Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Igoris Kofas: norėjosi daugiau rokenrolo!

Sostinės grupė „Lemon Joy“ paprastai save priskiria „electropop“ žanrui, tačiau į praėjusį savaitgalį Klaipėdoje vykusį koncertą „Tik stipriau“ susirinkę žiūrovai įsitikino, kad grupės repertuare yra nemažai dainų, kurios skamba kitaip – t. y. labiau „link roko“. Kitaip skambančią „Lemon Joy“ šį penktadienį, gegužės 13 d., bus galima išgirsti ir Vilniuje, menų fabrike „Loftas“.„Norėjosi daugiau rokenrolo. Ruošdamasis koncertams „Tik stipriau“ specialiai įtraukiau tas dainas, kurias retai grojome koncertuose, nes jos yra „griežtesnio“ skambesio. Be to, ir sudėtis „pastiprinta“ – scenoje esame keturiese, o ne tryse kaip įprastai“, – savo pasirinkimą aiškina grupės lyderis Igoris Kofas, tačiau dainų sąrašo nedetalizuoja. Prisimindamas savaitės aktualijas, jis juokauja, kad šie koncertai turėtų tapti atgaiva tiems, kurių širdys apsals nuo saldžių „Eurovizijos“ konkurso dainų. „Juk ne veltui vadinamės „Lemon Joy“, – šmaikštavo jis.

laipėdoje „Lemon Joy“ eksperimentas pasiteisino su kaupu: sausakimša Klaipėdos kultūros fabriko salė visą dviejų valandas trukmės koncertą dainavo kartu su grupe. Gerbėjai labai šiltai priėmė tiek naujausią grupės singlą „Tik iškart, tik stipriau“, tiek visiškai naujas, dar negirdėtas dainas. „Lemon Joy“ teko keletą kartų grįžti į sceną bisui, o koncertui įpusėjus net ir sėdimus bilietus įsigiję žiūrovai stojosi iš vietų ir judėjo dainų ritmu. „Tokį gražų gegužės vakarą, kažin, ar galėjo būti dar kas nors stipriau man ir visiems, išsiilgusiems „Lemon Joy” muzikos, gyvenantiems su ja daugiau nei dvidešimt metų. Ir tiems, kurie gimė kartu su šia muzika. Ir taip pat tiems, kurie galbūt atrado ją tik vakar. Ši muzika yra ne vienos kartos muzika: ji buvo mylimiausia mano a. a. vyro, ją myli mano jaunėlė dukra. „Lemon Joy“ atpažįsta ir mano trimečiai auklėtiniai: išgirdę per radiją, visada sako „Auklėtoja, tai tavo daina!“. Ne, daina iš tikrųjų ne mano, daina – Igorio, kurio visos dainos yra mano sielos muzika“, – tai tik vienas iš daugybės gerbėjų įrašų ir komentarų, kurie po koncerto pasipylė grupės feisbuko paskyroje. Kada parašysite naują dainą ir kada bei kur koncertuosite – tokius klausimus dažniausiai „Lemon Joy“ feisbuko paskyroje užduodavo gerbėjai. Grupė į visus juos jau atsakė. Naujas, griežtais gitaros rifais pagardintas kūrinys „Tik iškart, tik stipriau“ jau sukasi radijo stočių eteryje. Tai – intriguojanti įžanga į išskirtinius koncertus Klaipėdoje ir Vilniuje, kuriuos praėjusių metų pabaigoje stiprius sukrėtimus atlaikiusi grupė pavadino „Tik stipriau“.

Bilietus galite įsigyti visose Bilietų Pasaulis kasose ir internetu www.bilietupasaulis.lt