Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Kristina Svolkinaitė ir LRT grupė. Valentino diena Galvė Jazz fiesta klube

Karštų širdžių meilės ugnį kurstys Kristina Svolkinaitė ir LRT grupė

Visada gera sugrįžti ten, kur esi mylimas ir laukiamas. Tad vėl į Galvės Jazz fiestos rengiamą susitikimą skubės publikos numylėtiniai LRT grupė ir Kristina Svolkinaitė. Neatsitiktinai Vasario 14-ąją, nes tai visų mylinčiųjų, visų mylimųjų diena. Ryškiomis melodijų  spalvomis žinomi džiazo atlikėjai šią išskirtinę dieną papuoš džiazo klube „Slėnyje“ Trakuose. 


Stipraus balso, kerinčio žavesio džiazo vokalistės K. Svolkinaitės talentu jau ne vienerius metus gėrisi ir šalies, ir užsienio džiazo mylėtojai. Kristina džiazo vokalo studijas baigė Klaipėdos universitete (Stepono Januškos kl.), o meistriškumą tobulino Princo Klauso konservatorijoje Olandijoje. Dainininkė nuolat dalyvauja Lietuvos džiazo festivaliuose, yra laimėjusi pagrindinį prizą Baltijos šalių džiazo vokalistų konkurse „Sony Jazz Stage“ Latvijoje, dvi antrąsias vietas Estijos („Nomme Jazz“) bei Klaipėdos („Jazz Voices“) tarptautiniuose konkursuose. Ji yra pelniusi antrąją vietą tarptautiniame džiazo vokalisčių konkurse „Lady Summertime“ Suomijoje ir tapusi „Jazz Voices“ nugalėtoja.
Šiandien ji atstovauja reprezentacinėms Lietuvos džiazo pajėgoms šalies ir tarptautiniuose renginiuose. Kristina nesyk su dideliu pasisekimu koncertavo Trakuose, Galvės Jazz fiestoje, tad laukia šiltas sugrįžimas ir karštų širdžių sutikimas. 

LRT grupei ypač smagu sugrįžti į Trakus, nes čia jos nariai jaučiasi beveik kaip namuose.  Ir vėlgi neatsitiktinai. Grupės vadovas Dainius Pulauskas yra kilęs iš Trakų rajono, būgnininkas Linas Būda vasaras leidžia Aukštadvaryje, puikiame šio rajono gamtos prieglobstyje, o trimitininkas Valerijus Ramoška gyvena Trakuose.
LRT grupės vadovas D. Pulauskas – vienas iškiliausių Lietuvos džiazo kūrėjų, meistriškas pianistas, klavišininkas, išskirtinis lyderis bei savitas kompozitorius. D. Pulauskas Būtent jo originalios kompozicijos tapo jo vadovaujamų kolektyvų sėkmės garantu. Jose elektroniniais ir akustiniais instrumentais kuriamos iškalbingos muzikinės erdvės, nuspalvintos šiaurietišku santūrumu ir romantizmu. Dainius taip pat rengia solines programas kaip pianistas ir su grupe yra koncertavęs daugelyje prestižinių Europos, Azijos, Afrikos ir Amerikos džiazo festivalių.

V.  Ramoška – vienas veikliausių Lietuvos džiazmenų, virtuoziškas trimitininkas, puikiai išmanantis moderniojo džiazo stilius ir valdantis platų raiškos priemonių arsenalą. Iškilus solistas ir lankstus, lengvai prisitaikantis prie įvairių lyderių ir stilių. Per savo muzikinę karjerą koncertavo daugelyje pasaulio šalių.

L. Būda yra vadinamas legendiniu  Lietuvos roko ir metalo scenos atstovu, tačiau bene labiausiai yra išgarsėjęs kaip džiazo scenos perkusijos meistras. Kūrybingas, įvairiaplanis muzikantas yra neatsiejamas nuo LRT grupės kūrybos ir įvaizdžio.

Domas Aleksa – tai vienas geriausių Lietuvos bosininkų. Būdamas vos 22 metų, jis spėjo dalyvauti bei tapti ne vieno mūsų šalies ir užsienio džiazo konkursų laureatu. D. Aleksa vienoje scenoje yra grojęs tiek su Lietuvos džiazo muzikos grandais, tiek ir su pasaulinėmis legendomis.