Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NAKTINĖS PERSONOS | ORIXO

Bilietai jau prekyboje!

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Kitokie pasikalbėjimai'' su Džiugu Siaurusaičiu

Prieš dvidešimt metų televizijos duris pravėręs aktorius Džiugas Siaurusaitis (43) kurį laiką žiūrovams buvo žinomas tik iš balso.

Legendinė muilo opera „Santa Barbara“, „Vedęs ir turi vaikų“, „Simpsonai“ – tai tik keletas žinomų serialų, kurių herojai kalbėjo Džiugo balsu. Šiandien aktorius yra ir žinomas televizijos bei teatro veidas, kurį vasario 24 d. išvysime ant klubo „Tamsta“ scenos.

2008 metais Džiugas duodamas interviu vienam portalui prasitarė, kad jo svajonių laida būtų tai, kas dabar yra vadinama „Kitokiais pasikalbėjimais“.

„Norėčiau išbandyti vakarinės pokalbių laidos vedėjo amplua. Tačiau tai turėtų būti šou, kuriame galima keiktis, kalbėti apie nešvankius dalykus, o ir pašnekovai būtų atsipalaidavę. Žodžiu, be tabu. Manau, televizijose trūksta vėlyvo vakaro pašnekesių tiesioginiame eteryje“, – teigė D.Siaurusaitis.

Kaip ir įprasta, pokalbį su D.Siaurusaičiu ves „Kitokių pasikalbėjimų“ galva Justinas Jankevičius.
„Kitokie pasikalbėjimai“ – interaktyvių diskusijų formato renginių ciklas, kurio metu su kauniečiais ir vilniečiais savo patirtimi, patarimais ir pastebėjimais dalinasi garsios bei įdomios Lietuvos asmenybės.

Lietuvoje netrūksta tuščių ir banalių pokalbių su mažai ką turinčiais pasakyti žmonėmis. Pats laikas kalbėtis su tokiais, kurie gali pasirodyti ne vien forma, o turiniu. Ne blizgučiais, o įdomiomis mintimis.

Čia nėra jokių rėmų ar taisyklių, pokalbio eigą gali keisti ir pati publika, kuri turi puiką galimybė pabendrauti su vakaro svečiais.