu 16“ siautės bene žinomiausia Vengrijos folklorinio metalo grupė „Dalriada“!

Nors grupės ištakos siekia net 1998 m., oficialiai „Dalriada“ gimimu laikomi 2003 metai, kuomet prie grupės įkūrėjų prisijungė vokalistė Laura ir būgnininkas Tadeusz. Tais metais grupė užfiksavo pirmuosius kūrinius demo juostoje  „A walesi bárdok“.

Nuo pat kūrybos pradžios „Dalriada“ kryptingai žengė klasikinio heavy/power metalo keliu, savo muziką praturtindami Vengrijos ir keltų folkloro elementais. Etninį skambesį vengrai išgauna naudodami senovinius autentiškus muzikos instrumentus, įkvėpimo lyrikai semiasi iš savo tautos senovinių pasakojimų, legendų, folkloro. Tai, kad visi kūriniai atliekami skambia vengrų kalba, tik dar labiau išryškina grupę tarpe kitų panašaus žanro atlikėjų.

Produktyvi grupė yra išleidusi 7 albumus. Grupės populiarumas išryškėjo 2008 m. išleidus penktąjį komandos albumą „Arany“, kuris Vengrijos įrašų kompanijos „Mahasz“ reitinguose užkopė į 2 vietą.

Stiprių koncertinių agentūrų globojama „Dalriada“  pastaraisiais metais aktyviai koncertuoja, svečiuojasi garsiuose įvairių šalių festivaliuose, po Europą turavo su tokiomis grupėmis kaip „Arkona“ ir „Darkest Era“...

Paskutiniai vengrų albumai „Ígéret“, „Napisten hava“ bei vaizdo klipas „A Dudás“ yra plačiai žinomi ir mėgiami folkmetalio gerbėjų visame pasaulyje.

„Dalriada“ – dar vienas festivalio „KŽ – 16“  kolektyvas, kuris prailgins dar nebuvusių Baltijos krašte grupių sąrašą. Ruoškitės šokiams, siautuliui ir linksmybėms!

Taip pat festivalyje savo dalyvavimą jau yra patvirtinę šie atlikėjai:
 
TRIPTYKON – aukščiausios prabos metalo ekspertai iš Šveicarijos;
KING OF ASGARD – viking metalo veteranai iš Švedijos;
LEGION OF THE DAMNED – death thrash metalo triukšmadariai iš Olandijos;
BÖLZER – unikalaus metalo kūrėjai iš Šveicarijos;
TURMION KÄTILÖT – industrinio metalo patrakėliai iš Suomijos;
AULI – dūdmaišių ir būgnų grupė iš Latvijos;
NEGLECTED FIELDS – garsios death metalo grupės iš Latvijos atgimimas;
ANGIS – pagoniško Lietuvos metalo pionierių grįžimas į sceną;
RAVENTALE – melodingo metalo skleidėjai iš Ukrainos;
ŪKANOSE – folk roko grupė iš Lietuvos.

Iš viso festivalyje bus apie 30 kolektyvų iš įvairių šalių. Apie juos pranešime vėliau, kai tik kviesti kolektyvai patvirtins savo dalyvavimą festivalyje.

Taip pat festivalyje: archainis folkloras, viduramžių kautynių demonstravimas, senoviniai amatai, rungtys ir žaidimai žiūrovams, jodinėjimas žirgais, gyvas tradicinis alus, nuostabaus grožio gamta, pažintiniai Žagarės ozo takai, kempingas pušyne, pramogos/atrakcijos ir viskas ko reikia išskirtiniam savaitgalio praleidimui gamtoje!

Bilietų kainos:
Šiuo metu bilieto kaina yra 30 €.
Šeimos bilietas kainuoja 55 €.
 
Dėmesio:
Jau galioja tradicine tapusi KŽ akcija „Šeši bilietai už penkių kainą“. Perkant penkis bilietus vienu metu – šeštas bilietas jums dovanojamas nemokamai! Tokiu atveju 1 bilieto kaina – tik 25 €!
Svarbu atkreipti dėmesį: akcijos bilietas „Šeši už penkių kainą“ išduodamas vienas. Todėl jį įsigiję asmenys prie renginio įėjimo privalo atvykti kartu.

Sekite informaciją:
www.kilkimzaibu.com

Draugaukime:
http://lt-lt.facebook.com/kilkimzaibu

Grupės video:
https://www.youtube.com/watch?v=v_FJEoXwkNE

https://www.youtube.com/watch?v=yy01YUISx_w

https://www.youtube.com/watch?v=9F7b4skyUy4