Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams

Socialinių vaidmenų pokyčiai, išaugusios profesinės saviraiškos galimybės ir pagerėjusios gyvenimo sąlygos moterų laimės nepadidino: kaip rodo mokslininkų tyrimai, per pastaruosius keturis dešimtmečius dailiosios lyties atstovių pasitenkinimas gyvenimu sumažėjo. Psichologų teigimu, laiką ir energiją vien karjerai ir šeimai skiriančios moterys pamiršta savo pačių poreikius, o tai trukdo jaustis laimingoms ir mėgautis gyvenimu.

Dviem dienoms savo pareigas namuose perleisti vyrams ir skirti laiko savęs pažinimui, netikėtiems atradimams ir įkvepiantiems susitikimams moteris kviečia garsi televizijos, teatro ir kino aktorė  Ineta Stasiulytė, tapusi viena iš gruodžio 10–11 dienomis Kaune vyksiančio renginio „Kūrybos podiumas“ seminarų lektorių.

Psichologija jau ilgą laiką besidominti ir šiuo metu geštalto psichoterapiją studijuojanti I. Stasiulytė pastebi, kad dėl labai greito gyvenimo ritmo, gausybės įsipareigojimų daugybė moterų gyvena ne pagal savo prigimtį ir nebemoka sustoti, skirti laiko tik sau. „Kiekviena turime rasti priartėjimo prie savo prigimties ir nusiraminimo būdą“, – įsitikinusi aktorė, kuri teigia, kad gyventi pagal moters prigimtį, t. y. viską daryti neskubant, pasimėgaujant, visada yra jos siekiamybė.

Pasitikėjimu savimi ir pozityvumu žavinti I. Stasiulytė sako, kad požiūris į save turi labai didelę įtaką gyvenimui ir santykiams su aplinkiniais žmonėmis. „Moteriai labai svarbu atrasti įkvėpimą pasirūpinti savimi, atrasti meilę sau, pažinti save iš naujo, pradėti vėl spinduliuoti moteriškąją energiją, skleisti gyvenimo malonumą. Tokia gyvenimu besidžiaugianti moteris tampa tarsi magnetas, šalia kurio visi nori būti“, – teigia aktorė.

Be meilės ir pagarbos sau sunku įsivaizduoti ir darnius santykius su vyru. Meilę sau, apie kurios trūkumą, kaip apie dažną moterų problemą, pastaruoju metu kalbama itin dažnai, I. Stasiulytė apibūdina konkrečiais pavyzdžiais: „Tarkime, moteris sako: „Aš nuostabi, graži, nepakartojama.“ Žiūri į veidrodį ir savimi žavisi, jai viskas patinka. Tada sau tyliai pasvajoja apie tai, kaip būtų gerai, jei kas nors ja pasirūpintų. Kitas variantas: moteris savimi nepatenkinta, negali žiūrėti į save veidrodyje, nuolat bumba ir su didžiule pretenzija balse sako: „Noriu, kad kas nors į mane žiūrėtų ir manimi pasirūpintų.“ Manau, akivaizdu, kuria moterimi vyras norės rūpintis.“

I. Stasiulytė įsitikinusi – žmogaus galimybės neribotos, jas ribojame tik mes patys, kažkada patikėję tam tikromis „tiesomis“ apie save, t. y. kad vienus dalykus galime, o kitų – ne, ir pagal jas gyvendami, užsimiršę, jog gali būti ir kitaip. „Tobulėjimui ribų nėra, – teigia žinoma moteris. – Man labai svarbu kiekvieną dieną plėsti savo žinias, iš naujo save pažinti ir tobulinti. Tai padeda neužsisėdėti vienoje vietoje, nepradėti „kirmyti“ ir skųstis gyvenimu.“
Garsi moteris atskleidė norinti ateityje mokytis begalės naujų dalykų – nuo siuvimo iki videomontažo. „Naujų dalykų mokymasis yra puikus gyvenimo kuras“,  –  sako ji.  

I. Stasiulytė, jau ne vienus metus vedanti seminarus save, savo prigimtį norinčioms geriau pažinti dailiosios lyties atstovėms, džiaugiasi sulaukianti moterų laiškų apie teigiamus jų jausenos ar gyvenimo pokyčius, kuriems kartais reikia išties nedaug. „Rodos, mums, moterims, reikia tiesiog būti išgirstoms ir pamatyti, kad visos esame tokios pačios – gyvename tuo pačiu, kalbame apie tą patį. Kartais, kai papuolame į kokią nors sudėtingą situaciją, mums atrodo, kad esame vienos, niekas mūsų nesupranta, ir kankinamės, o aplinkui tuo pačiu metu taip gyvena visos. Tai supratus pasidaro lengviau, pagerėja“, – sako aktorė.

Antrus metus vyksiančio renginio „Kūrybos podiumas“ seminarų dalyvės taip pat susitiks su rašytoju, etiketo specialistu Giedriumi Drukteiniu, veidotyros specialistu Armandu Kažersku, numerologe Danguole Mordasiene ir kitais įvairių sričių profesionalais. Makiažo gudrybių mokys viena garsiausių Estijos vizažisčių, tarptautinės makiažo mokyklos įkūrėja Lana Vallo. Renginio metu vyks Lietuvos dizainerių darbų mugė ir nemokamos kūrybinės dirbtuvės.

 
Pirkti bilietą