Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

„Kaunas Jazz“ festivalis žada privilioti 40 tūks. žmonių

 


„Kaunas Jazz 2016“  festivalio klausytojus kerės moteriškas vokalas
 
Antradienį, balandžio 5 d., Kauno miesto savivaldybėje pristatyta 26 –ojo  tarptautinio džiazo festivalio „Kaunas Jazz 2016“ programa. Kaip teigia organizatoriai, „Kaunas Jazz“ gerbėjų nekantriai laukiamas renginys balandžio 25 –gegužės 2 dienomis nusidrieksiantis per visą Lietuvą bus itin dosnus vokalinės muzikos gerbėjams. 
 
 
„Kaunas Jazz“  skambės šešiuose Lietuvos miestuose
 
Festivalis „Kaunas Jazz 2016“ šiais metais skirtas UNESCO Tarptautinei džiazo dienai  paminėti vyks nuo balandžio 25 d. iki gegužės 2 d.  Festivalio organizatoriai tikina, kad kadaise kilusi idėja išplėsti „Kauna Jazz“ ribas,  bus tęsiama ir šiemet, todėl džiazo ritmai skambės ne tik Kaune, bet ir kituose Lietuvos miestuose – Alytuje, Vilniuje, Panevėžyje, Jurbarke ir Palangoje.
 
Garbė atidaryti festivalį patikėta jaunajam Izraelio atlikėjui, savo šalyje vadinamam „jaunuoju muzikos stebuklu, pranokstančiu bet kokias viltis“ – Tamirui Grinbergui. Dar pernai „Kaunas Jazz“ festivalyje savo balsu pavergęs Lietuvos klausytojų širdis šis atlikėjas balandžio 25 d. savo pasirodymą surengs Panevėžio muzikiniame teatre, balandžio 26 d. – Alytaus miesto teatre, o balandžio 27 d.  izraeliečio balsas ir vėl suskambs Kaune, tik šį kartą – prekybos miestelyje „Urmas“.
 
Moterys užvaldys  „Kaunas Jazz“ scenas
 
Kaip teigė „Kaunas Jazz“ meno vadovė Indrė Jučaitė, šiemet festivalyje kaip niekad daug išskirtinio vokalo atlikėjų – moterų. Štai ketvirtadienį, balandžio 28 d., po tradicinių festivalio pradžios iškilmių Kauno Rotušėje, „Kaunas Jazz“  festivalis pakvies į Raudondvario dvaro Menų inkubatorių, kur savo koncertą surengs džiazo dievaite tituluojama dainininkė Stacey Kent iš JAV.  Pirmą kartą į Lietuvą atvykstanti viena populiariausių šių laikų džiazo vokalisčių pristatys naujausią savo albumą – „Tenderly“. Tiesa, į šios vokalistės koncertą bilietai parduoti akimirksniu.
 
Balandžio 29 d. VDU Didžiojoje salėje laukia specialus Justės Arlauskaitės-Jazzu, pianisto Petro Geniušo ir violončelininko Justo Kulikausko projektas, o Balandžio 30 d. Jurbarko parodų ir koncertų salėje savo pasirodymą surengs pritrenkianti atlikėja Saedi, vadinama Austrijos muzikos proveržiu.
 
Gegužės 2-ąją „Kaunas Jazz 2016“ festivalį vainikuos Vilniaus kongresų rūmuose iš Etiopijos kilusios ir per pastaruosius porą metų žaibiškai išpopuliarėjusios dainininkės Ester Rada koncertas. Sparčiai populiarėjančiai atlikėjai komplimentų negaili tokios garsios žvaigždės, kaip JAV dainininkė Alicia Keys, kurios pasirodymą Ester turėjo garbės „apšildyti“.
Todėl drąsiai galima teigti, kad šiais metais festivalio „Kaunas Jazz 2016“ scenas užvaldys išskirtinės dainininkės.
 
Naujovė – lenkų džiazo diena
 
Balandžio 29 d., Vienybės aikštės lauko scenoje skambant G. Kuprevičiaus kompozicijai „Varis ir kreida“  kauniečius pakvies į vaikų piešinių akciją „Kauna Jazz ant grindinio“. Kiek vėliau džiazo gerbėjų laukia naujovė – „Lenkų džiazo diena“,  kurio metu bus pristatyti net du projektai iš Lenkijos – Derrick Mckenzie  ir Pawel Kaczmarczyk  „Jazz funk experience“ ir „Flue band“.
 
 Tarptautinė džiazo diena
 
„Kaunas Jazz“ festivalis balandžio 30-ąją minėdamas Tarptautinę džiazo dieną savo gerbėjus į koncertus pakvies ne tik Kaune, Palangoje, bet ir Jurbarke. Kaip jau minėta, Jurbarko parodų ir koncertų salėje savo pasirodymą surengs atlikėja Saedi, vadinama Austrijos muzikos proveržiu. „Vandenio“ muzikos klube Palangoje „Kaunas Jazz“ organizatorių džiaugsmui savo muzika ir balsu džiugins tikras Šiaurės Europos scenos perlas – dainininkas Jarle Bernhoftas, Niujorke gyvenantis norvegas nuo 2008-ųjų daro sėkmingą solinę karjerą, o pernai pretendavo į Grammy“ apdovanojimą geriausio r’n'b albumo kategorijoje, tapdamas pirmuoju muzikantu ne iš JAV, įtrauktu į šį prestižinį sąrašą. Šio atlikėjo muzika lyginama su Stevie Wonder ir Lenny Kravitz. „Žmogumi-orkestru“ vadinamas atlikėjas savo koncertuose pasitelkia ne tik balsą, gitarą, klavišinius, efektų pedalus, bet ir žavi publiką išskirtiniu savo talentu bei charizma. Tad palangiškiai negali praleisti tokio išskirtinio pasirodymo savo mieste.
 
Tarptautinę džiazo dieną Kaune vėl bus organizuojamas projektas „Džiazo gatvė“, kuris kvies mėgautis nemokamais renginiais miesto centre. Vienybės aikštėje po atviru dangumi savo pasirodymus surengs Estijos festivalio „Jazzkaar“  dovana – grupė „State of zoe“.   Būtent po šio pasirodymo Vienybės aikštės dangų nušvies šventinis festivalio fejerverkas.
 
Tarptautinę džiazo dieną užbaigti pakvies muzikinis klubas „Combo“, kuriame laukia švedų grupės „Koop Oscar Orchestra ir garsios Lietuvos atlikėjos „Jazzu“ pasirodymas. Dar anksčiau atlikėja „Jazzu“ yra sakiusi, kad pasirodymas scenoje su šia grupe, jai yra lyg svajonės išsipildymas. 
 
Motinos dienos proga  - grupės „Take 6“  legenda
 
Gegužės 1- ąją dieną festivalio „Kaunas Jazz“ organizatoriai siūlo pasitikti kaip niekada šventiškai. Kauno sinagogoje skambės Giedriaus Kuprevičiaus ir Liutauro Janušaičio žydiško džiazo improvizacijos, Vytauto Didžiojo bažnyčioje sakralinės džiazo muzikos koncertą surengs viešnia iš Austrijos „Saedi“,  o vakare „Kaunas Jazz“ organizatoriai visų mamų laukia  Kauno „Žalgirio“ arenoje, kur savo pasirodymą surengs dešimčia „Grammy“ statulėlių apdovanoti JAV vokalo virtuozai – grupė „Take 6“.
 
Vienas žymiausių pasaulyje dainininkų kolektyvų į Lietuvą atvyksta su nauja programa – pristatydami naująjį ir ilgai puoselėtą savo albumą – „Believe“, kuriame gerbėjų laukia daug muzikinių staigmenų. Kol kas žinoma, kad kūrinį You Know You're In Love kartu su grupe įrašė legendinis dainininkas Stevie Wonderis, o dainą 5 Minutes With God grupei sukūrė viena populiariausių JAV kompozitorių Diane Warren.

Kaip teigia kompozitorius, džiazo pedagogas Artūras Novikas, tai išskirtinė galimybė išgirst
gyvą a capella  legendą, nes 10 „Grammy“ apdovanojimų surinkti, kuriant šios muzikos žanrą yra kažkas fantastiško ir nerealaus.
 
Festivalio „Kaunas Jazz 2016“ metu šešiuose Lietuvos miestuose savo pasirodymus surengs 250 atlikėjų tarp kurių – didžioji dalis užsienio  atlikėjų iš 13 skirtingų šalių.  Šiais metais tikimasi sulaukti per 40 tūkstančių džiazo gerbėjų ne tik iš Kauno, bet ir visos Lietuvos.
 
Daugiau informacijos: www.kaunasjazz.lt