Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Koncertas ''Operos Paštetas''

Tai galimybė ne tik išgirsti populiariausias arijas, bet ir paragauti pašteto. Taip taip, čia pat, dainuodami žinomiausių pasaulio kompozitorių kūrinius atlikėjai gamins paštetą, kuriuo vėliau bus vaišinami visi koncerto dalyviai.

Operos paštetas - tai teatralizuotas koncertas, kurio metu operos pastišo žanras virsta kulinariniu šedevru- paštetu. Koncerto metu išlaikant XVIII a. Italijoje išpopuliarėjusį žanrą, žiūrovai bus lepinami G.F.Hendel, W.A.Mozart, G. Gerchvin bei kitų garsių pasaulio kūrėjų kūriniais.

Pastišas (pranc. „pastiche“)- tai operos žanras, kuris buvo itin populiarus XVIII a. Italijoje. Tuometiniai garsūs kompozitoriai greta savo muzikinių numerių operoje drąsiai naudodavo kitų autorių muziką. Pastišas, kaip ir parodija yra gana juokinga. Jis mėgdžioja, turi ypatingą ir savitą stilių, stilistines kaukes, kalbėjimą negyva kalba. Visgi tai neutralus mėgdžiojimas, be gilesnio parodijos akstino, be satyrinės gaidos, be juoko, be vis dar glūdinčios nuovokos, kad esama normos. Pasak  Fredrico Jamesono “Pastišas, tai bejausmė ironija, kuri vis dažniau nustelbia tiesioginę parodiją”. O kokios normos  yra tarp pastišo ir pašteto sužinosite atvykę.

Idėjos autorius: Jonas Sakalauskas
Programoje: G.F.Hendel, W.A.Mozart, G. Gerchvin ir kitų gerai pasaulyje žinomų kompozitorių kūriniai.
Atlikėjai:
Jonas Sakalauskas (Baritonas)
Diana Tiškovaitė (Sopranas)
Agnė Sabulytė (Sopranas)
Instrumentalistai:
Gražina Zalatorienė (pianinas)