Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

LIETUVOS ATLIKĖJAI MOTINOS DIENĄ ŠVES TAKE 6 KONCERTELietuvos atlikėjai motinos dieną šves Take 6 koncerte
Šiais metais gegužės 1-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje savo pasirodymą surengs dešimčia „Grammy“ statulėlių apdovanoti JAV vokalo virtuozai – grupė „Take 6“. Šios legendinės grupės pasirodymo su nekantrumu laukia ir Lietuvos atlikėjai.
Motinos dieną iš Klaipėdos į grupės „Take  6“ koncertą Kaune skubės dainininkai Vilius ir Violeta Tarasovai. Tik „Kaunas Jazz“ festivalio organizatoriams paskleidus žinią, kad „Take 6“ atvyksta į Lietuvą, Vilius tvirtina, iškart pasirūpinęs bilietais. Iki šiol vienintelį kartą grupė „Take 6“ lankėsi 2002-aisiais – festivalio „Kaunas Jazz“ kvietimu koncertavo Vilniaus Kongresų rūmuose. Tą kartą atlikėjas Vilius Tarasovas teigia pirmą kartą gyvai išgirdęs savo muzikos dievaičius ir apsilankęs koncerto užkulisiuose.
 „Kai pirmą kartą grupė „Take 6“ lankėsi Lietuvoje, teko garbė apsilankyti koncerto užkulisiuose, pabendrauti akis į akį ir gauti autografą. Kas juokingiausia, su bavarais nusižiūrėjom jų mikrofonus ir po koncerto kitą dieną važiavome pirkti tokių pat“, – su šypsena prisiminimais dalijosi buvęs grupės „Bavarija“ narys Vilius Tarasovas. Džiazo, ritmenbliuzo gerbėjas Vilius pasidžiaugė, kad galės dar kartą išgirsti tikrų profesionalų balsus, su kurių muzika jis užaugo.  
Dainininkė ir vokalo mokytoja Rūta Ščiogolevaitė teigia, kad šiais metais per Motinos dieną galiausiai išsipildys jos ilgai puoselėta svajonė – gyvai išgirsti grupę „Take 6“.
„Tai yra legendinė grupė, kurianti nuostabią muziką, visiškai atitinkančią mano muzikinį skonį. Jie yra profesionalai, esu perklausius visus jų albumus ir labai džiaugiuosi, kad galėsiu išgirsti ir naujojo albumo „Believe“  repertuarą, prie kurio gimimo prisidėjo legendinis dainininkas Stevie Wonderis ir vienas populiariausių JAV kompozitorių Diane Warren“, – teigė R. Ščiogolevaitė.
Džiazo mokyklos meno vadovas, kompozitorius Artūras Novikas taip pat teigia nepraleisiantis šių talentų koncerto ir drauge su į Žalgirio areną žada atsivežti būrį džiazo mokyklos mokinį, kuriems grupės „Take 6“ pasirodymas bus ne tik ausiai mielas koncertas, bet ir aukščiausio profesionalumo pademonstravimas.
„Tai yra viena geriausių vokalo grupių pasaulyje. Tai ką jie daro scenoje yra fantastiška. Aš netgi žinau žmonių Lietuvoje, kurie išgirdę, kad „Take 6“ koncertuoja kokioje kaimyninėje šalyje, važiuoja ten. Jie to verti, todėl į jų koncertą su savimi atsivešiu ir džiazo mokyklos mokinius. Jiems tai yra išskirtinė galimybė išgirsti kokį fantastišką dalyką gali sukurti žmogaus  klausa ir balsas“, –  tikino A. Novikas.
Vienas žymiausių pasaulyje dainininkų kolektyvų į Lietuvą atvyksta su nauja programa – pristatydami naująjį ir ilgai puoselėtą savo albumą – „Believe“, kuriame gerbėjų laukia daug muzikinių staigmenų. Kol kas žinoma, kad kūrinį You Know You're In Love kartu su grupe įrašė legendinis dainininkas Stevie Wonderis, o dainą 5 Minutes With God grupei sukūrė viena populiariausių JAV kompozitorių Diane Warren.

Balandžio 1 d. pradėję koncertinį turą po pasaulį, kuriame gerbėjai gali išgirsti naujausio albumo „Believe“ kūrinius, grupė „Take 6“ į Lietuvą atvyks po koncerto garsiame Milano „Blue note“ muzikiniame klube. Lietuva yra vienintelė Pabaltijo šalis, kurioje „Take 6“ – pasaulinio vokalo fenomenas – koncertuos šiame koncertiniame ture.