Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Inga Valinskienė: ''Nemoku savęs reklamuoti''

Išleisti šeši muzikos albumai, iš kurių net trys platininiai, radijo  "topuose nuolat skambančios dainos, daugybė įgarsintų filmų, suvaidintų  vaidmenų bei sukurtų dainų tekstų ir muzikos kūrinių - visu tuo drąsiai gali pasigirti kerinčio balso savininkė Inga Valinskienė, šeštadienį, rugpjūčio 2 dieną, klaipėdiečius ir miesto svečius pakviesianti į geriausių savo dainų koncertą festivalio "Muzikuojantis keltas" denyje.

Neabejotinai garsiausios Lietuvos dainininkės I. Valinskienės  pasirodymai "Muzikuojančiame kelte" jau tapo gražia šio festivalio  tradicija. Šiemet gi dainininkė kelto keleiviams žada tiek romantikos,  tiek ir siautulingų šokių kupiną vakarą.

"Žmonės, ateinantys į mano koncertus, jau žino, ko gali tikėtis. Ne  išimtis ir šeštadieninis mano pasirodymas, kur skambės tiek seni, tiek  nauji kūriniai, - sakė I. Valinskienė. - Džiugu, kad su metais mano  atliekamų dainų skaičius tik didėja. Tad kiekvienam koncertui galiu  parinkti vis kitas dainas, pritaikytas konkrečiai koncertinei erdvei bei  čia susirenkantiems žiūrovams." I. Valinskienė pažymi, kad visos jos atliekamos dainos - apie meilę. Tačiau kartu visi kūriniai yra skirtingi, vieni - kupini romantikos,  kiti gi, atvirkščiai, itin ritmingi.

"Tad mano koncerte "Muzikuojančiame kelte" laukiami tiek besitikintys  išskirtinai romantiško vakaro, tiek ir tie, kurie nori kaip galima  greičiau pasiausti šokių aikštelėje, - teigė dainininkė. - Deja, bet  niekada nemokėjau savęs reklamuoti. Tačiau galiu pasidžiaugti, kad per  tiek metų scenoje neteko girdėti nusivylusių klausytojų skundų. Maža to,  pirmą kartą į mano koncertus atėję žmonės dažnai kartoja, kad scenoje aš  esu visai kitokia, nei jie įpratę mane matyti per televizorių - daug  artimesnė, nuoširdesnė ar romantiškesnė. Net neįsivaizduojate, kaip man džiugu būna tai girdėti."

"Klaipėdos žiūrovai man patinka, ir nežinau, ar dėl ypatingo jų  laisvumo, ar dėl to, kad jie jaučia man palankumą kaip klaipėdietei. Man  su šia publika iš tikrųjų smagu, ir sakau tai nepataikaudama", -  atviravo I. Valinskienė. Kartu ji prisipažįsta kasmet vis labiau besižavinti išskirtine  "Muzikuojančio kelto" atmosfera.

"Tai nėra tradicinė koncertinė erdvė, kur atlikėjas dažniausiai yra  atskirtas nuo žiūrovų. Kelte tu būni kartu su publika. O tai pasirodymui  dovanoja unikalų žavesį bei kuria išskirtinę nuotaiką", - sakė  dainininkė. - Labai džiaugiuosi galėdama savo gerbėjams koncertuoti ne  tik televizijos ekrane, bet ir koncertų salėse. Kai galiu žiūrėti jiems  akis, jausti artimą ryšį, atiduoti save. Mano dainos kaip ir visada - iš  visos širdies skirtos jiems. Jos jausmingos ir kalba apie tai, kas mums  visiems svarbiausia - apie gyvenimą, meilę - ir laimingą, ir liūdną. Koncerte mes dainuojame drauge ir išgyvename dainomis papasakotas  istorijas."

Informacija
Unikalaus Lietuvoje festivalio "Muzikuojantis keltas" koncertai ir  pasirodymai vyksta kelte "Nida". Keltas nuo Šiaurinio rago (Senosios perkėlos) išplaukia 20.30 val. Plaukimo trukmė - 2 val. Koncertų metu  kelte veikia barai.
Bilietus platina "Bilietų pasaulis". Koncerto dieną bilietai parduodami  Senosios perkėlos kavinėje "Meat Lovers Port". Daugiau informacijos  www.muzikuojantiskeltas.lt