Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN! Bilietai jau prekuboje!

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Lietuva - Bosnija ir Hercegovina

2017 metų Pasaulio vyrų rankinio čempionato atrankos rungtynės Lietuva - Bosnija ir Hercegovina.

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė 2017 metų pasaulio čempionato atrankos turnyre kovos su Bosnijos ir Hercegovinos, Slovakijos bei Kosovo komandomis.

Sistema. Į kitą etapą pateks tik pirmąją vietą užimsianti komanda. Ji iškovos teisę žaisti atkrintamajame atrankos etape, į kurį pateks šešių pirmojo etapo grupių nugalėtojai bei dvylika rinktinių, dalyvausiančių 2016 metų Europos pirmenybėse ir praleisiančių pasaulio pirmenybių atrankos pirmąjį etapą.

Pasaulio pirmenybės bus surengtos 2017 metų sausį Prancūzijoje. Čempionate žais 24 komandos, o Europai skirta 13 vietų. Be šeimininkų prancūzų kelialapius iškovos trys 2016 metų Europos čempionato prizininkai (arba ir ketvirtoji komanda, jei medalius laimės prancūzai) bei devynios rinktinės, kurios laimės atrankos turnyro atkrintamojo etapo mačus.

Varžovai. Lietuvos rinktinė neseniai pasibaigusio Europos čempionato atrankos turnyro grupėje užėmė ketvirtąją vietą, todėl prieš šiuos burtus pateko į antrąjį pajėgumo krepšelį.

Iš pirmojo krepšelio lietuvių varžove tapo Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė. Su šia komanda mūsų rankininkai šių metų pavasarį jau žaidė Europos pirmenybių atrankoje.

Lietuviai nusileido išvykoje 23:26, bet Kaune pasiekė revanšą didesniu skirtumu 19:15. Vis dėlto bosniai surinko daugiau taškų žaisdami su kitomis komandomis (dukart sužaidė lygiosiomis su baltarusiais), todėl grupėje užėmė aukštesnę trečiąją vietą.

Slovakijos rankininkai pastarajame Europos čempionato atrankos turnyre pralaimėjo visas šešerias rungtynes. Jų varžovės buvo Švedijos, Slovėnijos ir Latvijos komandos. Slovakai labiausiai pasipriešino latviams, kuriems nusileido 18:25 ir 22:23.

Kosovo rinktinė tik pernai debiutavo oficialiose varžybose ir dalyvavo 2018 metų Europos čempionato atrankos pirmajame etape, kuriame žaidė devynios silpniausios žemyno komandos. Kosoviečiai rungtyniavo vienoje grupėje su rumunais bei italais ir pralaimėjo visas ketverias rungtynes.

Mūsų šalies rankininkams žūtbūt reikalingas kiekvieno iš Jūsų palaikymas. Siekime pergalės kartu. Lapkričio 8 d. ateik į Kauno sporto halę ir pažadink rankinio jėgą!