Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

„LEMON JOY“ SKELBIA NAUJO ALBUMO VIRŠELĮ IR DAINŲ SĄRAŠĄ

„LEMON JOY“ SKELBIA NAUJO ALBUMO VIRŠELĮ IR DAINŲ SĄRAŠĄ
 
Jau šį penktadienį „Lemon Joy“ albumas „Willkommen“ pasirodys interneto parduotuvėse ir grotuvuose, o kitą savaitę — ir kompaktinės plokštelės formatu. Šiandien grupė skelbia naujojo albumo viršelį ir albume skambėsiančių kūrinių sąrašą.
 
„Willkommen“ yra po penkerių metų pertraukos išleidžiamas septintasis studijinis „Lemon Joy“ albumas. Jį sudarys 11 kūrinių: „Be atšvaitų“, „Mūsų nepakeis“, „Su pirma saulės šviesa“, „Tiks ir tau“, „Willkommen“, „Tik iškart, tik stipriau“, „Kelintą laukt tavęs“, „Ylang Ylang“, „Šok“, „Kita diena“, „Pabėgimas“.
 
Naujojo albumo fotosesija vieną rugsėjo popietę buvo surengta apleistuose Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose. Pasak grupę fotografavusio Algio Kriščiūno, šie rūmai buvo pasirinkti kaip vieta, kur gimė lietuviška populiarioji muzika, taip pat ir grupė „Lemon Joy“.
 
„Ši vieta ir man, ir grupei labai jautri, artima, miela, o fotosesijos dieną, nors jau buvo ruduo, švietė puiki saulė. Buvo toks jausmas, kad dar šį vakarą čia vyks koncertas“, — įspūdžiais dalinosi Algis Kriščiūnas. „Laikas visiškai sugrįžo atgal. Buvome vieni dideliame pastate, tarsi apleistame mieste, kuris ištuštėjo be aiškios priežasties ir dėl to viskas jame priklausė tik mums.“
 
Grupė jautėsi atsipalaidavusi, tarsi sugrįžusi į tuos pradžios metus, pilnus lūkesčių, tikėjimo, kad ateityje laukia daug gero ir šis jausmas fotosesijoje buvo labai svarbus. Algį Kriščiūną nustebino rūmų interjero dekoras. „Nors esu ten buvęs daugybę kartų, tik per šią fotosesiją atkreipiau dėmesį į originalų medinį papuošimą vestibiulyje, kuris įspūdingas“, — žavėjosi fotografas.
 
Algio Kriščiūno teigimu, grupės lyderis Igoris Kofas pageidavo, kad nuotraukos būtų nespalvotos, grūdėtos, tarsi iš laikmečio, kai dar nebuvo skaitmeninės fotografijos ir dominavo juostinė fotografija. „Igorio idėja ten labiausiai ir tiko“, — pripažino fotografas.
 
Tuo tarpu dizainerės Astos Kaušpėdaitės, sukūrusios albumo dizainą, teigimu, iš pirmo žvilgsnio lengvas ir švarus dizaino sprendimas pareikalavo ilgo kūrybos proceso ir diskusijų.
 
„Igorio dėmesys detalėms ir simpatija minimalizmui vedė prie bet kokių nereikalingų detalių eliminavimo. Todėl buvo atsisakyta visų perdėtai išraiškingų elementų, spalvinių derinių. Nurinkome net taškelius nuo raidžių „i“. Galiausiai viršelyje liko tik didelė raidė „W“. Albumo dizaine panaudotos tik kelios spalvos. Niūrios švininės pilkos spalvos fone neoninė žalia turėtų švytėti dar ryškiau“, — sakė dizainerė.
 
Artimiausiu metu „Lemon Joy“ ketina paskelbti savo naujausio radijo singlo „Be atšvaitų“ vaizdo klipą. Naująjį albumą „Willkommen“ kartu su didžiausiais karjeros hitais grupė pristatys didžiausiame savo soliniame koncerte vasario 15 dieną Vilniaus koncertų salėje „Compensa“.
 
# „Bilietų pasaulis“: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/lemon-joy-willkommen-naujo-albumo-pristatymo-koncertas-201925/
# „Be atšvaitų“ (singlas): https://www.pakartot.lt/album/be-atsvaitu-singlas