Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NAKTINĖS PERSONOS | ORIXO

Bilietai jau prekyboje!

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Jau kitą savaitę! Futbolo rungtynės: FK Žalgiris (Lietuva) - Malmo FF (Švedija)

Vilniaus futbolo klubas “Žalgiris” pradeda 2015/16 m. sezono kovas prestižiškiausiame Europos futbolo turnyre UEFA Čempionų lygoje.  Šių varžybų antrajame atrankos etape lietuviai surems ginklus su pajėgiausia Skandinavijos ekipa “Malmo” (Švedija).

Stipriausios mūsų šalies futbolo komandos varžovai - daugkartiniai Švedijos čempionai bei praėjusių metų UEFA Čempionų lygos grupių etapo dalyviai, kaupę patirtį dvikovose su tokiais futbolo grandais kaip Turino “Juventus”, Madrido “Atletico” ir Pirėjo “Olympiacos”. 

“Malmo” klubas gali pasigirti ne tik skambiomis pergalėmis savo šalyje ir Europoje. Praėjusiame dešimtmetyje ši komanda į didįjį futbolo pasaulį išleido ryškiausią Švedijos futbolo žvaigždę Zlataną Ibrahimovičių, o kiek anksčiau prie komandos vairo stovėjo dabartinis Anglijos rinktinės treneris Roy’us Hodgsonas.

Šiuo metu garsiausias ekipos futbolininkas yra buvęs ilgametis Švedijos rinktinės puolėjas Marcusas Rosenbergas, praeityje žaidęs tokiuose klubuose kaip Brėmeno “Werder” (Vokietija), Amsterdamo “Ajax” (Olandija) ar “West Bromwich Albion” (Anglija).

Vilniuje su 18-a Švedijos čempionų titulų savo trofėjų galerijoje turinčia Malmės komanda “Žalgiris” susitiks liepos 21 dieną, 21 valandą, Lietuvos futbolo federacijos stadione (Stadiono g. 2).

Bilietus į šias rungtynes galite įsigyti nuo 7 eurų.