Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Klaipėdos ''Atlanto'' 2016 m. abonementas

„Atlanto“ abonementą turintys galės:

* lankytis visose 2016 m. Lietuvos A lygos čempionato „Atlanto“ namų rungtynėse;
* lankytis visose Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro „Atlanto“ namų rungtynėse;

2016 metų sezono išvakarėse Klaipėdos futbolo klubas „Atlantas“ parengė malonią dovaną savo sirgaliams – 2016 m. sezono abonementus į komandos namų rungtynes!
Abonementus uostamiesčio gerbėjai galės įsigyti už mažesnė kainą – vos už 30 eurų su platintojo mokesčiu.

NAUJIENA: Norintys didesnio komforto, galimybės automobiliu atvykti prie pat tribūnos, varžybų metu nemokamai gausiantys užkandžių ir gėrimų, galės pasirinkti VIP abonementą naujai įrengtoje VIP tribūnoje. Tokio abonemento kaina - 150 eurų su platintojo mokesčiu.

Turintys „Atlanto“ abonementą, bilietui į UEFA Europos lygos taurės rungtynes gaus 30 proc. nuolaidą.

2016 m. sezono išankstinių bilietų kaina į Lietuvos čempionato rungtynes išliks tokia pat kaip iki šiol. Perkant iš anksto bilieto kaina – 2 eurai su mokesčiais, varžybų dieną – 3 eurai.

Abonementus įsigiję žiūrovai „Atlanto“ kovas galės stebėti akivaizdžiai pigiau. Jie sutaupys daugiau 50 proc. sumos nei tie, kurie pirks bilietus į kiekvienas rungtynes atskirai.

Įsigijus abonementus, jų korteles bus galima atsiimti nuo kovo 2 dienos FK „Atlanto“ biure adresu Gintaro g. 9-1, Klaipėda (darbo dienomis nuo 10:00 iki 16:00 val.)

Abonementus galima įsigyti iki 2016 m. kovo 15 d.