Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

J.Views toliau stebina muzikos ir technologų pasaulį
Į Lietuvą atvykstantis J.Views pristatė pirmąjį pasaulyje vaizdo klipą, kurio tempą sufleruoja žmogaus širdis

              
Su žinia apie pasaulinę J.Views premjerą Vilniuje sutapo ir dar viena naujiena iš šio muzikos inovatoriaus, kurio tikrasis vardas Jonathanas Daganas, stovyklos. Multi-instrumentalistas, prodiuseris, atlikėjas ir remiksų autorius J.Views toliau stebina muzikos ir technologų pasaulį. Prieš keletą dienų turinio naujienų portale „Mashable“ buvo pristatytas pirmasis pasaulyje muzikinis vaizdo klipas, kurio tempą sufleruoja žmogaus širdies ritmas.
 
Šio analogų pasaulyje neturinčio muzikinio vaizdo klipo sumanytojas – Vilniuje laukiamas, Lietuvą jau pažįstantis ir tuo labai patenkintas „Grammy“ nominantas J.Views.

Izraelyje gimęs, o dabar savo dienas Brukline (JAV) leidžiantis kūrėjas vėl sugalvojo neįprastą būdą ir priemonių pristatyti savo muziką. Išskirtinis vaizdo klipas ir naujausias J.Views singlas „#Almostforgot” - dar vienas įrodymas to, kad technologijos keičia muzikos industriją ir vartotojų įpročius.

Kviečiame peržiūrėti „#Almostforgot” vaizdo klipo pristatymą:
https://youtu.be/W6UgcVZ7eD0

Pats vaizdo klipo peržiūros principas pakankamai paprastas, bet technologija, žiūrovo patirtys ir įspūdžiai – ne. Kiekvienas J.Views gerbėjas, įdiegęs šią programėlę savo išmaniajame telefone, turi galimybę peržiūrėti šį vaizdo klipą. Žiūrovo rankos pirštas, uždėtas ant mobilaus įrenginio nugarėlėje esančios vaizdo kameros, iškart sufleruoja vaizdo klipo tempą. Vartotojo širdies ritmas čia veikia lyg metronomas. Įspūdinga animacija, sukurta specialiai šiam vaizdo klipui, priklauso nuo unikalaus širdies plakimo ritmo. Taip kiekvienas šio vaizdo klipo žiūrovas kuria savitą J.Views vaizdo klipo versiją ir išmanaus telefono ekrane mato nuolat besikeičiantį savo širdies ritmą.

„#Almostforgot” programėlę tikri melomanai ir naujausių technologijų fanatikai gali parsisiųsti iš specialaus šiam projektui sukurto puslapio adresu internete https://almostforgot.me. Tiesa, vaizdo klipą gali peržiūrėti tik „Android“ ir „iPhone“ išmaniųjų telefonų savininkai.

Šį projektą įgyvendino ir J.Views talkino su „NASA“ dirbanti skaitmeninės komunikacijos agentūra „Happy Monday“. Priminsime, kad J.Views projekto „The DNA Project“ namus internete taip pat sukurė ši kompanija. Praėjusiais metais už šį turinio projektą internete J.Views ir „Happy Monday“ pelnė ne vieną prestižinį apdovanojimą. „Kanų liūtų“ apdovanojimuose J.Views ir komandai buvo įteiktas sidabras už geriausią interneto svetainės dizainą. Panašu, kad animacinis vaizdo klipas „#Almostforgot” taip pat bus apdovanotas ir įvertintas.

Muzikos komunikacijos specialistas J.Views visai neseniai pakoregavo savo sceninį vardą ir pakeitė paskutinę šio vardo raidę. „Naujas etapas, naujas albumas, nauja galūnė“, - teigė visame pasaulyje žinomas muzikos prodiuseris Jonathanas Daganas, anksčiau veikęs po J.Viewz vardu.


Oficialiai patvirtinta, kad naujausias J.Views albumas muzikos įrašų parduotuves bei internetą pasieks gegužės 20 d. Visas šis J.Views kūrybinis procesas truko lygiai 401 dieną. Aplankytos vietos, sutikti ir įtaką albumo įrašams padarę žmonės, visa galybė garsų, naudotos priemonės ir instrumentai bei visos inspiracijos buvo dokumentuojamos ir perkeliamos į specialią šio projekto interneto svetainę. Simboliška, jog ir pats įrašas paties autoriaus pavadintas „401 Days”.
J.Views albumo „401 Days” įrašuose dalyvavo daug kviestinių vokalistų. Tarp jų – su Moby dirbanti Kanados vokalistė Kelli Scarr, australų multi-instrumentalistas ir „Grammy“ laimėtojas Gotye, Lietuvos publikai puikiai pažįstamas „Rhye“ lyderis ir balsas Mike'as Miloshas, nepriklausomo roko grupės „Wild Cub“ nariai, įtakingos britų leidyklos „4AD” globojamas amerikiečių atlikėjas Lo-Fang ir žinomas austrų kompozitorius Manu Delago, kurio biografijoje puikuojasi bendri darbai su islandų muzikos diva Bjork ir „The Cinematic Orchestra“. Ši muzikos žvaigždžių rinktinė tapo „The DNA Project“ dalimi ir padėjo J.Views įgyvendinti jo tikslą.

J.Views bene pirmasis pasaulyje ištikimiausiems savo gerbėjams suteikė galimybę įsitraukti, stebėti ir įtakoti naujo albumo kūrimo procesą. Jonathano Dagano vedama komanda užfiksavo ir su savo gerbėjais internete pasidalino kiekviena svarbiausia šio įrašo detale. Atrodo, kad jam pavyko.

Paaiškėjo ir kiti artimiausi J.Views planai. Betarpišką bendravimą su savo gerbėjais  mėgstantis kūrėjas šią savaitę kreipėsi į savo fanus socialiniame tinkle ir ragino juos pažymėti koncertų erdves, miestus ir valstybes, kurias J.Views galėtų aplankyti šiais metais. Aktyvus ir visada entuziastingas kūrėjas dar kartą mobilizavo savo gerbėjus internete ir vėl atkreipė muzikos žiniasklaidos dėmesį. Kvietimų ir raginimų koncertuoti Jonathanas Daganas per mažiau nei dvidešimt keturias valandas sulaukė faktiškai iš visų žemynų. Būsimų koncertų geografija apima didžiąją dalį Europos, dalį Afrikos valstybių, Jungtines Amerikos Valstijas, Braziliją, Kanadą, Australiją ir Pietų Korėją. Bus įdomu sužinoti, kuriuos miestus savo pasirodymams pasirinks J.Views ir jį atstovaujanti agentūra.
Kviečiame peržiūrėti itin asmenišką J.Views kvietimą į pasirodymą Vilniuje:
https://youtu.be/acuDc7lEfYQ

Visuomet smagu, kai Lietuva nušluosto nosį visam likusiam pasauliui. Kaip jau buvo skelbta anksčiau, balandžio 28 d. pasirodymas Vilniaus menų fabrike „Loftas“ – pasaulinė „The DNA Project“ premjera ir išankstinė J.Views albumo „401 Days” perklausa. Akivaizdu – tą vakarą Vilniuje nebus karštesnio taško ir tokio muzikalaus koncerto. Ypatingą ryšį Lietuvai jaučiantis kūrėjas tikisi, kad į šį, ko gero, svabiausią jo pasirodymą, užsuks visi esami ir nauji jo gerbėjai.

J.Views viešnagę Vilniuje pristato Sohn, „Rhye“, Tricky ir Jaakko Eino Kalevi jau jums atvežusi koncertų agentūra „8 Days A Week”. Šie koncertų organizatoriai gegužės 13 d. taip pat jus kviečia į prestižinio „Mercury“ prizo laimėtojo Benjamino Clementin'o pasirodymą „Compensa“ koncertų salėje. Kitą savaitę paaiškės, kas iš lietuvaičių „apšildys“ J.Views pasirodymą Vilniuje.

Renginys: https://www.facebook.com/events/232997367044898/
 
Daugiau informacijos:

www.jviewz.com
https://almostforgot.me
www.fb.com/j.viewz