Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Kristina Svolkinaitė ir LRT grupė. Valentino diena Galvė Jazz fiesta klube

Karštų širdžių meilės ugnį kurstys Kristina Svolkinaitė ir LRT grupė

Visada gera sugrįžti ten, kur esi mylimas ir laukiamas. Tad vėl į Galvės Jazz fiestos rengiamą susitikimą skubės publikos numylėtiniai LRT grupė ir Kristina Svolkinaitė. Neatsitiktinai Vasario 14-ąją, nes tai visų mylinčiųjų, visų mylimųjų diena. Ryškiomis melodijų  spalvomis žinomi džiazo atlikėjai šią išskirtinę dieną papuoš džiazo klube „Slėnyje“ Trakuose. 


Stipraus balso, kerinčio žavesio džiazo vokalistės K. Svolkinaitės talentu jau ne vienerius metus gėrisi ir šalies, ir užsienio džiazo mylėtojai. Kristina džiazo vokalo studijas baigė Klaipėdos universitete (Stepono Januškos kl.), o meistriškumą tobulino Princo Klauso konservatorijoje Olandijoje. Dainininkė nuolat dalyvauja Lietuvos džiazo festivaliuose, yra laimėjusi pagrindinį prizą Baltijos šalių džiazo vokalistų konkurse „Sony Jazz Stage“ Latvijoje, dvi antrąsias vietas Estijos („Nomme Jazz“) bei Klaipėdos („Jazz Voices“) tarptautiniuose konkursuose. Ji yra pelniusi antrąją vietą tarptautiniame džiazo vokalisčių konkurse „Lady Summertime“ Suomijoje ir tapusi „Jazz Voices“ nugalėtoja.
Šiandien ji atstovauja reprezentacinėms Lietuvos džiazo pajėgoms šalies ir tarptautiniuose renginiuose. Kristina nesyk su dideliu pasisekimu koncertavo Trakuose, Galvės Jazz fiestoje, tad laukia šiltas sugrįžimas ir karštų širdžių sutikimas. 

LRT grupei ypač smagu sugrįžti į Trakus, nes čia jos nariai jaučiasi beveik kaip namuose.  Ir vėlgi neatsitiktinai. Grupės vadovas Dainius Pulauskas yra kilęs iš Trakų rajono, būgnininkas Linas Būda vasaras leidžia Aukštadvaryje, puikiame šio rajono gamtos prieglobstyje, o trimitininkas Valerijus Ramoška gyvena Trakuose.
LRT grupės vadovas D. Pulauskas – vienas iškiliausių Lietuvos džiazo kūrėjų, meistriškas pianistas, klavišininkas, išskirtinis lyderis bei savitas kompozitorius. D. Pulauskas Būtent jo originalios kompozicijos tapo jo vadovaujamų kolektyvų sėkmės garantu. Jose elektroniniais ir akustiniais instrumentais kuriamos iškalbingos muzikinės erdvės, nuspalvintos šiaurietišku santūrumu ir romantizmu. Dainius taip pat rengia solines programas kaip pianistas ir su grupe yra koncertavęs daugelyje prestižinių Europos, Azijos, Afrikos ir Amerikos džiazo festivalių.

V.  Ramoška – vienas veikliausių Lietuvos džiazmenų, virtuoziškas trimitininkas, puikiai išmanantis moderniojo džiazo stilius ir valdantis platų raiškos priemonių arsenalą. Iškilus solistas ir lankstus, lengvai prisitaikantis prie įvairių lyderių ir stilių. Per savo muzikinę karjerą koncertavo daugelyje pasaulio šalių.

L. Būda yra vadinamas legendiniu  Lietuvos roko ir metalo scenos atstovu, tačiau bene labiausiai yra išgarsėjęs kaip džiazo scenos perkusijos meistras. Kūrybingas, įvairiaplanis muzikantas yra neatsiejamas nuo LRT grupės kūrybos ir įvaizdžio.

Domas Aleksa – tai vienas geriausių Lietuvos bosininkų. Būdamas vos 22 metų, jis spėjo dalyvauti bei tapti ne vieno mūsų šalies ir užsienio džiazo konkursų laureatu. D. Aleksa vienoje scenoje yra grojęs tiek su Lietuvos džiazo muzikos grandais, tiek ir su pasaulinėmis legendomis.