Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Įspūdingo „90’s HITS“ šou scenoje: Sandra, „London Beat“ ir „Culture Beat“

Įspūdingo „90’s HITS“ šou scenoje 3 žvaigždės: Sandra, „London Beat“ ir „Culture Beat“

Prieš didžiąsias šventes, gruodžio 12 d., „Pramogų areną“ Vilniuje sudrebins įspūdingas koncertas „90’s HITS“. Viename koncerte muzikos mėgėjai pamatys ir išgirs iš karto tris muzikos pasaulio žvaigždes: dainininkę Sandrą, kolektyvą „London Beat“ ir grupę „Culture Beat“.
Koncertas „90’s HITS“ savo mastu bus vienas didžiausių tokio pobūdžio renginių, išsiskirsiantis specialiai šiam šou ruošiamomis atlikėjų geriausių hitų programomis, įspūdinga scenografija ir apšvietimu.Bilietus į megašou „90’s HITS“ jau galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu tik nuo 19 eurų. Nuo birželio 1 d. bilietai brangs.
Šių metų gruodį Vilniuje vyksiančiame „90’s HITS“ šou pasirodysianti dainininkė Sandra Cretu yra viena iš garsiausių vokiečių kilmės popmuzikos žvaigždžių pasaulyje. Žinoma dainininkė ir dainų autorė karjerą pradėjo disco stiliaus grupėje „Arabesque", o 1984 m. tapo profesionalia solo atlikėja. Pasaulyje yra nupirkta daugiau nei 12 milijonų Sandros albumų. Be to, šiuo metu Ibicos saloje gyvenančios dainininkės balsą girdime ir jos buvusio vyro, garsaus prodiuserio Michaelio Cretu, vadovaujamo projekto „Enigma" kūryboje.Antroji „90’s HITS“ šou žvaigždė yra britų-amerikiečių grupė „London Beat“, kurios karjera prasidėjo 1990 m., kai su ja kontraktą pasirašė legendinio dueto „Eurythmics“ lyderis ir garsus prodiuseris Dave Stewartas. Pirmosios sėkmės sulaukęs Nyderlanduose, kolektyvas netruko užkariauti viso pasaulio: didžiulio pasisekimo sulaukė „London Beat“ hitas „I‘ve Been Thinking About You“. Ši daina pasiekė 2-ą vietą populiariausių Europoje singlų sąraše, o JAV tope pasiekė 1-ąją poziciją. Melomanų nenuvylė ir kiti grupės singlai „A Better Love“, „You Bring On The Sun“, „Come Back“ ir Bobo Marley klasikinės dainos „No Woman No Cry“ koveris.Trečioji „90’s HITS“ concerto žvaigždė yra Vokietijos elektroninės muzikos kolektyvas „Culture Beat“, kurį 1989 m. įkūrė garsus prodiuseris Torstenas Fenslau. Didžiosios sėkmės grupė sulaukė 1993 m. Kritikų manymu, didžiausiu tų metų hitu tapo būtent „Culture Beat“ hitas „Mr. Vain“. Šis singlas pasiekė pirmas vietas perkamiausių hitų topuose Australijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Airijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Šveicarijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Didelės sėkmės sulaukė ir kiti grupės hitai „Got To Get It“, „Anything“, „Inside Out“, „Crying In The Rain“ daugelis kitų. Pasaulyje yra parduota daugiau nei 10 mln. „Culture Beat“ įrašų.
Pirkti bilietą