Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Lietuviai „Proper Heat“ apšildys J.Views pasirodymą Vilniuje
Paaiškėjo, kas „apšildys“ muzikos inovatoriaus J.Views pasirodymą Vilniuje


Artėjant pasaulinei J.Views premjerai Vilniuje, atskleidžiama pilna balandžio 28-osios programa. Lygiai po savaitės labai daug talentų savyje talpinančio muzikos prodiuserio Jonathano Dagano ir jį lydinčios grupės pasirodymą menų fabrike „Loftas“ „apšildys“ jo talento gerbėjai lietuvaičiai „Proper Heat“.
 
„Mano pirmoji pažintis su Jonathanu buvo beveik prieš ketverius metus. Tada jis buvo mano vedamos radijo laidos svečias ir pasirodė labai gyvybingas, nuolat besišypsantis, daug idėjų turintis ir gerą humoro jausmą turintis žmogus. Tas pats ir kūryboje - viskas jautru, meistriška, užpildyta išskirtine dinamika ir šio analogų pasaulyje kol kas neturinčio kūrėjo energija. Visiškai nesvarbu, kas tai – kolaboracijos su muzikos pasaulio žvaigždėmis ar asmeniniai eksperimentai – J.Views nuolat džiugina naujais muzikiniais sprendimais. Bus tikrai įdomu išgirsti, kaip skamba gyvai jo naujausias projektas „The DNA Project“. Smagu, kad ir vėl galėsime dalintis viena scena. Laukia labai muzikalus ir išskirtinis vakaras, kuriam tikrai nuoširdžiai ruošiamės“, - džiaugėsi „Proper Heat“ lyderis Karolis Ramoška.


Proper Heat - Something New (live)
https://www.youtube.com/watch?v=94ZNSdkcwbc

Įdomus sutapimas – vieną įdomiausių šių dienų kūrėjų J.Views „Proper Heat“ vyrai turės garbės „apšildyti“ jau antrą kartą. Gyvą ir elektroninę muziką derinančios grupės vokalistas Karolis Ramoška ir senasis „Proper Heat“ sąstatas J.Views pasitiko Vilniuje 2012-aisiais. Tada į mažai kam žinomo atlikėjo pasirodymą viename sostinės bare netilpo visi norintys – buvo išparduoti visi bilietai, o grupė „Proper Heat“ puikiai atliko savo darbą.

Praėjo ketveri metai nuo šios Karolio Ramoškos ir Jonathano Dagano pažinties ir pirmosios J.Views viešnagės Lietuvoje. Per šį laiką grupė „Proper Heat“ atrado savitą skambesį, subūrė ištikimų gerbėjų ratą, išleido galybę puikių įrašų, suformavo galutinę grupės sudėtį, šokdino visus esminius Lietuvos klubus, barus ir festivalius bei pelnytai užsitikrino vietą į priekį vietinę muzikos sceną vedančių grupių sąraše.

Tai nebe pirmas kartas, kai „Proper Heat“ pasirodys prieš į Lietuvą atvykstančias užsienio grupes ir atlikėjus. Prieš keletą metų grupė „Proper Heat“ pasitiko žinomą kanadiečių grupę „Junior Boys“, o dar kiek anksčiau skirtinguose renginiuose dalinosi viena scena su rusais „Tesla Boy“ ir „Pompeya“.

Įvertinkite „Proper Heat“ pasirodymą „LRT Opus Ore” koncertų serijoje:
https://youtu.be/-ZK0-4hkp90
 
Viena darbščiausių šalies grupių „Proper Heat“ ir toliau dairosi į kitas rinkas. Britų leidybinės kompanijos „Nang Records“ globojami ir ką tik leidybinę sutartį su šveicarais „5Howtime Music“ pasirašę lietuvaičiai yra vieni tų, kurių muzika skamba praktiškai visuose žemynuose. Praėjusiais metais išleisto ir puikiai sutikto albumo „Center Of The World“ autoriai nemažina apsukų ir patyliukais užsimena apie būsimą trečiąjį studijinį albumą. Artėjantis kitos savaitės pasirodymas menų fabrike „Loftas“ - puiki proga įvertinti jų dabartinę formą ir skambesį.
Izraelyje gimęs, o šiuo metu savo dienas Brukline (JAV) leidžiantis muzikos komunikacijos specialistas J.Views atsakingai ruošiasi ir nekantriai laukia antrojo savo pasirodymo Lietuvoje. Tai bus pasaulinė „The DNA Project“ premjera ir išankstinė naujo J.Views albumo „401 Days” perklausa. Naujas šou, geras garsas, specialiai šiam pasirodymui ruošiamas apšvietimas, jau vizitine kortele tapusi J.Views energija ir populiariausi kūriniai iš ankstesnės kūrybos – visa tai ir daugiau kitą ketvirtadienį jūsų laukia menų fabrike „Loftas“.

„Ateikite pritarti tiems, kuriuos mokate atmintinai ir pamatyti gyvai naująjį J.Views. Jonathanas Daganas - vienas tų, kuriais matuojami šie muzikiniai metai“, - ragina koncerto organizatoriai muzikos agentūra „8 Days A Week”.


J.Views - Far Too Close (LIVE)
https://www.youtube.com/watch?v=S5N0ihMoHz8
 
Pats atlikėjas ir jį lydinti grupė Lietuvoje planuoja praleisti dvi paras ir į Vilnių iš JAV atskristi ankstyvą ketvirtadienio rytą. Patvirtinta, kad kitos savaitės pradžioje viename muzikos tinklaraštyje bus paskelbtas konkursas, kurio nugalėtojas turės išskirtinę galimybę gyvai susipažinti su J.Views.

J.Views ryšis su mūsų šalyje esančiais gerbėjais itin ryškus ir tvirtas. Atlikėjo veiksmai socialiniame tinkle, specialus video kvietimas, minėtas konkursas ir Jonathano Dagano sprendimas atvykti į Vilnių dar iki oficialios naujo albumo leidybos dienos – duoklė gerbėjams čia Lietuvoje ir didelis pasiekimas visai muzikos industrijai. Belieka tik džiūgauti, jog Vilniaus publika ir miesto svečiai pirmieji pasaulyje galės įvertinti visiškai naują J.Views šou ir idėjas.

Daugiau informacijos:
www.jviewz.com

Renginys:
https://www.facebook.com/events/232997367044898/