Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Laimė ir sveikata. Išminties, meditacijos ir muzikos vakaras

Vakaro tema: Laimė ir sveikata. Bei kaip galėčiau pagerinti kitų žmonių gyvenimą?
Protą nuraminanti meditacija ir sielą atgaivinanti muzika.

Vakaro svečias - svamis Jothirmayah (Indija) - žinomas kaip praktinio dvasingumo lektorius ir meditacijos mokytojas.
Šio žmogaus paprastumas, nuoširdus bendravimas ir gilus žinių apie žmogaus prigimtį išmanymas nepalieka abejingų nuo Azijos iki Europos, kur jis dažniausiai ir veda praktinius seminarus paskutinius penkerius
metus. Svamio pokalbiai, nesvarbu, kokia tema jie bevyktų, niekuomet nelieka informacijos lygmenyje, jie viusomet atveria suvokimą ir gelmę. Žinios perteikiamos gyvai ir žaismingai, į interaktyvius procesus įtraukiama ir auditorija. Svamis visuomet mielai atsako į susirinkusiųjų klausimus.

Vakaro pokalbio tema – laimė ir sveikata. Kiekvieno žmogaus, nesvarbu, ką jis beveiktų ar kuo bebūtų, troškimų skalę galėtume suvesti iki noro būti laimingu ir laisvu. Kartu tai yra prigimtinės mūsų savybės. Kaip jas turėti ir puoselėti bei gebėti jomis pasidalinti su kitais. Kas kliudo mums būti laimingais ir laisvais?

Vienas iš laukiamų susitikimo momentų yra meditacija. Kitaip tariant – proto nuraminimas ir jo atpalaidavimas. Tai vienas iš praktinių būdų, leidžiančių žmogui efektyviai pailsėti ir ilgainiui atrasti vidinę ramybę. 

Svamis - yra dvasinis titulas, suteikiamas jogos mokytojams, kurie yra pasiekę tam tikrą proto ramybę ir savo gyvenimą paskyrę tarnauti kitiems.

Laukiame visų! Tų, kurie niekuomet nėra prisilietę prie meditacijos, medituojančių, besidominčių saviugda, dvasinėmis temomis ir tiesiog norinčių gyventi laimingai!