Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Kuršių mariose - čigoniškos muzikos burtai su ''Sare Roma''

Rugpjūčio 6-ąją "Muzikuojančiame kelte" mirgės tarptautinių konkursų laureatų, Lietuvoje
 gerai žinomo čigonų šou teatro "Sare Roma" ir styginių kvinteto "Giunter Light Orchestra"
iš Vokietijos pasirodymas.
 
Šiame koncerte svečiai išgirs gražiausius pasaulyje kūrinius, skambėsiančius  lietuviškai, čigoniškai ir rusiškai. Temperamentinga ir gyvai atliekama meninė programa skoningai perteiks ugningą bei laisvės pojūčiu užburiančią romų dvasią. Čia skambės laukinių melodijų, aistros ir gyvenimo džiaugsmo kupina muzika.
 
"Ant "Muzikuojančio kelto" denio koncertuojame kiekvienais metais. Per dešimtmetį nesudalyvavome turbūt vienintelį kartą. Neabejojame, kad šiemet tai bus dar puikesnis koncertas nei prieš tai buvę", - prisiminė vienas iš atlikėjų Ištvanas Kvik.
 
Savo nuoširdumu, entuziazmu bei per kraštus trykštančia energija "Sare Roma" kolektyvas, gyvuojantis jau maždaug 15 metų, pavergė daugelio pasaulio šalių gerbėjų širdis. O jų gyvai atliekami "superhitai" bei už širdies griebiančios melodijos norom nenorom "paskandins" kelto keleivius čigoniškos muzikos dvasioje.
 
"Romų muzika yra viena turtingiausių ir spalvingiausių pasaulyje. Smagu, kad kasmet turime daug galimybių atskleisti šios muzikos grožį", - pasakojo atlikėjas, kuris su Klaipėda esą turintis nemažai sąsajų. Pasirodo, jog po Antrojo pasaulinio karo į Klaipėdą atplaukė jo seneliai, kurie apsistojo Kupiškyje, o vėliau persikėlė į Vilnių.
 
"Apie Klaipėdą žinau daug istorijų. Man tai yra labai artimas miestas", - teigė jis.
Be spalvingos scenografijos, unikalių Ištvano Kvik ir kitų atlikėjų balsų, koncertą papuoš puikios kūrinių aranžuotės, kurias atliks teatrui pritarsiantis styginių kvintetas "Giunter Light Orchestra", pavergęs gerbėjų širdis visoje Europoje.
 
"Mūsų pasirodymas šįsyk bus tikrai neeilinis, kadangi scenoje pasirodysime su neseniai susikūrusiu orkestru. Šiame gyvo garso koncerte bus daug naujų, niekur negirdėtų dainų. Ši programa, plaukiojant po Kuršių marias, nuskambės tiesiog stebuklingai", - atskleidė atlikėjas.
 
Paklaustas, kaip "Sare Roma" susipažino su orkestru iš Vokietijos, Ištvanas norėjo išlaikyti intrigą: "Tai labai įdomi istorija, kurią dainuodami papasakosime koncerte."
 
Paskutinis jubiliejinio sezono reisas - rugpjūčio 13 d., šeštadienį. Romantiškads vakaras su  IngaValinskiene  "Iš visos širdies".