Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

JUNIOR HALLOWEEN Carnival / LITEXPO

DIDŽIAUSIAS IR RIMČIAUSIAS PASIŪLYMAS JAUNIMUI: VAKARĖLIS DIENINĖJE GRAND HALLOWEEN CARNAVAL DALYJE.

Atsižvelgdami į pageidavimą, jog ir jaunimas nori pajusti geras vibracijas ir sužinoti, ką reiškia tikras vakarėlis ir karnavalas PRISTATOME KO GERO DIDŽIAUSIĄ IR GARSIAUSIĄ JAUNIMO VAKARĖLĮ ŠIEMET LIETUVOJE.

Pirmą kartą, Spalio 31 dieną, kviečiame į LITEXPO JUNIOR HALLOWEEN CARNAVAL dieninę dalį! Į milžiniškas parodų rūmų erdves yra kviečiami visi, amžius rimtam vakarėliui dabar nebėra kliūtis, tad net dar neturėdama /-as 18 metų gali šėlti beprotiškame vakarėlyje ir mėgautis kokybiška muzika bei pramogomis.

Kas tavęs laukia? >Karnavalas ir tikrai rimtas vakarėlis. Gerai žinomas ir merginų numylėtinis DJ Daniukėlis (dar kitaip vadinamas lietuviškuoju "Justin Bieber") bei 4 Dj iš užsienio, kurie jau nuo pat pradžių drebins sienas itin profesionalia ir kokybiška muzika. > Maisto ir gėrimų zona. >Lazeriai ir dekoracijos, kuriomis pasirūpins puikūs dekoratoriai iš užsienio.

Dieninė karnavalo dalis – NO ALCOHOL, tačiau barmenai suplaks pačius skaniausius nealkoholinius kokteilius. Į renginį jaunimas galės ateiti kartu su tėvais. Tėvams bus sukurta speciali zona, kurioje jie galės ramiai mėgautis kava bei užkandžiais, ilsėtis bei stebėti kaip linksminasi jaunimas. Visi į renginį kviečiami su karnavaliniais kostiumais! Laibiausiai išsiskiriantys gaus specialių nuolaidų ir prizų!

Didžiausias, ryškiausias, kraupiausias ir labiausiai gąsdinantis, bet žiauriai laukiamas JUNIOR HALLOWEEN CARNAVAL! Apsilankyk LITEXPO parodų rūmuose, kurie taps tikra zombių, vampyrų ir negyvėlių irštva! Nepraleisk progos sudalyvauti dieninėje dalyje!