Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Kalėdinė muzikinė pasaka vaikams ''Mauliukas''

Lietuvos vaikų poeto Martyno Vainilaičio eiliuotos mitologinės pasakos motyvais
Scenarijaus autorius ir režisierius - Žilvinas Ramanauskas
Kompozitorė - Indrė Stakvilevičiūtė-Ehrhard

Spektaklyje dalyvauja:
Doras angelas Mauliukas, jo mylima mergaitė Nastutė, visagalis Dievas, kerštingas Liucijus, Mukis, Ponas, Kaukutis, Dėdė ir visas būrys angelų, velnių ir kitų spalvingų personažų ir ansamblio „Lietuva“ šokėjai, choro artistai ir liaudies instrumentų orkestras!

Trumpa siužeto santrauka:
Danguje - kaip Rojuje. Dievas kuria, angeliukas Mauliukas miežia jam dažus, o angelų dirigentas Mukis mėgaujasi savo darbu ir savimi, todėl netrukus jam ir jo pakalikams ima augti ragai, atsiranda kanopos ir galų gale jie nugarma į pelkes ir dar giliau. Taigi pragare Mauliukas, ruošiamas būti tikru velniu ir gauna rimtą užduotį: parnešti dievobaimingo valstiečio sielą. Mauliukas pasirenka klasikinį kelią - sielą gauti už pinigus. Stebime įspūdingą, kūrybiško velniuko ir tikrai doro žmogelio bendravimą, kuris perauga į bendradarbiavimą ir net draugystę. Pragaro vadovybė nerimsta - reikalauja  žadėtos vėlės, tačiau kai Mauliukas staiga įsimyli valstiečio dukterėčią Nastutę ir pragaro užduotis pamiršta - Liucijus nejuokais užpyksta, gąsdina Mauliuką, o Nastutę pražudo. Liūdėdamas dėl mylimosios Mauliukas nustoja būti velniuku ir jame nubunda žmogiško keršto jausmas. Kartu su valstiečiu jie išsiruošia į žygį prieš velnius. Po nelengvos kovos gėris nugali blogį.

Spektaklis vyks gruodžio 20 d. (šeštadienį) 12 val. ansamblio „Lietuva“ patalpose (Vytenio g. 50, kampas su Panerių g., įėjimas iš Panerių gatvės, priešais „Švaros brolius“)