Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

LIETUVOS ATLIKĖJAI MOTINOS DIENĄ ŠVES TAKE 6 KONCERTELietuvos atlikėjai motinos dieną šves Take 6 koncerte
Šiais metais gegužės 1-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje savo pasirodymą surengs dešimčia „Grammy“ statulėlių apdovanoti JAV vokalo virtuozai – grupė „Take 6“. Šios legendinės grupės pasirodymo su nekantrumu laukia ir Lietuvos atlikėjai.
Motinos dieną iš Klaipėdos į grupės „Take  6“ koncertą Kaune skubės dainininkai Vilius ir Violeta Tarasovai. Tik „Kaunas Jazz“ festivalio organizatoriams paskleidus žinią, kad „Take 6“ atvyksta į Lietuvą, Vilius tvirtina, iškart pasirūpinęs bilietais. Iki šiol vienintelį kartą grupė „Take 6“ lankėsi 2002-aisiais – festivalio „Kaunas Jazz“ kvietimu koncertavo Vilniaus Kongresų rūmuose. Tą kartą atlikėjas Vilius Tarasovas teigia pirmą kartą gyvai išgirdęs savo muzikos dievaičius ir apsilankęs koncerto užkulisiuose.
 „Kai pirmą kartą grupė „Take 6“ lankėsi Lietuvoje, teko garbė apsilankyti koncerto užkulisiuose, pabendrauti akis į akį ir gauti autografą. Kas juokingiausia, su bavarais nusižiūrėjom jų mikrofonus ir po koncerto kitą dieną važiavome pirkti tokių pat“, – su šypsena prisiminimais dalijosi buvęs grupės „Bavarija“ narys Vilius Tarasovas. Džiazo, ritmenbliuzo gerbėjas Vilius pasidžiaugė, kad galės dar kartą išgirsti tikrų profesionalų balsus, su kurių muzika jis užaugo.  
Dainininkė ir vokalo mokytoja Rūta Ščiogolevaitė teigia, kad šiais metais per Motinos dieną galiausiai išsipildys jos ilgai puoselėta svajonė – gyvai išgirsti grupę „Take 6“.
„Tai yra legendinė grupė, kurianti nuostabią muziką, visiškai atitinkančią mano muzikinį skonį. Jie yra profesionalai, esu perklausius visus jų albumus ir labai džiaugiuosi, kad galėsiu išgirsti ir naujojo albumo „Believe“  repertuarą, prie kurio gimimo prisidėjo legendinis dainininkas Stevie Wonderis ir vienas populiariausių JAV kompozitorių Diane Warren“, – teigė R. Ščiogolevaitė.
Džiazo mokyklos meno vadovas, kompozitorius Artūras Novikas taip pat teigia nepraleisiantis šių talentų koncerto ir drauge su į Žalgirio areną žada atsivežti būrį džiazo mokyklos mokinį, kuriems grupės „Take 6“ pasirodymas bus ne tik ausiai mielas koncertas, bet ir aukščiausio profesionalumo pademonstravimas.
„Tai yra viena geriausių vokalo grupių pasaulyje. Tai ką jie daro scenoje yra fantastiška. Aš netgi žinau žmonių Lietuvoje, kurie išgirdę, kad „Take 6“ koncertuoja kokioje kaimyninėje šalyje, važiuoja ten. Jie to verti, todėl į jų koncertą su savimi atsivešiu ir džiazo mokyklos mokinius. Jiems tai yra išskirtinė galimybė išgirsti kokį fantastišką dalyką gali sukurti žmogaus  klausa ir balsas“, –  tikino A. Novikas.
Vienas žymiausių pasaulyje dainininkų kolektyvų į Lietuvą atvyksta su nauja programa – pristatydami naująjį ir ilgai puoselėtą savo albumą – „Believe“, kuriame gerbėjų laukia daug muzikinių staigmenų. Kol kas žinoma, kad kūrinį You Know You're In Love kartu su grupe įrašė legendinis dainininkas Stevie Wonderis, o dainą 5 Minutes With God grupei sukūrė viena populiariausių JAV kompozitorių Diane Warren.

Balandžio 1 d. pradėję koncertinį turą po pasaulį, kuriame gerbėjai gali išgirsti naujausio albumo „Believe“ kūrinius, grupė „Take 6“ į Lietuvą atvyks po koncerto garsiame Milano „Blue note“ muzikiniame klube. Lietuva yra vienintelė Pabaltijo šalis, kurioje „Take 6“ – pasaulinio vokalo fenomenas – koncertuos šiame koncertiniame ture.