Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

„The XX“ gerbėjams Kalėdos prasidėjo anksčiau!

Šiandien „The XX“ gerbėjus pasiekė puikios naujienos – grupės atstovai sutiko į vienintelį „The XX“ koncertą mūsų šalyje parduoti papildomus 25 bilietus.

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Inga Valinskienė: ''Nemoku savęs reklamuoti''

Išleisti šeši muzikos albumai, iš kurių net trys platininiai, radijo  "topuose nuolat skambančios dainos, daugybė įgarsintų filmų, suvaidintų  vaidmenų bei sukurtų dainų tekstų ir muzikos kūrinių - visu tuo drąsiai gali pasigirti kerinčio balso savininkė Inga Valinskienė, šeštadienį, rugpjūčio 2 dieną, klaipėdiečius ir miesto svečius pakviesianti į geriausių savo dainų koncertą festivalio "Muzikuojantis keltas" denyje.

Neabejotinai garsiausios Lietuvos dainininkės I. Valinskienės  pasirodymai "Muzikuojančiame kelte" jau tapo gražia šio festivalio  tradicija. Šiemet gi dainininkė kelto keleiviams žada tiek romantikos,  tiek ir siautulingų šokių kupiną vakarą.

"Žmonės, ateinantys į mano koncertus, jau žino, ko gali tikėtis. Ne  išimtis ir šeštadieninis mano pasirodymas, kur skambės tiek seni, tiek  nauji kūriniai, - sakė I. Valinskienė. - Džiugu, kad su metais mano  atliekamų dainų skaičius tik didėja. Tad kiekvienam koncertui galiu  parinkti vis kitas dainas, pritaikytas konkrečiai koncertinei erdvei bei  čia susirenkantiems žiūrovams." I. Valinskienė pažymi, kad visos jos atliekamos dainos - apie meilę. Tačiau kartu visi kūriniai yra skirtingi, vieni - kupini romantikos,  kiti gi, atvirkščiai, itin ritmingi.

"Tad mano koncerte "Muzikuojančiame kelte" laukiami tiek besitikintys  išskirtinai romantiško vakaro, tiek ir tie, kurie nori kaip galima  greičiau pasiausti šokių aikštelėje, - teigė dainininkė. - Deja, bet  niekada nemokėjau savęs reklamuoti. Tačiau galiu pasidžiaugti, kad per  tiek metų scenoje neteko girdėti nusivylusių klausytojų skundų. Maža to,  pirmą kartą į mano koncertus atėję žmonės dažnai kartoja, kad scenoje aš  esu visai kitokia, nei jie įpratę mane matyti per televizorių - daug  artimesnė, nuoširdesnė ar romantiškesnė. Net neįsivaizduojate, kaip man džiugu būna tai girdėti."

"Klaipėdos žiūrovai man patinka, ir nežinau, ar dėl ypatingo jų  laisvumo, ar dėl to, kad jie jaučia man palankumą kaip klaipėdietei. Man  su šia publika iš tikrųjų smagu, ir sakau tai nepataikaudama", -  atviravo I. Valinskienė. Kartu ji prisipažįsta kasmet vis labiau besižavinti išskirtine  "Muzikuojančio kelto" atmosfera.

"Tai nėra tradicinė koncertinė erdvė, kur atlikėjas dažniausiai yra  atskirtas nuo žiūrovų. Kelte tu būni kartu su publika. O tai pasirodymui  dovanoja unikalų žavesį bei kuria išskirtinę nuotaiką", - sakė  dainininkė. - Labai džiaugiuosi galėdama savo gerbėjams koncertuoti ne  tik televizijos ekrane, bet ir koncertų salėse. Kai galiu žiūrėti jiems  akis, jausti artimą ryšį, atiduoti save. Mano dainos kaip ir visada - iš  visos širdies skirtos jiems. Jos jausmingos ir kalba apie tai, kas mums  visiems svarbiausia - apie gyvenimą, meilę - ir laimingą, ir liūdną. Koncerte mes dainuojame drauge ir išgyvename dainomis papasakotas  istorijas."

Informacija
Unikalaus Lietuvoje festivalio "Muzikuojantis keltas" koncertai ir  pasirodymai vyksta kelte "Nida". Keltas nuo Šiaurinio rago (Senosios perkėlos) išplaukia 20.30 val. Plaukimo trukmė - 2 val. Koncertų metu  kelte veikia barai.
Bilietus platina "Bilietų pasaulis". Koncerto dieną bilietai parduodami  Senosios perkėlos kavinėje "Meat Lovers Port". Daugiau informacijos  www.muzikuojantiskeltas.lt