Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

Kuršių mariose - čigoniškos muzikos burtai su ''Sare Roma''

Rugpjūčio 6-ąją "Muzikuojančiame kelte" mirgės tarptautinių konkursų laureatų, Lietuvoje
 gerai žinomo čigonų šou teatro "Sare Roma" ir styginių kvinteto "Giunter Light Orchestra"
iš Vokietijos pasirodymas.
 
Šiame koncerte svečiai išgirs gražiausius pasaulyje kūrinius, skambėsiančius  lietuviškai, čigoniškai ir rusiškai. Temperamentinga ir gyvai atliekama meninė programa skoningai perteiks ugningą bei laisvės pojūčiu užburiančią romų dvasią. Čia skambės laukinių melodijų, aistros ir gyvenimo džiaugsmo kupina muzika.
 
"Ant "Muzikuojančio kelto" denio koncertuojame kiekvienais metais. Per dešimtmetį nesudalyvavome turbūt vienintelį kartą. Neabejojame, kad šiemet tai bus dar puikesnis koncertas nei prieš tai buvę", - prisiminė vienas iš atlikėjų Ištvanas Kvik.
 
Savo nuoširdumu, entuziazmu bei per kraštus trykštančia energija "Sare Roma" kolektyvas, gyvuojantis jau maždaug 15 metų, pavergė daugelio pasaulio šalių gerbėjų širdis. O jų gyvai atliekami "superhitai" bei už širdies griebiančios melodijos norom nenorom "paskandins" kelto keleivius čigoniškos muzikos dvasioje.
 
"Romų muzika yra viena turtingiausių ir spalvingiausių pasaulyje. Smagu, kad kasmet turime daug galimybių atskleisti šios muzikos grožį", - pasakojo atlikėjas, kuris su Klaipėda esą turintis nemažai sąsajų. Pasirodo, jog po Antrojo pasaulinio karo į Klaipėdą atplaukė jo seneliai, kurie apsistojo Kupiškyje, o vėliau persikėlė į Vilnių.
 
"Apie Klaipėdą žinau daug istorijų. Man tai yra labai artimas miestas", - teigė jis.
Be spalvingos scenografijos, unikalių Ištvano Kvik ir kitų atlikėjų balsų, koncertą papuoš puikios kūrinių aranžuotės, kurias atliks teatrui pritarsiantis styginių kvintetas "Giunter Light Orchestra", pavergęs gerbėjų širdis visoje Europoje.
 
"Mūsų pasirodymas šįsyk bus tikrai neeilinis, kadangi scenoje pasirodysime su neseniai susikūrusiu orkestru. Šiame gyvo garso koncerte bus daug naujų, niekur negirdėtų dainų. Ši programa, plaukiojant po Kuršių marias, nuskambės tiesiog stebuklingai", - atskleidė atlikėjas.
 
Paklaustas, kaip "Sare Roma" susipažino su orkestru iš Vokietijos, Ištvanas norėjo išlaikyti intrigą: "Tai labai įdomi istorija, kurią dainuodami papasakosime koncerte."
 
Paskutinis jubiliejinio sezono reisas - rugpjūčio 13 d., šeštadienį. Romantiškads vakaras su  IngaValinskiene  "Iš visos širdies".