Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Inga Valinskienė: ''Nemoku savęs reklamuoti''

Išleisti šeši muzikos albumai, iš kurių net trys platininiai, radijo  "topuose nuolat skambančios dainos, daugybė įgarsintų filmų, suvaidintų  vaidmenų bei sukurtų dainų tekstų ir muzikos kūrinių - visu tuo drąsiai gali pasigirti kerinčio balso savininkė Inga Valinskienė, šeštadienį, rugpjūčio 2 dieną, klaipėdiečius ir miesto svečius pakviesianti į geriausių savo dainų koncertą festivalio "Muzikuojantis keltas" denyje.

Neabejotinai garsiausios Lietuvos dainininkės I. Valinskienės  pasirodymai "Muzikuojančiame kelte" jau tapo gražia šio festivalio  tradicija. Šiemet gi dainininkė kelto keleiviams žada tiek romantikos,  tiek ir siautulingų šokių kupiną vakarą.

"Žmonės, ateinantys į mano koncertus, jau žino, ko gali tikėtis. Ne  išimtis ir šeštadieninis mano pasirodymas, kur skambės tiek seni, tiek  nauji kūriniai, - sakė I. Valinskienė. - Džiugu, kad su metais mano  atliekamų dainų skaičius tik didėja. Tad kiekvienam koncertui galiu  parinkti vis kitas dainas, pritaikytas konkrečiai koncertinei erdvei bei  čia susirenkantiems žiūrovams." I. Valinskienė pažymi, kad visos jos atliekamos dainos - apie meilę. Tačiau kartu visi kūriniai yra skirtingi, vieni - kupini romantikos,  kiti gi, atvirkščiai, itin ritmingi.

"Tad mano koncerte "Muzikuojančiame kelte" laukiami tiek besitikintys  išskirtinai romantiško vakaro, tiek ir tie, kurie nori kaip galima  greičiau pasiausti šokių aikštelėje, - teigė dainininkė. - Deja, bet  niekada nemokėjau savęs reklamuoti. Tačiau galiu pasidžiaugti, kad per  tiek metų scenoje neteko girdėti nusivylusių klausytojų skundų. Maža to,  pirmą kartą į mano koncertus atėję žmonės dažnai kartoja, kad scenoje aš  esu visai kitokia, nei jie įpratę mane matyti per televizorių - daug  artimesnė, nuoširdesnė ar romantiškesnė. Net neįsivaizduojate, kaip man džiugu būna tai girdėti."

"Klaipėdos žiūrovai man patinka, ir nežinau, ar dėl ypatingo jų  laisvumo, ar dėl to, kad jie jaučia man palankumą kaip klaipėdietei. Man  su šia publika iš tikrųjų smagu, ir sakau tai nepataikaudama", -  atviravo I. Valinskienė. Kartu ji prisipažįsta kasmet vis labiau besižavinti išskirtine  "Muzikuojančio kelto" atmosfera.

"Tai nėra tradicinė koncertinė erdvė, kur atlikėjas dažniausiai yra  atskirtas nuo žiūrovų. Kelte tu būni kartu su publika. O tai pasirodymui  dovanoja unikalų žavesį bei kuria išskirtinę nuotaiką", - sakė  dainininkė. - Labai džiaugiuosi galėdama savo gerbėjams koncertuoti ne  tik televizijos ekrane, bet ir koncertų salėse. Kai galiu žiūrėti jiems  akis, jausti artimą ryšį, atiduoti save. Mano dainos kaip ir visada - iš  visos širdies skirtos jiems. Jos jausmingos ir kalba apie tai, kas mums  visiems svarbiausia - apie gyvenimą, meilę - ir laimingą, ir liūdną. Koncerte mes dainuojame drauge ir išgyvename dainomis papasakotas  istorijas."

Informacija
Unikalaus Lietuvoje festivalio "Muzikuojantis keltas" koncertai ir  pasirodymai vyksta kelte "Nida". Keltas nuo Šiaurinio rago (Senosios perkėlos) išplaukia 20.30 val. Plaukimo trukmė - 2 val. Koncertų metu  kelte veikia barai.
Bilietus platina "Bilietų pasaulis". Koncerto dieną bilietai parduodami  Senosios perkėlos kavinėje "Meat Lovers Port". Daugiau informacijos  www.muzikuojantiskeltas.lt