Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Kriminalinė vakarienė

Išskirtinė vakarienė ir jaudinanti teatrinė pramoga, kurios metu svečiai taps netikėto įvykio dalyviais.

Režisierius: Vilius Malinauskas
Scenografas: Aigars Ozoliņš (Latvia)
Virtuvės šefas: Deivydas Praspaliauskas

Lietuva yra žinoma kaip šalis, kurioje vertinamas tiek išskirtinis menas, tiek puikus maistas. Būtent todėl mūsų sostinė buvo pasirinkta naujausio skulptoriaus Hermes'o Mansu kūrinio pristatymui. Šis pasaulyje pripažintas menininkas garsėja savo provokuojančiais kūriniais ir neįprastais performansais. Unikalus jo stilius – kruopščiai slepiama tapatybė, kuri iki šiol nebuvo atskleista, nepaisant to, jog jo darbai eksponuojami didžiausiose pasaulio meno galerijose.

Šįkart meno kūrinio premjera vyks „Kriminalinės vakarienės“ metu.

Menininkas išreiškė norą, jog premjeros metu vakaro svečiai mėgautųsi aukštos kokybės virtuve. „Menas patiriamas tuomet, kai užvaldomi visi žmogiškieji jutimais, taip pat ir skonis.“, – teigiama menininko išplatintame pranešime. Todėl šios vakarienės kulinariniam malonumui sukurti pakviestas vienas garsiausių Lietuvos virtuvės šefų – Deivydas Praspaliauskas.
„Kriminalinės vakarienės“ metu bus siūloma mėgautis geriausia kulinarija ir menu rafinuotoje atmosferoje. Tik vertėtų turėti omenyje, jog Hermes'o Mansu darbų premjeros garsėja netikėtais įvykių posūkiais. Ypač atsižvelgiant į tai, jog menininkas renginio pavadinimui pasirinko žodį „kriminalinė“. Tad galbūt būtų protinga atkreipti dėmesį, kas iš tiesų sėdi greta Jūsų prie stalo… „Kriminalinė vakarienė“ vyks Menų fabrike „Loftas“…

Į bilieto kainą įskaičiuota:
1. Pramoginė programa (2 val.)
2. Gyva muzika
3. Aperityvas
4. Trijų patiekalų vakarienė
5. Specialiai kiekvienam patiekalui parinktas vynas
6. Desertas / kavaarbaarbata