Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Koncertas ''Lopšinės mums jau dideliems''

Kad vaikystė nepasimirštų....

Projekto idėja gimė tada, kai Agnietė dainuodama lopšines savo mergaitėms pajautė, kaip jos puikiai veikia ją pačią. Tai meilės kalba gydanti širdį, apgaubianti šiluma ir jaukumu.
Pasirodo, ne vienas žmogus yra tyrinėjęs lopšines, kurie sako, kad tai puiki terapija mamai, ne tik vaikams.

O be to, juk taip norisi, kad ir mums dideliems, kas nors padainuotų lopšinę? Jau temstant ir degant žvakėms jaukiai pasigirstų švelni melodija ir šilti žodžiai, kurie negali nenukelti į vaikystę.
O galbūt norite patys paniūniuoti kartu ir išmokti naują lopšinę?

Lopšines Jums gros ir dainuos:

Agnietė Laurinaitytė balsas
Paulius Volkovas gitara
Tomas Byčkovas Hang Drum
Domas Žostautas bosinė gitara
Tatsiana Melnikava vaizdinė vizualizacija

Girdėsite lietuviškas, bei kitų pasaulio kultūrų lopšinių.

Bilieto kaina 10 Eur (34,52 Lt). Bilietams taikomos nuolaidos.