Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

J.Views toliau stebina muzikos ir technologų pasaulį
Į Lietuvą atvykstantis J.Views pristatė pirmąjį pasaulyje vaizdo klipą, kurio tempą sufleruoja žmogaus širdis

              
Su žinia apie pasaulinę J.Views premjerą Vilniuje sutapo ir dar viena naujiena iš šio muzikos inovatoriaus, kurio tikrasis vardas Jonathanas Daganas, stovyklos. Multi-instrumentalistas, prodiuseris, atlikėjas ir remiksų autorius J.Views toliau stebina muzikos ir technologų pasaulį. Prieš keletą dienų turinio naujienų portale „Mashable“ buvo pristatytas pirmasis pasaulyje muzikinis vaizdo klipas, kurio tempą sufleruoja žmogaus širdies ritmas.
 
Šio analogų pasaulyje neturinčio muzikinio vaizdo klipo sumanytojas – Vilniuje laukiamas, Lietuvą jau pažįstantis ir tuo labai patenkintas „Grammy“ nominantas J.Views.

Izraelyje gimęs, o dabar savo dienas Brukline (JAV) leidžiantis kūrėjas vėl sugalvojo neįprastą būdą ir priemonių pristatyti savo muziką. Išskirtinis vaizdo klipas ir naujausias J.Views singlas „#Almostforgot” - dar vienas įrodymas to, kad technologijos keičia muzikos industriją ir vartotojų įpročius.

Kviečiame peržiūrėti „#Almostforgot” vaizdo klipo pristatymą:
https://youtu.be/W6UgcVZ7eD0

Pats vaizdo klipo peržiūros principas pakankamai paprastas, bet technologija, žiūrovo patirtys ir įspūdžiai – ne. Kiekvienas J.Views gerbėjas, įdiegęs šią programėlę savo išmaniajame telefone, turi galimybę peržiūrėti šį vaizdo klipą. Žiūrovo rankos pirštas, uždėtas ant mobilaus įrenginio nugarėlėje esančios vaizdo kameros, iškart sufleruoja vaizdo klipo tempą. Vartotojo širdies ritmas čia veikia lyg metronomas. Įspūdinga animacija, sukurta specialiai šiam vaizdo klipui, priklauso nuo unikalaus širdies plakimo ritmo. Taip kiekvienas šio vaizdo klipo žiūrovas kuria savitą J.Views vaizdo klipo versiją ir išmanaus telefono ekrane mato nuolat besikeičiantį savo širdies ritmą.

„#Almostforgot” programėlę tikri melomanai ir naujausių technologijų fanatikai gali parsisiųsti iš specialaus šiam projektui sukurto puslapio adresu internete https://almostforgot.me. Tiesa, vaizdo klipą gali peržiūrėti tik „Android“ ir „iPhone“ išmaniųjų telefonų savininkai.

Šį projektą įgyvendino ir J.Views talkino su „NASA“ dirbanti skaitmeninės komunikacijos agentūra „Happy Monday“. Priminsime, kad J.Views projekto „The DNA Project“ namus internete taip pat sukurė ši kompanija. Praėjusiais metais už šį turinio projektą internete J.Views ir „Happy Monday“ pelnė ne vieną prestižinį apdovanojimą. „Kanų liūtų“ apdovanojimuose J.Views ir komandai buvo įteiktas sidabras už geriausią interneto svetainės dizainą. Panašu, kad animacinis vaizdo klipas „#Almostforgot” taip pat bus apdovanotas ir įvertintas.

Muzikos komunikacijos specialistas J.Views visai neseniai pakoregavo savo sceninį vardą ir pakeitė paskutinę šio vardo raidę. „Naujas etapas, naujas albumas, nauja galūnė“, - teigė visame pasaulyje žinomas muzikos prodiuseris Jonathanas Daganas, anksčiau veikęs po J.Viewz vardu.


Oficialiai patvirtinta, kad naujausias J.Views albumas muzikos įrašų parduotuves bei internetą pasieks gegužės 20 d. Visas šis J.Views kūrybinis procesas truko lygiai 401 dieną. Aplankytos vietos, sutikti ir įtaką albumo įrašams padarę žmonės, visa galybė garsų, naudotos priemonės ir instrumentai bei visos inspiracijos buvo dokumentuojamos ir perkeliamos į specialią šio projekto interneto svetainę. Simboliška, jog ir pats įrašas paties autoriaus pavadintas „401 Days”.
J.Views albumo „401 Days” įrašuose dalyvavo daug kviestinių vokalistų. Tarp jų – su Moby dirbanti Kanados vokalistė Kelli Scarr, australų multi-instrumentalistas ir „Grammy“ laimėtojas Gotye, Lietuvos publikai puikiai pažįstamas „Rhye“ lyderis ir balsas Mike'as Miloshas, nepriklausomo roko grupės „Wild Cub“ nariai, įtakingos britų leidyklos „4AD” globojamas amerikiečių atlikėjas Lo-Fang ir žinomas austrų kompozitorius Manu Delago, kurio biografijoje puikuojasi bendri darbai su islandų muzikos diva Bjork ir „The Cinematic Orchestra“. Ši muzikos žvaigždžių rinktinė tapo „The DNA Project“ dalimi ir padėjo J.Views įgyvendinti jo tikslą.

J.Views bene pirmasis pasaulyje ištikimiausiems savo gerbėjams suteikė galimybę įsitraukti, stebėti ir įtakoti naujo albumo kūrimo procesą. Jonathano Dagano vedama komanda užfiksavo ir su savo gerbėjais internete pasidalino kiekviena svarbiausia šio įrašo detale. Atrodo, kad jam pavyko.

Paaiškėjo ir kiti artimiausi J.Views planai. Betarpišką bendravimą su savo gerbėjais  mėgstantis kūrėjas šią savaitę kreipėsi į savo fanus socialiniame tinkle ir ragino juos pažymėti koncertų erdves, miestus ir valstybes, kurias J.Views galėtų aplankyti šiais metais. Aktyvus ir visada entuziastingas kūrėjas dar kartą mobilizavo savo gerbėjus internete ir vėl atkreipė muzikos žiniasklaidos dėmesį. Kvietimų ir raginimų koncertuoti Jonathanas Daganas per mažiau nei dvidešimt keturias valandas sulaukė faktiškai iš visų žemynų. Būsimų koncertų geografija apima didžiąją dalį Europos, dalį Afrikos valstybių, Jungtines Amerikos Valstijas, Braziliją, Kanadą, Australiją ir Pietų Korėją. Bus įdomu sužinoti, kuriuos miestus savo pasirodymams pasirinks J.Views ir jį atstovaujanti agentūra.
Kviečiame peržiūrėti itin asmenišką J.Views kvietimą į pasirodymą Vilniuje:
https://youtu.be/acuDc7lEfYQ

Visuomet smagu, kai Lietuva nušluosto nosį visam likusiam pasauliui. Kaip jau buvo skelbta anksčiau, balandžio 28 d. pasirodymas Vilniaus menų fabrike „Loftas“ – pasaulinė „The DNA Project“ premjera ir išankstinė J.Views albumo „401 Days” perklausa. Akivaizdu – tą vakarą Vilniuje nebus karštesnio taško ir tokio muzikalaus koncerto. Ypatingą ryšį Lietuvai jaučiantis kūrėjas tikisi, kad į šį, ko gero, svabiausią jo pasirodymą, užsuks visi esami ir nauji jo gerbėjai.

J.Views viešnagę Vilniuje pristato Sohn, „Rhye“, Tricky ir Jaakko Eino Kalevi jau jums atvežusi koncertų agentūra „8 Days A Week”. Šie koncertų organizatoriai gegužės 13 d. taip pat jus kviečia į prestižinio „Mercury“ prizo laimėtojo Benjamino Clementin'o pasirodymą „Compensa“ koncertų salėje. Kitą savaitę paaiškės, kas iš lietuvaičių „apšildys“ J.Views pasirodymą Vilniuje.

Renginys: https://www.facebook.com/events/232997367044898/
 
Daugiau informacijos:

www.jviewz.com
https://almostforgot.me
www.fb.com/j.viewz