Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Jau rytoj prasideda festivalis ''Saulėtosios naktys 2015''

Jau rytoj, rugpjūčio 20 dieną, Joniškio rajone, Gataučiuose prasideda festivalis „Saulėtosios naktys“. Aštuntąjį kartą organizuojamas nekomercinis renginys sutrauks sąmoningo gyvenimo būdo šalininkus ir meno mylėtojus, norinčius dalintis gera nuotaika, išbandyti egzotiškų veiklų ir įdomiai išlydėti vasarą.

„Dovanok sau ir kitiems“ – sakoma viename iš festivalio šūkių. „Saulėtosios naktys“ siekia suteikti dalyviui tiek dvasiškai, tiek fiziškai harmoningą aplinką, todėl keturias dienas skambės teigiama ir jauki muzika, skaniais kvapais vilios gardus maistas, vyks saviugdos paskaitos. Darnos tarp vidinio ir išorinio pasaulių ir būdų pažvelgti į kasdienybę kitu kampu ieškosime su jogos meistrais, rasti pusiausvyrą patiriant tiek ramybės, tiek energingo judesio momentus padės aktyvi veikla – sporto varžybos ir šokiai su vietoje nenustygstančiais lindyhopperiais. Bendruomeniškumo ir kūrybiškumo jausmus skatins menininkus suburiančios dirbtuvės, kuriose visi bus kviečiami pajusti spalvų magiją ir vaizduotės išlaisvinimo galią. Festivalio tikslas – dalyvių (taip, dalyvių, ne svečių ar žiūrovų – kiekvienas prisideda kurdamas „Saulėtųjų naktų“ stebuklus!) įsitraukimas nuo pat rytinės mankštos ir meditacijos iki kakavos gėrimo ceremonijos bei rankų darbo šokolado degustacijos.

„Saulėtosios naktys“ šį savaitgalį siūlo išmėginti geros nuotaikos receptą, kuriuo noriai dalijasi – skambią muziką, kūno ir minties laisvę, pozityvumą bei šiltus prisiminimus visiems likusiems metams.