Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

„Kaunas Jazz“ festivalis žada privilioti 40 tūks. žmonių

 


„Kaunas Jazz 2016“  festivalio klausytojus kerės moteriškas vokalas
 
Antradienį, balandžio 5 d., Kauno miesto savivaldybėje pristatyta 26 –ojo  tarptautinio džiazo festivalio „Kaunas Jazz 2016“ programa. Kaip teigia organizatoriai, „Kaunas Jazz“ gerbėjų nekantriai laukiamas renginys balandžio 25 –gegužės 2 dienomis nusidrieksiantis per visą Lietuvą bus itin dosnus vokalinės muzikos gerbėjams. 
 
 
„Kaunas Jazz“  skambės šešiuose Lietuvos miestuose
 
Festivalis „Kaunas Jazz 2016“ šiais metais skirtas UNESCO Tarptautinei džiazo dienai  paminėti vyks nuo balandžio 25 d. iki gegužės 2 d.  Festivalio organizatoriai tikina, kad kadaise kilusi idėja išplėsti „Kauna Jazz“ ribas,  bus tęsiama ir šiemet, todėl džiazo ritmai skambės ne tik Kaune, bet ir kituose Lietuvos miestuose – Alytuje, Vilniuje, Panevėžyje, Jurbarke ir Palangoje.
 
Garbė atidaryti festivalį patikėta jaunajam Izraelio atlikėjui, savo šalyje vadinamam „jaunuoju muzikos stebuklu, pranokstančiu bet kokias viltis“ – Tamirui Grinbergui. Dar pernai „Kaunas Jazz“ festivalyje savo balsu pavergęs Lietuvos klausytojų širdis šis atlikėjas balandžio 25 d. savo pasirodymą surengs Panevėžio muzikiniame teatre, balandžio 26 d. – Alytaus miesto teatre, o balandžio 27 d.  izraeliečio balsas ir vėl suskambs Kaune, tik šį kartą – prekybos miestelyje „Urmas“.
 
Moterys užvaldys  „Kaunas Jazz“ scenas
 
Kaip teigė „Kaunas Jazz“ meno vadovė Indrė Jučaitė, šiemet festivalyje kaip niekad daug išskirtinio vokalo atlikėjų – moterų. Štai ketvirtadienį, balandžio 28 d., po tradicinių festivalio pradžios iškilmių Kauno Rotušėje, „Kaunas Jazz“  festivalis pakvies į Raudondvario dvaro Menų inkubatorių, kur savo koncertą surengs džiazo dievaite tituluojama dainininkė Stacey Kent iš JAV.  Pirmą kartą į Lietuvą atvykstanti viena populiariausių šių laikų džiazo vokalisčių pristatys naujausią savo albumą – „Tenderly“. Tiesa, į šios vokalistės koncertą bilietai parduoti akimirksniu.
 
Balandžio 29 d. VDU Didžiojoje salėje laukia specialus Justės Arlauskaitės-Jazzu, pianisto Petro Geniušo ir violončelininko Justo Kulikausko projektas, o Balandžio 30 d. Jurbarko parodų ir koncertų salėje savo pasirodymą surengs pritrenkianti atlikėja Saedi, vadinama Austrijos muzikos proveržiu.
 
Gegužės 2-ąją „Kaunas Jazz 2016“ festivalį vainikuos Vilniaus kongresų rūmuose iš Etiopijos kilusios ir per pastaruosius porą metų žaibiškai išpopuliarėjusios dainininkės Ester Rada koncertas. Sparčiai populiarėjančiai atlikėjai komplimentų negaili tokios garsios žvaigždės, kaip JAV dainininkė Alicia Keys, kurios pasirodymą Ester turėjo garbės „apšildyti“.
Todėl drąsiai galima teigti, kad šiais metais festivalio „Kaunas Jazz 2016“ scenas užvaldys išskirtinės dainininkės.
 
Naujovė – lenkų džiazo diena
 
Balandžio 29 d., Vienybės aikštės lauko scenoje skambant G. Kuprevičiaus kompozicijai „Varis ir kreida“  kauniečius pakvies į vaikų piešinių akciją „Kauna Jazz ant grindinio“. Kiek vėliau džiazo gerbėjų laukia naujovė – „Lenkų džiazo diena“,  kurio metu bus pristatyti net du projektai iš Lenkijos – Derrick Mckenzie  ir Pawel Kaczmarczyk  „Jazz funk experience“ ir „Flue band“.
 
 Tarptautinė džiazo diena
 
„Kaunas Jazz“ festivalis balandžio 30-ąją minėdamas Tarptautinę džiazo dieną savo gerbėjus į koncertus pakvies ne tik Kaune, Palangoje, bet ir Jurbarke. Kaip jau minėta, Jurbarko parodų ir koncertų salėje savo pasirodymą surengs atlikėja Saedi, vadinama Austrijos muzikos proveržiu. „Vandenio“ muzikos klube Palangoje „Kaunas Jazz“ organizatorių džiaugsmui savo muzika ir balsu džiugins tikras Šiaurės Europos scenos perlas – dainininkas Jarle Bernhoftas, Niujorke gyvenantis norvegas nuo 2008-ųjų daro sėkmingą solinę karjerą, o pernai pretendavo į Grammy“ apdovanojimą geriausio r’n'b albumo kategorijoje, tapdamas pirmuoju muzikantu ne iš JAV, įtrauktu į šį prestižinį sąrašą. Šio atlikėjo muzika lyginama su Stevie Wonder ir Lenny Kravitz. „Žmogumi-orkestru“ vadinamas atlikėjas savo koncertuose pasitelkia ne tik balsą, gitarą, klavišinius, efektų pedalus, bet ir žavi publiką išskirtiniu savo talentu bei charizma. Tad palangiškiai negali praleisti tokio išskirtinio pasirodymo savo mieste.
 
Tarptautinę džiazo dieną Kaune vėl bus organizuojamas projektas „Džiazo gatvė“, kuris kvies mėgautis nemokamais renginiais miesto centre. Vienybės aikštėje po atviru dangumi savo pasirodymus surengs Estijos festivalio „Jazzkaar“  dovana – grupė „State of zoe“.   Būtent po šio pasirodymo Vienybės aikštės dangų nušvies šventinis festivalio fejerverkas.
 
Tarptautinę džiazo dieną užbaigti pakvies muzikinis klubas „Combo“, kuriame laukia švedų grupės „Koop Oscar Orchestra ir garsios Lietuvos atlikėjos „Jazzu“ pasirodymas. Dar anksčiau atlikėja „Jazzu“ yra sakiusi, kad pasirodymas scenoje su šia grupe, jai yra lyg svajonės išsipildymas. 
 
Motinos dienos proga  - grupės „Take 6“  legenda
 
Gegužės 1- ąją dieną festivalio „Kaunas Jazz“ organizatoriai siūlo pasitikti kaip niekada šventiškai. Kauno sinagogoje skambės Giedriaus Kuprevičiaus ir Liutauro Janušaičio žydiško džiazo improvizacijos, Vytauto Didžiojo bažnyčioje sakralinės džiazo muzikos koncertą surengs viešnia iš Austrijos „Saedi“,  o vakare „Kaunas Jazz“ organizatoriai visų mamų laukia  Kauno „Žalgirio“ arenoje, kur savo pasirodymą surengs dešimčia „Grammy“ statulėlių apdovanoti JAV vokalo virtuozai – grupė „Take 6“.
 
Vienas žymiausių pasaulyje dainininkų kolektyvų į Lietuvą atvyksta su nauja programa – pristatydami naująjį ir ilgai puoselėtą savo albumą – „Believe“, kuriame gerbėjų laukia daug muzikinių staigmenų. Kol kas žinoma, kad kūrinį You Know You're In Love kartu su grupe įrašė legendinis dainininkas Stevie Wonderis, o dainą 5 Minutes With God grupei sukūrė viena populiariausių JAV kompozitorių Diane Warren.

Kaip teigia kompozitorius, džiazo pedagogas Artūras Novikas, tai išskirtinė galimybė išgirst
gyvą a capella  legendą, nes 10 „Grammy“ apdovanojimų surinkti, kuriant šios muzikos žanrą yra kažkas fantastiško ir nerealaus.
 
Festivalio „Kaunas Jazz 2016“ metu šešiuose Lietuvos miestuose savo pasirodymus surengs 250 atlikėjų tarp kurių – didžioji dalis užsienio  atlikėjų iš 13 skirtingų šalių.  Šiais metais tikimasi sulaukti per 40 tūkstančių džiazo gerbėjų ne tik iš Kauno, bet ir visos Lietuvos.
 
Daugiau informacijos: www.kaunasjazz.lt