Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Igoris Kofas: norėjosi daugiau rokenrolo!

Sostinės grupė „Lemon Joy“ paprastai save priskiria „electropop“ žanrui, tačiau į praėjusį savaitgalį Klaipėdoje vykusį koncertą „Tik stipriau“ susirinkę žiūrovai įsitikino, kad grupės repertuare yra nemažai dainų, kurios skamba kitaip – t. y. labiau „link roko“. Kitaip skambančią „Lemon Joy“ šį penktadienį, gegužės 13 d., bus galima išgirsti ir Vilniuje, menų fabrike „Loftas“.„Norėjosi daugiau rokenrolo. Ruošdamasis koncertams „Tik stipriau“ specialiai įtraukiau tas dainas, kurias retai grojome koncertuose, nes jos yra „griežtesnio“ skambesio. Be to, ir sudėtis „pastiprinta“ – scenoje esame keturiese, o ne tryse kaip įprastai“, – savo pasirinkimą aiškina grupės lyderis Igoris Kofas, tačiau dainų sąrašo nedetalizuoja. Prisimindamas savaitės aktualijas, jis juokauja, kad šie koncertai turėtų tapti atgaiva tiems, kurių širdys apsals nuo saldžių „Eurovizijos“ konkurso dainų. „Juk ne veltui vadinamės „Lemon Joy“, – šmaikštavo jis.

laipėdoje „Lemon Joy“ eksperimentas pasiteisino su kaupu: sausakimša Klaipėdos kultūros fabriko salė visą dviejų valandas trukmės koncertą dainavo kartu su grupe. Gerbėjai labai šiltai priėmė tiek naujausią grupės singlą „Tik iškart, tik stipriau“, tiek visiškai naujas, dar negirdėtas dainas. „Lemon Joy“ teko keletą kartų grįžti į sceną bisui, o koncertui įpusėjus net ir sėdimus bilietus įsigiję žiūrovai stojosi iš vietų ir judėjo dainų ritmu. „Tokį gražų gegužės vakarą, kažin, ar galėjo būti dar kas nors stipriau man ir visiems, išsiilgusiems „Lemon Joy” muzikos, gyvenantiems su ja daugiau nei dvidešimt metų. Ir tiems, kurie gimė kartu su šia muzika. Ir taip pat tiems, kurie galbūt atrado ją tik vakar. Ši muzika yra ne vienos kartos muzika: ji buvo mylimiausia mano a. a. vyro, ją myli mano jaunėlė dukra. „Lemon Joy“ atpažįsta ir mano trimečiai auklėtiniai: išgirdę per radiją, visada sako „Auklėtoja, tai tavo daina!“. Ne, daina iš tikrųjų ne mano, daina – Igorio, kurio visos dainos yra mano sielos muzika“, – tai tik vienas iš daugybės gerbėjų įrašų ir komentarų, kurie po koncerto pasipylė grupės feisbuko paskyroje. Kada parašysite naują dainą ir kada bei kur koncertuosite – tokius klausimus dažniausiai „Lemon Joy“ feisbuko paskyroje užduodavo gerbėjai. Grupė į visus juos jau atsakė. Naujas, griežtais gitaros rifais pagardintas kūrinys „Tik iškart, tik stipriau“ jau sukasi radijo stočių eteryje. Tai – intriguojanti įžanga į išskirtinius koncertus Klaipėdoje ir Vilniuje, kuriuos praėjusių metų pabaigoje stiprius sukrėtimus atlaikiusi grupė pavadino „Tik stipriau“.

Bilietus galite įsigyti visose Bilietų Pasaulis kasose ir internetu www.bilietupasaulis.lt