Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NAKTINĖS PERSONOS | ORIXO

Bilietai jau prekyboje!

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

LIETUVOS ATLIKĖJAI MOTINOS DIENĄ ŠVES TAKE 6 KONCERTELietuvos atlikėjai motinos dieną šves Take 6 koncerte
Šiais metais gegužės 1-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje savo pasirodymą surengs dešimčia „Grammy“ statulėlių apdovanoti JAV vokalo virtuozai – grupė „Take 6“. Šios legendinės grupės pasirodymo su nekantrumu laukia ir Lietuvos atlikėjai.
Motinos dieną iš Klaipėdos į grupės „Take  6“ koncertą Kaune skubės dainininkai Vilius ir Violeta Tarasovai. Tik „Kaunas Jazz“ festivalio organizatoriams paskleidus žinią, kad „Take 6“ atvyksta į Lietuvą, Vilius tvirtina, iškart pasirūpinęs bilietais. Iki šiol vienintelį kartą grupė „Take 6“ lankėsi 2002-aisiais – festivalio „Kaunas Jazz“ kvietimu koncertavo Vilniaus Kongresų rūmuose. Tą kartą atlikėjas Vilius Tarasovas teigia pirmą kartą gyvai išgirdęs savo muzikos dievaičius ir apsilankęs koncerto užkulisiuose.
 „Kai pirmą kartą grupė „Take 6“ lankėsi Lietuvoje, teko garbė apsilankyti koncerto užkulisiuose, pabendrauti akis į akį ir gauti autografą. Kas juokingiausia, su bavarais nusižiūrėjom jų mikrofonus ir po koncerto kitą dieną važiavome pirkti tokių pat“, – su šypsena prisiminimais dalijosi buvęs grupės „Bavarija“ narys Vilius Tarasovas. Džiazo, ritmenbliuzo gerbėjas Vilius pasidžiaugė, kad galės dar kartą išgirsti tikrų profesionalų balsus, su kurių muzika jis užaugo.  
Dainininkė ir vokalo mokytoja Rūta Ščiogolevaitė teigia, kad šiais metais per Motinos dieną galiausiai išsipildys jos ilgai puoselėta svajonė – gyvai išgirsti grupę „Take 6“.
„Tai yra legendinė grupė, kurianti nuostabią muziką, visiškai atitinkančią mano muzikinį skonį. Jie yra profesionalai, esu perklausius visus jų albumus ir labai džiaugiuosi, kad galėsiu išgirsti ir naujojo albumo „Believe“  repertuarą, prie kurio gimimo prisidėjo legendinis dainininkas Stevie Wonderis ir vienas populiariausių JAV kompozitorių Diane Warren“, – teigė R. Ščiogolevaitė.
Džiazo mokyklos meno vadovas, kompozitorius Artūras Novikas taip pat teigia nepraleisiantis šių talentų koncerto ir drauge su į Žalgirio areną žada atsivežti būrį džiazo mokyklos mokinį, kuriems grupės „Take 6“ pasirodymas bus ne tik ausiai mielas koncertas, bet ir aukščiausio profesionalumo pademonstravimas.
„Tai yra viena geriausių vokalo grupių pasaulyje. Tai ką jie daro scenoje yra fantastiška. Aš netgi žinau žmonių Lietuvoje, kurie išgirdę, kad „Take 6“ koncertuoja kokioje kaimyninėje šalyje, važiuoja ten. Jie to verti, todėl į jų koncertą su savimi atsivešiu ir džiazo mokyklos mokinius. Jiems tai yra išskirtinė galimybė išgirsti kokį fantastišką dalyką gali sukurti žmogaus  klausa ir balsas“, –  tikino A. Novikas.
Vienas žymiausių pasaulyje dainininkų kolektyvų į Lietuvą atvyksta su nauja programa – pristatydami naująjį ir ilgai puoselėtą savo albumą – „Believe“, kuriame gerbėjų laukia daug muzikinių staigmenų. Kol kas žinoma, kad kūrinį You Know You're In Love kartu su grupe įrašė legendinis dainininkas Stevie Wonderis, o dainą 5 Minutes With God grupei sukūrė viena populiariausių JAV kompozitorių Diane Warren.

Balandžio 1 d. pradėję koncertinį turą po pasaulį, kuriame gerbėjai gali išgirsti naujausio albumo „Believe“ kūrinius, grupė „Take 6“ į Lietuvą atvyks po koncerto garsiame Milano „Blue note“ muzikiniame klube. Lietuva yra vienintelė Pabaltijo šalis, kurioje „Take 6“ – pasaulinio vokalo fenomenas – koncertuos šiame koncertiniame ture.