Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Joss Stone ruošiasi pasauliniam koncertiniam turui ir vizitui Vilniuje

Visas pasaulio šalis su koncertiniu turu nusprendusi aplankyti Joss Stone ruošiasi vizitui Vilniuje
Kas bendro tarp legendinio keliautojo Guliverio ir britų muzikos žvaigždės Joss Stone? Ogi tai, kad jie abu išsiruošė į kelionę aplink pasaulį, kuriai ryžtųsi ne kiekvienas. 204 planetos šalys – būtent tiek savo pasaulinio muzikinio turo „Total World Tour“ metu ketina aplankyti scenos deivė Joss Stone.

Šio grandiozinio turo metu savo pasirodymą ji surengs ir Vilniuje, pirmą kartą organizuojamo miesto festivalio „Midsummer Vilnius“ metu.

Atlikėja, į muzikinę kelionę aplink pasaulį išsiruošusi 2014-ųjų pavasarį, per dvejus metus ketina aplankyti visas iki vienos pasaulio šalis ir šiuo metu koncertus jau yra surengusi daugiau nei 60-yje šalių. Galingą jos balsą jau girdėjo gerbėjai Afrikoje, Pietų ir Šiaurės Amerikoje, Azijoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje. Šiuo metu Joss Stone koncertuoja savo gerbėjams Karibuose, iš kurių pradės savo kelionę po Europą.

Pasaulinio turo metu Joss Stone kiekvieną kartą nustebina originaliu pasirodymu. Talentinga dainininkė sugeba užvesti ir tūkstantinę minią, susirinkusią Sidnėjaus stadione, ir unikaliu balsu užhipnotizuoti gerbėjus akustinės sesijos laukiniame Birmos paplūdimyje metu. Joss Stone stengiasi kuo daugiau bendradarbiauti su kiekvienos šalies muzikantais, tad pasirodymų metu dažnai skamba ne tik jos dainos, bet ir vietinė muzika. Galbūt viešnagės Lietuvoje metu atlikėja kartu atliks dainą su lietuviams puikiai pažįstamu atlikėju?

Kelionės aplink pasaulį metu Joss Stone atlieka ir humanitarinę misiją. Pvz., vizito Lesote, Pietų Afrikoje, metu ji atidarė princo Harry labdaros fondo, su kuriuos Joss Stone bendradarbiauja ne vienus metus, įkurtą centrą vaikams. Tiesa, šį draugystė kelia vis daugiau klausimų britų spaudai, nes atlikėja vis dažniau poruojama su Didžiosios Britanijos princu.

Pati Joss Stone sako, kad ambicinga mintis sugroti kiekviename planetos kampelyje jai kilo tuomet, kai ji dainavo prieš 40 tūkst. gerbėjų minią Japonijoje, festivalyje „Fuji Rock“. Nors aplinka ir žmonės visiškai skyrėsi nuo jos įprasto pasaulio (juk ji neturėjo net menkiausios galimybės savarankiškai susikalbėti su vietiniais), dainininkė pajuto, kad būtent muzika padeda gerai suprasti vieniems kitus. Tikėjimas universalia muzikos kalba šiai laisvai sielai, kuri savo pasirodymu scenoje kiekvienam palieka neišdildomą įspūdį, būtent ir suteikia jėgų intensyvaus pasaulinio turo metu.

Joss Stone gali pasigirti pavydėtina muzikine karjera. Ji dažnai tituluojama viena ryškiausiu pastarųjų dešimtmečių britų muzikos žvaigždžių. Joss Stone albumai parduoti daugiau nei nei 12 milijonų egzempliorių tiražu, keturi iš eilės jos diskai pateko į perkamiausių albumų dešimtuką JAV, atlikėjos kolekcijoje – prestižinė „Grammy“ statutėlė ir daugybė kitų garbingų apdovanojimų. Būdama vos 28-erių ji išleido jau septintąjį albumą „Water for Your Soul“, prie kurio kūrimo prisidėjo ir Damianas Marley, regio legendos Bob Marley sūnus. Būtent šį albumą grandiozinio turo metu ir pristato Joss Stone.

Joss Stone - Stuck On You

Lietuvoje Joss Stone taip pat pasirodys netradicinėje erdvėje. Liepos 12 dieną ji pasirodymą surengs Lietuvos didžiosios kunigaikštystės valdovų rūmuose, kur vyks festivalis „Midsummer Vilnius“.

Festivalio metu įspūdingus koncertus taip pat surengs ir Lietuvoje gerai žinomi vardai: Martynas Levickis, Alina Orlova, Lietuvos kamerinis orkestras diriguojamas Modesto Pitrėno kartu su solistais Merūnu Vitulskiu ir Lilija Gubaidulina, taip pat Lukas ir Petras Geniušai bei kiti, kurių vardus organizatoriai žada atskleisti artimiausiu metu. Bilietus į renginius galima įsigyti „Bilietų pasaulis“ kasose arba internetu www.bilietupasaulis.lt. Daugiau informacijos apie festivalį „Midsummer Vilnius“ Facebook paskyroje.