Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Jean-Michel Jarre'as pirmą sykį parodė užburiantį šou

Jean-Michel Jarre'as pirmą sykį parodė užburiantį šou, kuriuo rudenį nustebins lietuvius
 
Šį rudenį, lapkričio 3-ąją, Kauno „Žalgirio“ arenoje koncertuosiantis prancūzų elektroninės muzikos didmeistris Jeanas-Michelis Jarre'as savaitgalį atvertė kortas. Barselonoje įvyko pirmasis jo pasaulinio koncertų turo „Electronica Tour“ pasirodymas.
 
Prieš mėnesį antrąją albumo „Electronica“ dalį „The Heart Of Noise“ išleidęs kompozitorius naujojo šou premjerai pasirinko vieną svarbiausių elektroninės ir eksperimentinės muzikos festivalių – prieš daugiau nei du dešimtmečius Barselonoje pradėtą rengti „Sónar“. Jame Jeanas-Michelis Jarre'as šįmet buvo tarp pagrindinių atlikėjų – kartu su „New Order“, Fatboy Slim ir kitomis ryškiausiomis žvaigždėmis.
 
Didžiulei festivalininkų miniai prancūzas surengė kvapą gniaužiantį koncertą – su lazeriais, dekoracijomis, milžinišku ekranu ir tobulai sinchronizuotomis trimatėmis projekcijomis, parodytomis taip, kad pats muzikantas atrodė jų dalis.
 
Dviejų valandų šou surengęs Jeanas-Michelis Jarre'as atliko ir naujausius savo kūrinius, ir kompozicijas iš jau klasika tapusių savo albumų – tokių kaip „Oxygene“ ir „Equinoxe“.
 
Jeano-Michelio Jarre'o pasirodymo „Sónar“ festivalyje ištraukos: https://youtu.be/Rq-Nkk848IE
 
Naujuoju koncertų turu prancūzų kūrėjas pristato albumą „Electronica“, įrašytą po aštuonerių metų pertraukos. Jis pristatytas dviem dalimis – pirmoji, pavadinta „The Time Machine“, pasirodė pernai rudenį, antroji, „The Heart Of Noise“, išleista šių metų gegužę.
 
„Elektronikos karalius, geriausiai parduodamo albumo Prancūzijos istorijoje autorius, scenoje atrodė kaip pamišęs mokslininkas, puikiai valdantis žiūrovų mases“, - prancūzo šou apibūdina Ispanijos portalas „Publico“.
 
„Šis albumas ir turas – vieni svarbiausių ir didžiausių mano projektų. Tai mano meilės laiškas elektroninei muzikai“, - ispanų dienraščiui „El Pais“ sakė Jeanas Michelis-Jarre'as.
 
Albume Jeanas-Michelis Jarre'as įrašė kūrinius su keliomis dešimtimis garsių įvairių žanrų atlikėjų. Tarp jų – M83, Moby, Arminas van Buurenas, Gesaffelstein, „Air“, Vince'as Clarke'as iš „Erasure“, „Pet Shop Boys“, „Yello“, „Primal Scream“ ir net roko legendų „The Who“ gitaristas Pete'as Townshendas. Prancūzų kūrėjas dirbo ir su garsiuoju kino kūrėju Davidu Lynchu, tačiau jų bendras kūrinys kol kas neišleistas.
 
Daugelis jų – prisiekę Jeano-Michelio Jarre'o gerbėjai. Pavyzdžiui, hipsterių dievinamo projekto M83 lyderis Anthony Gonzalezas atvirai Jeaną-Michelį vadina savo muzikiniu tėvu.
 
Jeano-Michelio Jarre'o ir M83 vaizdo klipas „Glory“: https://youtu.be/NF7OoJZPLJc
 
Tokie komplimentai malonūs, tačiau elektroninės muzikos legenda neslepia, kad dabartis jam kelia nemažai nerimo.
 
Net keli naujausio albumo kūriniai – apie per didelę žmonijos meilę technologijoms ir socialiniams tinklams.
 
„Žmonės į mobilųjį telefoną dabar žiūri dažniau nei į savo partnerį. Tai tikrai keista“, - pristatydamas naująjį turą, sakė Jeanas-Michelis Jarre'as.
 
Šią vasarą Jeanas-Michelis Jarre'as dar surengs šešis pasirodymus po atviru dangumi – tarp jų legendiniame „Montreux“ festivalyje Šveicarijoje ir prie turistų minias traukiančios šventyklos Libano mieste Balbeke.
 
Rudenį jis pradės kelionę po didžiąsias Europos sales, kurios metu pasirodys ir Londono „O2“, Amsterdamo „Heineken Music Hall“ ir kitose didžiausiose žemyno arenose.
 
Tarp jų – ir „Žalgirio“ arenoje, kurioje surengtas Jeano-Michelio Jarre'o šou žiūrovus užbūrė 2011-aisiais. Šį kartą prancūzų superžvaigždė grįžta su visiškai naujais scenos ir technologijų sprendimais.
 
Bilietai į Jeano-Michelio Jarre'o koncertą platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt
 
80 milijonų įrašų pardavęs Jeanas-Michelis Jarre'as yra vienas populiariausių ir įtakingiausių elektroninės muzikos istorijoje. 1976-aisiais išleistas jo albumas „Oxygene“, įkvėptas gamtosaugos temos, pasiekė pirmąsias vietas daugybės šalių „topuose“ ir pavertė šį prancūzą pirmo ryškumo žvaigžde.
 
Jeano-Michelio Jarre'o kūrinys „Oxygene 4“: https://youtu.be/kSIMVnPA994
 
Įspūdingais koncertais pagarsėjęs atlikėjas kelis sykius gerino Guinneso rekordą, susijusį su didžiausiu žiūrovų skaičiumi. Paskutinį sykį neįtikėtiną rekordą prancūzas pasiekė 1997-aisiais, kai Maskvos jubiliejaus proga koncertavo net 3,5 milijono žiūrovų miniai. Tai išlieka nepralenktas muzikos pasaulio pasiekimas, kuriam prilygsta tik panašaus dydžio miniai 1994-aisiais Brazilijoje koncertavęs britų dainininkas Rodas Stewartas.
 
Muzikantas jis yra pelnęs daugybę apdovanojimų, kurie jam teikiami kone kasmet. Pavyzdžiui, dar 1987-aisiais žurnalas „People“ jį paskelbė Europos muzikos metų žmogumi, o pernai Metų vyru muzikantą paskelbė žurnalas GQ. 2010-aisiais vienas svarbiausių muzikinių žurnalų „Mojo“ specialioje ceremonijoje prancūzą pagerbė už gyvenimo nuopelnus muzikai, o žurnalas „Q“ pernai paskelbė garso novatoriumi.
 
Prieš porą savaičių Paryžiuje jis perrinktas svarbios organizacijos CISAC (Tarptautinės autorių ir kompozitorių asociacijų konfederacijos) prezidentu.
 
Jeano-Michelio Jarre'o koncertą Kaune rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šįmet sostinėje surengsiantis sero Eltono Johno, retro muzikos žvaigždžių „Palast Orchester“, lyriškojo britų dainiaus Passenger koncertus, Kaune – metalo dievų „Iron Maiden“, roko žvaigždžių „Nickelback“ koncertus, populiariausią pasaulyje „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“, Obuolių saloje  – šokių muzikos festivalį „Radistai Village“, Trakų pilyje – elektroninės muzikos naktį „Radistai Castle“.