Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

JAZZU IR M.PITRĖNO ORKESTRAS PO ATVIRU DANGUMI!Įspūdingais scenos vardais žiūrovus viliojantis miesto festivalis „Midsummer Vilnius“ skelbia pilną programą. Prie tokių muzikos žvaigždžių kaip Joss Stone, Martynas Levickis, Alina Orlova, Luko ir Petro Geniušų duetas jungiasi ir muzikos scenos deivė Jazzu bei legenda tapęs Oskaro Koršunovo spektaklis.

Pirmą kartą organizuojamo festivalio „Midsummer Vilnius“ atlikėjų gretas papildė ir charizmatiškoji atlikėja Justė Arlauskaitė – Jazzu, kuri liepos 28 dieną surengs išskirtinį pasirodymą kartu su orkestru, kuriam diriguos Modestas Pitrėnas. Su scenos partneriu Leon Somov atlikėja jau buvo surengusi grupės koncertą “Istorijos” Valdovų Rūmų kieme, kur pristatė specialų lietuvišką albumą “Istorijos”. Tą kartą, organizatoriai skelbė, jog visi bilietai yra išparduoti savaitė prieš renginį, todėl šiais metais visus ragina neatidėlioti vasaros planų ir nepraleisti šio ekskliuzyvaus pasirodymo.

Kiekvienas bent šiek tiek pažįstantis Jazzu žino, kad ji mėgsta stebinti, todėl neabejotinai bus paruoštas įspūdingas pasirodymas, atlikėjai tai bus pirmas kartas, kai ji pristatys visą programą kartu su orkestru. Neabejotinai, tai bus žaviausias vasaros renginys. Festivalio organizatoriai žada palepinti ir Valdovų rūmų kieme susirinkusius teatro mylėtojus. Liepos 26 dieną šioje netradicinėje erdvėje susirems Montekių ir Kapulečių ietys. Į vieną iš populiariausių 2015 metų spektaklių „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“ pakvies Lietuvos nacionalinis dramos teatras kartu su OKT / Vilniaus miesto teatru. Jau trylika metų rodomas spektaklis kaskart surenka pilnas sales, Oskaro Koršunovo trupė su juo apkeliavo visą pasaulį, pelnė ne vieną apdovanojimą. Būtent už šį spektaklį teatro genijus Oskaras Koršunovas 2004 metais buvo apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi, spektaklis pelnė Belgrado tarptautinio teatro festivalio (BITEF) prizą. Vienas garbingiausių „Romeo ir Džuljetos“ įvertinimų yra tai, kad šis spektaklis 2003 metais atidarė prestižinį Avinjono teatrų festivalį, būtent čia vienintelį kartą spektaklis buvo rodomas atviroje lauko erdvėje. 2015 metais režisierius publikai pristatė atnaujintą spektaklį, kuriame pagrindinius vaidmenis vietoje Rasos Samuolytės, Giedriaus Savicko ir Gyčio Ivanausko kuria Oskaro Koršunovo studentas Laurynas Jurgelis bei Veltos ir Vytauto Anužių studentė Agnieška Ravdo. „Pirmą kartą organizuodami festivalį „Midsummer Vilnius“ siekiame vilniečiams ir miesto svečiams suteikti unikalią galimybę mėgautis įspūdingiausiais pasirodymais netradicinėje, didingą Lietuvos istoriją menančioje erdvėje. Vos pradėjus skelbti festivalio programą sulaukėme itin didelio susidomėjimo – įvairialypė festivalio programa patraukia tiek klasikinės, tiek populiariosios muzikos ar teatro mylėtojus, tiek tuos, kurie šiltus vasaros vakarus nori paversti ilgai nedilsiančiu prisiminimu. Reaguodami į kilusį susidomėjimą, iki balandžio 30 dienos specialius abonementus į festivalį siūlome įsigyti pigiau“, – sako festivalio vadovas Valdas Petreikis. Festivalio „Midsummer Vilnius“ metu įsimintus pasirodymus surengs Lietuvoje ir užsienyje gerai žinomi vardai: muzikos legenda iš Didžiosios Britanijos Joss Stone, Martynas Levickis, Alina Orlova, Lietuvos kamerinis orkestras su Modestu Pitrėnu, Merūnu Vitulskiu ir Lilija Gubaidulina, Lukas ir Petras Geniušai bei violončelių trio „Melo-M“.