Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NAKTINĖS PERSONOS | ORIXO

Bilietai jau prekyboje!

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Lietuva - Bosnija ir Hercegovina

2017 metų Pasaulio vyrų rankinio čempionato atrankos rungtynės Lietuva - Bosnija ir Hercegovina.

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė 2017 metų pasaulio čempionato atrankos turnyre kovos su Bosnijos ir Hercegovinos, Slovakijos bei Kosovo komandomis.

Sistema. Į kitą etapą pateks tik pirmąją vietą užimsianti komanda. Ji iškovos teisę žaisti atkrintamajame atrankos etape, į kurį pateks šešių pirmojo etapo grupių nugalėtojai bei dvylika rinktinių, dalyvausiančių 2016 metų Europos pirmenybėse ir praleisiančių pasaulio pirmenybių atrankos pirmąjį etapą.

Pasaulio pirmenybės bus surengtos 2017 metų sausį Prancūzijoje. Čempionate žais 24 komandos, o Europai skirta 13 vietų. Be šeimininkų prancūzų kelialapius iškovos trys 2016 metų Europos čempionato prizininkai (arba ir ketvirtoji komanda, jei medalius laimės prancūzai) bei devynios rinktinės, kurios laimės atrankos turnyro atkrintamojo etapo mačus.

Varžovai. Lietuvos rinktinė neseniai pasibaigusio Europos čempionato atrankos turnyro grupėje užėmė ketvirtąją vietą, todėl prieš šiuos burtus pateko į antrąjį pajėgumo krepšelį.

Iš pirmojo krepšelio lietuvių varžove tapo Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė. Su šia komanda mūsų rankininkai šių metų pavasarį jau žaidė Europos pirmenybių atrankoje.

Lietuviai nusileido išvykoje 23:26, bet Kaune pasiekė revanšą didesniu skirtumu 19:15. Vis dėlto bosniai surinko daugiau taškų žaisdami su kitomis komandomis (dukart sužaidė lygiosiomis su baltarusiais), todėl grupėje užėmė aukštesnę trečiąją vietą.

Slovakijos rankininkai pastarajame Europos čempionato atrankos turnyre pralaimėjo visas šešerias rungtynes. Jų varžovės buvo Švedijos, Slovėnijos ir Latvijos komandos. Slovakai labiausiai pasipriešino latviams, kuriems nusileido 18:25 ir 22:23.

Kosovo rinktinė tik pernai debiutavo oficialiose varžybose ir dalyvavo 2018 metų Europos čempionato atrankos pirmajame etape, kuriame žaidė devynios silpniausios žemyno komandos. Kosoviečiai rungtyniavo vienoje grupėje su rumunais bei italais ir pralaimėjo visas ketverias rungtynes.

Mūsų šalies rankininkams žūtbūt reikalingas kiekvieno iš Jūsų palaikymas. Siekime pergalės kartu. Lapkričio 8 d. ateik į Kauno sporto halę ir pažadink rankinio jėgą!