Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Kitokie pasikalbėjimai'' su prof. V. Landsbergiu

Jo dėka dabar šis projektas nesivadina „Китокие пасикалбеимай“.

Galime garbingai pranešti, jog vasario 4 d. „Tamsta“ klube svečiuosis pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos valstybės vadovas Vytautas Landsbergis, o Justinas Jankevičius iš jo lūpų pasistengs išpešti visas įdomiausias istorijas.

Profesoriaus Vytauto Landsbergio legenda jau įrašyta į vadovėlius. Tai vienas žymiausių Lietuvos politikų, kuris ypač vertinamas pasaulyje. Jo darbai kalba patys už save.

Apžvelgti visą TS - LKD garbės pirmininko politinę karjerą neužtektų vietos. Iš Kauno kilęs politikas atliko itin svarbų vaidmenį Lietuvai žengiant pirmuosius žingsnius. Po atkurtos nepriklausomybės jis tapo pirmuoju šalies vadovu.

1993-2003 metais vadovavo konservatorių partijai, kol jo iš sosto neišstūmė bendražygis Andrius Kubilius. 1996-2000 m. užėmė Seimo pirmininko pareigas. Nuo 2004 iki 2014 metų dirbo Europos Parlamente.

Apie prof. Vytauto Landsberio žygdarbius galima būtų pasakoti ir pasakoti, tačiau pačios geriausios, dar nepasakotos istorijos bus išgirstos „Kitokiose pasikalbėjimuose“.