Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Kalėdinė muzikinė pasaka vaikams ''Mauliukas''

Lietuvos vaikų poeto Martyno Vainilaičio eiliuotos mitologinės pasakos motyvais
Scenarijaus autorius ir režisierius - Žilvinas Ramanauskas
Kompozitorė - Indrė Stakvilevičiūtė-Ehrhard

Spektaklyje dalyvauja:
Doras angelas Mauliukas, jo mylima mergaitė Nastutė, visagalis Dievas, kerštingas Liucijus, Mukis, Ponas, Kaukutis, Dėdė ir visas būrys angelų, velnių ir kitų spalvingų personažų ir ansamblio „Lietuva“ šokėjai, choro artistai ir liaudies instrumentų orkestras!

Trumpa siužeto santrauka:
Danguje - kaip Rojuje. Dievas kuria, angeliukas Mauliukas miežia jam dažus, o angelų dirigentas Mukis mėgaujasi savo darbu ir savimi, todėl netrukus jam ir jo pakalikams ima augti ragai, atsiranda kanopos ir galų gale jie nugarma į pelkes ir dar giliau. Taigi pragare Mauliukas, ruošiamas būti tikru velniu ir gauna rimtą užduotį: parnešti dievobaimingo valstiečio sielą. Mauliukas pasirenka klasikinį kelią - sielą gauti už pinigus. Stebime įspūdingą, kūrybiško velniuko ir tikrai doro žmogelio bendravimą, kuris perauga į bendradarbiavimą ir net draugystę. Pragaro vadovybė nerimsta - reikalauja  žadėtos vėlės, tačiau kai Mauliukas staiga įsimyli valstiečio dukterėčią Nastutę ir pragaro užduotis pamiršta - Liucijus nejuokais užpyksta, gąsdina Mauliuką, o Nastutę pražudo. Liūdėdamas dėl mylimosios Mauliukas nustoja būti velniuku ir jame nubunda žmogiško keršto jausmas. Kartu su valstiečiu jie išsiruošia į žygį prieš velnius. Po nelengvos kovos gėris nugali blogį.

Spektaklis vyks gruodžio 20 d. (šeštadienį) 12 val. ansamblio „Lietuva“ patalpose (Vytenio g. 50, kampas su Panerių g., įėjimas iš Panerių gatvės, priešais „Švaros brolius“)