Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Lietuviai „Proper Heat“ apšildys J.Views pasirodymą Vilniuje
Paaiškėjo, kas „apšildys“ muzikos inovatoriaus J.Views pasirodymą Vilniuje


Artėjant pasaulinei J.Views premjerai Vilniuje, atskleidžiama pilna balandžio 28-osios programa. Lygiai po savaitės labai daug talentų savyje talpinančio muzikos prodiuserio Jonathano Dagano ir jį lydinčios grupės pasirodymą menų fabrike „Loftas“ „apšildys“ jo talento gerbėjai lietuvaičiai „Proper Heat“.
 
„Mano pirmoji pažintis su Jonathanu buvo beveik prieš ketverius metus. Tada jis buvo mano vedamos radijo laidos svečias ir pasirodė labai gyvybingas, nuolat besišypsantis, daug idėjų turintis ir gerą humoro jausmą turintis žmogus. Tas pats ir kūryboje - viskas jautru, meistriška, užpildyta išskirtine dinamika ir šio analogų pasaulyje kol kas neturinčio kūrėjo energija. Visiškai nesvarbu, kas tai – kolaboracijos su muzikos pasaulio žvaigždėmis ar asmeniniai eksperimentai – J.Views nuolat džiugina naujais muzikiniais sprendimais. Bus tikrai įdomu išgirsti, kaip skamba gyvai jo naujausias projektas „The DNA Project“. Smagu, kad ir vėl galėsime dalintis viena scena. Laukia labai muzikalus ir išskirtinis vakaras, kuriam tikrai nuoširdžiai ruošiamės“, - džiaugėsi „Proper Heat“ lyderis Karolis Ramoška.


Proper Heat - Something New (live)
https://www.youtube.com/watch?v=94ZNSdkcwbc

Įdomus sutapimas – vieną įdomiausių šių dienų kūrėjų J.Views „Proper Heat“ vyrai turės garbės „apšildyti“ jau antrą kartą. Gyvą ir elektroninę muziką derinančios grupės vokalistas Karolis Ramoška ir senasis „Proper Heat“ sąstatas J.Views pasitiko Vilniuje 2012-aisiais. Tada į mažai kam žinomo atlikėjo pasirodymą viename sostinės bare netilpo visi norintys – buvo išparduoti visi bilietai, o grupė „Proper Heat“ puikiai atliko savo darbą.

Praėjo ketveri metai nuo šios Karolio Ramoškos ir Jonathano Dagano pažinties ir pirmosios J.Views viešnagės Lietuvoje. Per šį laiką grupė „Proper Heat“ atrado savitą skambesį, subūrė ištikimų gerbėjų ratą, išleido galybę puikių įrašų, suformavo galutinę grupės sudėtį, šokdino visus esminius Lietuvos klubus, barus ir festivalius bei pelnytai užsitikrino vietą į priekį vietinę muzikos sceną vedančių grupių sąraše.

Tai nebe pirmas kartas, kai „Proper Heat“ pasirodys prieš į Lietuvą atvykstančias užsienio grupes ir atlikėjus. Prieš keletą metų grupė „Proper Heat“ pasitiko žinomą kanadiečių grupę „Junior Boys“, o dar kiek anksčiau skirtinguose renginiuose dalinosi viena scena su rusais „Tesla Boy“ ir „Pompeya“.

Įvertinkite „Proper Heat“ pasirodymą „LRT Opus Ore” koncertų serijoje:
https://youtu.be/-ZK0-4hkp90
 
Viena darbščiausių šalies grupių „Proper Heat“ ir toliau dairosi į kitas rinkas. Britų leidybinės kompanijos „Nang Records“ globojami ir ką tik leidybinę sutartį su šveicarais „5Howtime Music“ pasirašę lietuvaičiai yra vieni tų, kurių muzika skamba praktiškai visuose žemynuose. Praėjusiais metais išleisto ir puikiai sutikto albumo „Center Of The World“ autoriai nemažina apsukų ir patyliukais užsimena apie būsimą trečiąjį studijinį albumą. Artėjantis kitos savaitės pasirodymas menų fabrike „Loftas“ - puiki proga įvertinti jų dabartinę formą ir skambesį.
Izraelyje gimęs, o šiuo metu savo dienas Brukline (JAV) leidžiantis muzikos komunikacijos specialistas J.Views atsakingai ruošiasi ir nekantriai laukia antrojo savo pasirodymo Lietuvoje. Tai bus pasaulinė „The DNA Project“ premjera ir išankstinė naujo J.Views albumo „401 Days” perklausa. Naujas šou, geras garsas, specialiai šiam pasirodymui ruošiamas apšvietimas, jau vizitine kortele tapusi J.Views energija ir populiariausi kūriniai iš ankstesnės kūrybos – visa tai ir daugiau kitą ketvirtadienį jūsų laukia menų fabrike „Loftas“.

„Ateikite pritarti tiems, kuriuos mokate atmintinai ir pamatyti gyvai naująjį J.Views. Jonathanas Daganas - vienas tų, kuriais matuojami šie muzikiniai metai“, - ragina koncerto organizatoriai muzikos agentūra „8 Days A Week”.


J.Views - Far Too Close (LIVE)
https://www.youtube.com/watch?v=S5N0ihMoHz8
 
Pats atlikėjas ir jį lydinti grupė Lietuvoje planuoja praleisti dvi paras ir į Vilnių iš JAV atskristi ankstyvą ketvirtadienio rytą. Patvirtinta, kad kitos savaitės pradžioje viename muzikos tinklaraštyje bus paskelbtas konkursas, kurio nugalėtojas turės išskirtinę galimybę gyvai susipažinti su J.Views.

J.Views ryšis su mūsų šalyje esančiais gerbėjais itin ryškus ir tvirtas. Atlikėjo veiksmai socialiniame tinkle, specialus video kvietimas, minėtas konkursas ir Jonathano Dagano sprendimas atvykti į Vilnių dar iki oficialios naujo albumo leidybos dienos – duoklė gerbėjams čia Lietuvoje ir didelis pasiekimas visai muzikos industrijai. Belieka tik džiūgauti, jog Vilniaus publika ir miesto svečiai pirmieji pasaulyje galės įvertinti visiškai naują J.Views šou ir idėjas.

Daugiau informacijos:
www.jviewz.com

Renginys:
https://www.facebook.com/events/232997367044898/