Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Jūros šventėje - net trys ''Muzikuojančio kelto'' reisai!

Vietoj tradiciškai rengiamo koncerto kiekvieną vasaros šeštadienį, Jūros šventės metu "Muzikuojantis keltas" pristato net tris išskirtinius vakarus su garsiais Lietuvos ir užsienio atlikėjais, kurie ant laivo denio pristatys skirtingas ir įdomias programas, atitinkančias kiekvieno klaipėdiečio ir miesto lankytojo muzikinį skonį.
 
Legendos sugrįžimas: "Gimęs groti, negroti negali."
 
Penktadienį (liepos 24 d.), Jūros šventei įgavus pagreitį, "Muzikuojančio kelto" svečiai saulę palydėti ir nuostabiais marių vaizdiniais pasigrožėti galės kartu su buvusiu "Hiperbolės" nariu Igoriu Berinu ir Irmantu ir Gertautu Čepaičiais.


Radži: "Tai - šventė ir publikai, ir atlikėjams"
 
Liepos 25 d., šeštadienį, pačiame Jūros šventės įkarštyje, "Muzikuojantis keltas" mirgės jauno, populiaraus ir karšto kraujo Radžio bei unikalaus balso savininkės lietuviškosios primadonos Birutės Dambrauskaitės dueto charizma.
 
Šias dvi iš pirmo žvilgsnio skirtingas asmenybes vienija pagrindinė jų gyvenimo aistra – begalinė meilė muzikai.
 
 
Aleksandras Rybakas: "Tikiuosi, nesusirgsiu jūros liga"
 
Kur, jei ne "Muzikuojančiame kelte", praleisti paskutinį Jūros šventės vakarą liepos 26 d., sekmadienį ? Juk specialiuoju reisu vakarėlį mariose surengs du 2009-ųjų "Eurovizijos" dalyviai: konkurso nugalėtojas norvegų smuikininkas, dainininkas, kompozitorius ir aktorius Aleksandras Rybakas (Alexander Rybak) ir Lietuvai atstovavęs dainininkas, atlikėjas, dainų žodžių autorius bei muzikantas Sasha Song.