Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

Lietuviai „Proper Heat“ apšildys J.Views pasirodymą Vilniuje
Paaiškėjo, kas „apšildys“ muzikos inovatoriaus J.Views pasirodymą Vilniuje


Artėjant pasaulinei J.Views premjerai Vilniuje, atskleidžiama pilna balandžio 28-osios programa. Lygiai po savaitės labai daug talentų savyje talpinančio muzikos prodiuserio Jonathano Dagano ir jį lydinčios grupės pasirodymą menų fabrike „Loftas“ „apšildys“ jo talento gerbėjai lietuvaičiai „Proper Heat“.
 
„Mano pirmoji pažintis su Jonathanu buvo beveik prieš ketverius metus. Tada jis buvo mano vedamos radijo laidos svečias ir pasirodė labai gyvybingas, nuolat besišypsantis, daug idėjų turintis ir gerą humoro jausmą turintis žmogus. Tas pats ir kūryboje - viskas jautru, meistriška, užpildyta išskirtine dinamika ir šio analogų pasaulyje kol kas neturinčio kūrėjo energija. Visiškai nesvarbu, kas tai – kolaboracijos su muzikos pasaulio žvaigždėmis ar asmeniniai eksperimentai – J.Views nuolat džiugina naujais muzikiniais sprendimais. Bus tikrai įdomu išgirsti, kaip skamba gyvai jo naujausias projektas „The DNA Project“. Smagu, kad ir vėl galėsime dalintis viena scena. Laukia labai muzikalus ir išskirtinis vakaras, kuriam tikrai nuoširdžiai ruošiamės“, - džiaugėsi „Proper Heat“ lyderis Karolis Ramoška.


Proper Heat - Something New (live)
https://www.youtube.com/watch?v=94ZNSdkcwbc

Įdomus sutapimas – vieną įdomiausių šių dienų kūrėjų J.Views „Proper Heat“ vyrai turės garbės „apšildyti“ jau antrą kartą. Gyvą ir elektroninę muziką derinančios grupės vokalistas Karolis Ramoška ir senasis „Proper Heat“ sąstatas J.Views pasitiko Vilniuje 2012-aisiais. Tada į mažai kam žinomo atlikėjo pasirodymą viename sostinės bare netilpo visi norintys – buvo išparduoti visi bilietai, o grupė „Proper Heat“ puikiai atliko savo darbą.

Praėjo ketveri metai nuo šios Karolio Ramoškos ir Jonathano Dagano pažinties ir pirmosios J.Views viešnagės Lietuvoje. Per šį laiką grupė „Proper Heat“ atrado savitą skambesį, subūrė ištikimų gerbėjų ratą, išleido galybę puikių įrašų, suformavo galutinę grupės sudėtį, šokdino visus esminius Lietuvos klubus, barus ir festivalius bei pelnytai užsitikrino vietą į priekį vietinę muzikos sceną vedančių grupių sąraše.

Tai nebe pirmas kartas, kai „Proper Heat“ pasirodys prieš į Lietuvą atvykstančias užsienio grupes ir atlikėjus. Prieš keletą metų grupė „Proper Heat“ pasitiko žinomą kanadiečių grupę „Junior Boys“, o dar kiek anksčiau skirtinguose renginiuose dalinosi viena scena su rusais „Tesla Boy“ ir „Pompeya“.

Įvertinkite „Proper Heat“ pasirodymą „LRT Opus Ore” koncertų serijoje:
https://youtu.be/-ZK0-4hkp90
 
Viena darbščiausių šalies grupių „Proper Heat“ ir toliau dairosi į kitas rinkas. Britų leidybinės kompanijos „Nang Records“ globojami ir ką tik leidybinę sutartį su šveicarais „5Howtime Music“ pasirašę lietuvaičiai yra vieni tų, kurių muzika skamba praktiškai visuose žemynuose. Praėjusiais metais išleisto ir puikiai sutikto albumo „Center Of The World“ autoriai nemažina apsukų ir patyliukais užsimena apie būsimą trečiąjį studijinį albumą. Artėjantis kitos savaitės pasirodymas menų fabrike „Loftas“ - puiki proga įvertinti jų dabartinę formą ir skambesį.
Izraelyje gimęs, o šiuo metu savo dienas Brukline (JAV) leidžiantis muzikos komunikacijos specialistas J.Views atsakingai ruošiasi ir nekantriai laukia antrojo savo pasirodymo Lietuvoje. Tai bus pasaulinė „The DNA Project“ premjera ir išankstinė naujo J.Views albumo „401 Days” perklausa. Naujas šou, geras garsas, specialiai šiam pasirodymui ruošiamas apšvietimas, jau vizitine kortele tapusi J.Views energija ir populiariausi kūriniai iš ankstesnės kūrybos – visa tai ir daugiau kitą ketvirtadienį jūsų laukia menų fabrike „Loftas“.

„Ateikite pritarti tiems, kuriuos mokate atmintinai ir pamatyti gyvai naująjį J.Views. Jonathanas Daganas - vienas tų, kuriais matuojami šie muzikiniai metai“, - ragina koncerto organizatoriai muzikos agentūra „8 Days A Week”.


J.Views - Far Too Close (LIVE)
https://www.youtube.com/watch?v=S5N0ihMoHz8
 
Pats atlikėjas ir jį lydinti grupė Lietuvoje planuoja praleisti dvi paras ir į Vilnių iš JAV atskristi ankstyvą ketvirtadienio rytą. Patvirtinta, kad kitos savaitės pradžioje viename muzikos tinklaraštyje bus paskelbtas konkursas, kurio nugalėtojas turės išskirtinę galimybę gyvai susipažinti su J.Views.

J.Views ryšis su mūsų šalyje esančiais gerbėjais itin ryškus ir tvirtas. Atlikėjo veiksmai socialiniame tinkle, specialus video kvietimas, minėtas konkursas ir Jonathano Dagano sprendimas atvykti į Vilnių dar iki oficialios naujo albumo leidybos dienos – duoklė gerbėjams čia Lietuvoje ir didelis pasiekimas visai muzikos industrijai. Belieka tik džiūgauti, jog Vilniaus publika ir miesto svečiai pirmieji pasaulyje galės įvertinti visiškai naują J.Views šou ir idėjas.

Daugiau informacijos:
www.jviewz.com

Renginys:
https://www.facebook.com/events/232997367044898/