Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

''Kitokie pasikalbėjimai'' su Džiugu Siaurusaičiu

Prieš dvidešimt metų televizijos duris pravėręs aktorius Džiugas Siaurusaitis (43) kurį laiką žiūrovams buvo žinomas tik iš balso.

Legendinė muilo opera „Santa Barbara“, „Vedęs ir turi vaikų“, „Simpsonai“ – tai tik keletas žinomų serialų, kurių herojai kalbėjo Džiugo balsu. Šiandien aktorius yra ir žinomas televizijos bei teatro veidas, kurį vasario 24 d. išvysime ant klubo „Tamsta“ scenos.

2008 metais Džiugas duodamas interviu vienam portalui prasitarė, kad jo svajonių laida būtų tai, kas dabar yra vadinama „Kitokiais pasikalbėjimais“.

„Norėčiau išbandyti vakarinės pokalbių laidos vedėjo amplua. Tačiau tai turėtų būti šou, kuriame galima keiktis, kalbėti apie nešvankius dalykus, o ir pašnekovai būtų atsipalaidavę. Žodžiu, be tabu. Manau, televizijose trūksta vėlyvo vakaro pašnekesių tiesioginiame eteryje“, – teigė D.Siaurusaitis.

Kaip ir įprasta, pokalbį su D.Siaurusaičiu ves „Kitokių pasikalbėjimų“ galva Justinas Jankevičius.
„Kitokie pasikalbėjimai“ – interaktyvių diskusijų formato renginių ciklas, kurio metu su kauniečiais ir vilniečiais savo patirtimi, patarimais ir pastebėjimais dalinasi garsios bei įdomios Lietuvos asmenybės.

Lietuvoje netrūksta tuščių ir banalių pokalbių su mažai ką turinčiais pasakyti žmonėmis. Pats laikas kalbėtis su tokiais, kurie gali pasirodyti ne vien forma, o turiniu. Ne blizgučiais, o įdomiomis mintimis.

Čia nėra jokių rėmų ar taisyklių, pokalbio eigą gali keisti ir pati publika, kuri turi puiką galimybė pabendrauti su vakaro svečiais.