Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

JUNIOR HALLOWEEN Carnival / LITEXPO

DIDŽIAUSIAS IR RIMČIAUSIAS PASIŪLYMAS JAUNIMUI: VAKARĖLIS DIENINĖJE GRAND HALLOWEEN CARNAVAL DALYJE.

Atsižvelgdami į pageidavimą, jog ir jaunimas nori pajusti geras vibracijas ir sužinoti, ką reiškia tikras vakarėlis ir karnavalas PRISTATOME KO GERO DIDŽIAUSIĄ IR GARSIAUSIĄ JAUNIMO VAKARĖLĮ ŠIEMET LIETUVOJE.

Pirmą kartą, Spalio 31 dieną, kviečiame į LITEXPO JUNIOR HALLOWEEN CARNAVAL dieninę dalį! Į milžiniškas parodų rūmų erdves yra kviečiami visi, amžius rimtam vakarėliui dabar nebėra kliūtis, tad net dar neturėdama /-as 18 metų gali šėlti beprotiškame vakarėlyje ir mėgautis kokybiška muzika bei pramogomis.

Kas tavęs laukia? >Karnavalas ir tikrai rimtas vakarėlis. Gerai žinomas ir merginų numylėtinis DJ Daniukėlis (dar kitaip vadinamas lietuviškuoju "Justin Bieber") bei 4 Dj iš užsienio, kurie jau nuo pat pradžių drebins sienas itin profesionalia ir kokybiška muzika. > Maisto ir gėrimų zona. >Lazeriai ir dekoracijos, kuriomis pasirūpins puikūs dekoratoriai iš užsienio.

Dieninė karnavalo dalis – NO ALCOHOL, tačiau barmenai suplaks pačius skaniausius nealkoholinius kokteilius. Į renginį jaunimas galės ateiti kartu su tėvais. Tėvams bus sukurta speciali zona, kurioje jie galės ramiai mėgautis kava bei užkandžiais, ilsėtis bei stebėti kaip linksminasi jaunimas. Visi į renginį kviečiami su karnavaliniais kostiumais! Laibiausiai išsiskiriantys gaus specialių nuolaidų ir prizų!

Didžiausias, ryškiausias, kraupiausias ir labiausiai gąsdinantis, bet žiauriai laukiamas JUNIOR HALLOWEEN CARNAVAL! Apsilankyk LITEXPO parodų rūmuose, kurie taps tikra zombių, vampyrų ir negyvėlių irštva! Nepraleisk progos sudalyvauti dieninėje dalyje!