Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Igoris Kofas: norėjosi daugiau rokenrolo!

Sostinės grupė „Lemon Joy“ paprastai save priskiria „electropop“ žanrui, tačiau į praėjusį savaitgalį Klaipėdoje vykusį koncertą „Tik stipriau“ susirinkę žiūrovai įsitikino, kad grupės repertuare yra nemažai dainų, kurios skamba kitaip – t. y. labiau „link roko“. Kitaip skambančią „Lemon Joy“ šį penktadienį, gegužės 13 d., bus galima išgirsti ir Vilniuje, menų fabrike „Loftas“.„Norėjosi daugiau rokenrolo. Ruošdamasis koncertams „Tik stipriau“ specialiai įtraukiau tas dainas, kurias retai grojome koncertuose, nes jos yra „griežtesnio“ skambesio. Be to, ir sudėtis „pastiprinta“ – scenoje esame keturiese, o ne tryse kaip įprastai“, – savo pasirinkimą aiškina grupės lyderis Igoris Kofas, tačiau dainų sąrašo nedetalizuoja. Prisimindamas savaitės aktualijas, jis juokauja, kad šie koncertai turėtų tapti atgaiva tiems, kurių širdys apsals nuo saldžių „Eurovizijos“ konkurso dainų. „Juk ne veltui vadinamės „Lemon Joy“, – šmaikštavo jis.

laipėdoje „Lemon Joy“ eksperimentas pasiteisino su kaupu: sausakimša Klaipėdos kultūros fabriko salė visą dviejų valandas trukmės koncertą dainavo kartu su grupe. Gerbėjai labai šiltai priėmė tiek naujausią grupės singlą „Tik iškart, tik stipriau“, tiek visiškai naujas, dar negirdėtas dainas. „Lemon Joy“ teko keletą kartų grįžti į sceną bisui, o koncertui įpusėjus net ir sėdimus bilietus įsigiję žiūrovai stojosi iš vietų ir judėjo dainų ritmu. „Tokį gražų gegužės vakarą, kažin, ar galėjo būti dar kas nors stipriau man ir visiems, išsiilgusiems „Lemon Joy” muzikos, gyvenantiems su ja daugiau nei dvidešimt metų. Ir tiems, kurie gimė kartu su šia muzika. Ir taip pat tiems, kurie galbūt atrado ją tik vakar. Ši muzika yra ne vienos kartos muzika: ji buvo mylimiausia mano a. a. vyro, ją myli mano jaunėlė dukra. „Lemon Joy“ atpažįsta ir mano trimečiai auklėtiniai: išgirdę per radiją, visada sako „Auklėtoja, tai tavo daina!“. Ne, daina iš tikrųjų ne mano, daina – Igorio, kurio visos dainos yra mano sielos muzika“, – tai tik vienas iš daugybės gerbėjų įrašų ir komentarų, kurie po koncerto pasipylė grupės feisbuko paskyroje. Kada parašysite naują dainą ir kada bei kur koncertuosite – tokius klausimus dažniausiai „Lemon Joy“ feisbuko paskyroje užduodavo gerbėjai. Grupė į visus juos jau atsakė. Naujas, griežtais gitaros rifais pagardintas kūrinys „Tik iškart, tik stipriau“ jau sukasi radijo stočių eteryje. Tai – intriguojanti įžanga į išskirtinius koncertus Klaipėdoje ir Vilniuje, kuriuos praėjusių metų pabaigoje stiprius sukrėtimus atlaikiusi grupė pavadino „Tik stipriau“.

Bilietus galite įsigyti visose Bilietų Pasaulis kasose ir internetu www.bilietupasaulis.lt