Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Joss Stone ruošiasi pasauliniam koncertiniam turui ir vizitui Vilniuje

Visas pasaulio šalis su koncertiniu turu nusprendusi aplankyti Joss Stone ruošiasi vizitui Vilniuje
Kas bendro tarp legendinio keliautojo Guliverio ir britų muzikos žvaigždės Joss Stone? Ogi tai, kad jie abu išsiruošė į kelionę aplink pasaulį, kuriai ryžtųsi ne kiekvienas. 204 planetos šalys – būtent tiek savo pasaulinio muzikinio turo „Total World Tour“ metu ketina aplankyti scenos deivė Joss Stone.

Šio grandiozinio turo metu savo pasirodymą ji surengs ir Vilniuje, pirmą kartą organizuojamo miesto festivalio „Midsummer Vilnius“ metu.

Atlikėja, į muzikinę kelionę aplink pasaulį išsiruošusi 2014-ųjų pavasarį, per dvejus metus ketina aplankyti visas iki vienos pasaulio šalis ir šiuo metu koncertus jau yra surengusi daugiau nei 60-yje šalių. Galingą jos balsą jau girdėjo gerbėjai Afrikoje, Pietų ir Šiaurės Amerikoje, Azijoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje. Šiuo metu Joss Stone koncertuoja savo gerbėjams Karibuose, iš kurių pradės savo kelionę po Europą.

Pasaulinio turo metu Joss Stone kiekvieną kartą nustebina originaliu pasirodymu. Talentinga dainininkė sugeba užvesti ir tūkstantinę minią, susirinkusią Sidnėjaus stadione, ir unikaliu balsu užhipnotizuoti gerbėjus akustinės sesijos laukiniame Birmos paplūdimyje metu. Joss Stone stengiasi kuo daugiau bendradarbiauti su kiekvienos šalies muzikantais, tad pasirodymų metu dažnai skamba ne tik jos dainos, bet ir vietinė muzika. Galbūt viešnagės Lietuvoje metu atlikėja kartu atliks dainą su lietuviams puikiai pažįstamu atlikėju?

Kelionės aplink pasaulį metu Joss Stone atlieka ir humanitarinę misiją. Pvz., vizito Lesote, Pietų Afrikoje, metu ji atidarė princo Harry labdaros fondo, su kuriuos Joss Stone bendradarbiauja ne vienus metus, įkurtą centrą vaikams. Tiesa, šį draugystė kelia vis daugiau klausimų britų spaudai, nes atlikėja vis dažniau poruojama su Didžiosios Britanijos princu.

Pati Joss Stone sako, kad ambicinga mintis sugroti kiekviename planetos kampelyje jai kilo tuomet, kai ji dainavo prieš 40 tūkst. gerbėjų minią Japonijoje, festivalyje „Fuji Rock“. Nors aplinka ir žmonės visiškai skyrėsi nuo jos įprasto pasaulio (juk ji neturėjo net menkiausios galimybės savarankiškai susikalbėti su vietiniais), dainininkė pajuto, kad būtent muzika padeda gerai suprasti vieniems kitus. Tikėjimas universalia muzikos kalba šiai laisvai sielai, kuri savo pasirodymu scenoje kiekvienam palieka neišdildomą įspūdį, būtent ir suteikia jėgų intensyvaus pasaulinio turo metu.

Joss Stone gali pasigirti pavydėtina muzikine karjera. Ji dažnai tituluojama viena ryškiausiu pastarųjų dešimtmečių britų muzikos žvaigždžių. Joss Stone albumai parduoti daugiau nei nei 12 milijonų egzempliorių tiražu, keturi iš eilės jos diskai pateko į perkamiausių albumų dešimtuką JAV, atlikėjos kolekcijoje – prestižinė „Grammy“ statutėlė ir daugybė kitų garbingų apdovanojimų. Būdama vos 28-erių ji išleido jau septintąjį albumą „Water for Your Soul“, prie kurio kūrimo prisidėjo ir Damianas Marley, regio legendos Bob Marley sūnus. Būtent šį albumą grandiozinio turo metu ir pristato Joss Stone.

Joss Stone - Stuck On You

Lietuvoje Joss Stone taip pat pasirodys netradicinėje erdvėje. Liepos 12 dieną ji pasirodymą surengs Lietuvos didžiosios kunigaikštystės valdovų rūmuose, kur vyks festivalis „Midsummer Vilnius“.

Festivalio metu įspūdingus koncertus taip pat surengs ir Lietuvoje gerai žinomi vardai: Martynas Levickis, Alina Orlova, Lietuvos kamerinis orkestras diriguojamas Modesto Pitrėno kartu su solistais Merūnu Vitulskiu ir Lilija Gubaidulina, taip pat Lukas ir Petras Geniušai bei kiti, kurių vardus organizatoriai žada atskleisti artimiausiu metu. Bilietus į renginius galima įsigyti „Bilietų pasaulis“ kasose arba internetu www.bilietupasaulis.lt. Daugiau informacijos apie festivalį „Midsummer Vilnius“ Facebook paskyroje.