Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Jau šį sekmadienį – palydėk vasarą renginyje ''Radistai švenčia!''

Net keturis mėnesius trukęs pasiruošimas jau beveik pasiekė finišo tiesiąją ir jau šį sekmadienį visi norintys galės palydėti vasarą įspūdingiausiame vasaros uždarymo renginyje „Radistai švenčia!“
 
Daugybė technikos, net 60 valandų montavimo darbų, įspūdinga scenografija bei daug garso ir šviesų – šie skambūs žodžiai jau nuo pirmų dienų lydėjo šį renginį ir jau šiandien labai aiškiai matyti, kad tai daug žadantis renginys.
 
„Beveik 5 valandos geriausios muzikos! Tas galingas garsas, šviesų žaismas, įspūdingi fejerverkai bei vaizdo projekcijos – mes turėtume pasiekti euforiją!“ – sakė renginio vyriausias organizatorius Gytis Žitkauskas.
 
Daugiau nei 60 kvadratinių metrų scena bus užpildyta naujausių technologijų technika!
„Dirbame su savo srities profesionalais, kurie žino, ko reikia, kad žiūrovas po renginio būtų laimingas. Todėl rugpjūčio 30 dieną mes negalime daryti klaidų. Mes turime padaryti viską idealiai – taip, kaip ir žadėjome žiūrovui!“ – sakė Gytis.
 
Jau nuo gegužės mėnesio vyko didžiuliai paruošiamieji darbai įspūdingiausiai šios vasaros pabaigai, o šiandien, kai iki renginio liko vos kelios dienos, darbai pradeda kalbėti patys už save!
 
Buvo daugybė susitikimų su scenografais, technikais, kad rastų geriausią sprendimą. Ir šiandien yra priimti visi tie geriausi sprendimai, kurie rugpjūčio 30 dieną pavers įsimintiniausia vasaros pabaiga po atviru dangumi!
 
„Mes kalbėjome su Jonu Nainiu, jis sakė, kad viskas bus labai gerai ir įspūdingai!“ – nepamiršo paminėti Gytis.
 
Renginio organizatoriai atskleidžia, kad renginio dieną dirbs daugiau nei 60 žmonių, kurie turės vienintelį tikslą – sukurti įspūdingiausią vasaros pabaigą visai Lietuvai!
 
Ar bus pasiektas šis tikslas, sužinokime kartu! Jau rugpjūčio 30 dieną renginyje „Radistai švenčia!“.