Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NAKTINĖS PERSONOS | ORIXO

Bilietai jau prekyboje!

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Į Lietuvą atvyksta ''sunkiausia metalo grupe'' tituluojami šveicarai ''Triptykon''

Vasarą Lietuvoje koncertuos bene sunkiausio metalo pasaulyje grupė!

Birželio 26 – 27 dienomis, 2015 m. Lietuvos kultūros sostinėje, Žagarėje, vyksiančiame festivalyje „Kilkim žaibu 16“ svečiuosis bene labiausiai nusipelnęs metalo muzikai asmuo iš visų kada nors aplankiusių festivalį muzikantų per visą jo gyvavimo istoriją!
 
Galima drąsiai teigti, jog metalo muzika šiandien būtų visiškai kitokia be Thomaso Gabrielio Fischerio (dar žinomo Tom Warrior pseudonimu) – kultinio šveicarų gitaristo, vokalisto ir kūrybos autoriaus grupėse „Hellhammer“, „Celtic Frost“ bei „Triptykon“. Apsiginklavęs „Ibanez“ gitara, „Tube screamer overdrive“ efektų pedalu ir geležine valia, jis buvo vienas iš to keleto, kurie suformavo black ir death metalo pamatus. Visiškame pogrindyje, bunkeryje netoli Ciuricho, jo sukurta muzika virto negailestingu „Hellhammer“ opusu „Apocalyptic Raids“ bei neliečiamuoju „Celtic Frost“ šedevru „Morbid Tales“ – albumais, kurių vertė matuojama iškalbingiausiomis frazėmis, o jų įtaka tūkstančiams kitų grupių tiesiog akivaizdi.
 
„Sunku įsivaizduoti sunkesnę ar labiau užburiančią grupę, negu „Triptykon“. Tomo charizmos ir įspūdingų gitaros rifų junginys skleidžia didingą magiją. Tai panašu į religinę euforiją,“ – rašė „Metal Hammer“, UK.
 
Per tris dešimtmečius Tom Warrior pristatė pluoštą monumentalių albumų, apkeliavo kone visą pasaulį ir grojo beveik visuose kiečiausiuose festivaliuose bei muzikos klubuose... Tad ko dar galima tikėtis iš šio paprasto žmogaus su nepaprastu talentu? Apsukų nemažinantis muzikantas vis dar taip pat solidžiai demonstruoja, kad yra išskirtinis savo amato žinovas ir kelrodė žvaigždė pasiklydusiems žanrų labirintuose. „Triptykon“ gelmės – jokia išimtis.
 
Tai trečiasis Tomo kūrinys, kurio atsiradimą įtakojo „Celtic Frost“ eros pabaiga. 2008-aisiais metais subūręs naują kolektyvą jis kiek pakoregavo žemų dažnių nustatymus, sumažino ritmines apsukas, užpūtė paskutinę žvakę ir su trenksmu žengė į gotikinio doom metalo panteoną. Nors buvo užvertos vienos durys ir atidarytos kitos, bendra visuma iš esmės nepakito – šveicariška tamsos mašina toliau tęsė pirmtakų darbus. Tik su dar didesne jėga. Iki menkiausių smulkmenų išvystytos kompozicijos, gili ir sunki kaip Alpių kalnai atmosfera, įspūdingos siurrealistinio meno dievo H.R. Gigerio iliustracijos ir klasiška instrumentų dermė – tai sunkusis metalas vienoje iš gražiausių ir išraiškingiausių savo formų.
 
„Tu visuomet supranti, kad ši muzika gyvens toliau – galbūt šimtą metų po to, kai tavęs nebeliks. Vos tik ją įrašius, tai prasideda. Vieną dieną aš išnyksiu, vieną dieną išnyks ir muzika, bet taip nutiks gerokai, gerokai vėliau už mane,“ – sakė Tom Warrior.
 
„Eparistera Daimones“ (Man iš kairės, demonai) buvo pirmasis :Triptykon“ albumas, pristatytas 2010 metais. Viena dalis šio energingo, pikto ir atšiauraus disko turinio buvo sukurta paskutinio „Celtic Frost“ šedevro „Monotheist“ tęsiniui, kitą dalį sudarė visiškai nauja Tom Warrior ir jo ilgamečio bendražygio V. Santura kūryba. Duoklė ištikimiems fanams ir tuo pačiu santūri įžanga į tai, kas laukia – „Eparistera Daimones“ įamžina nuolat besivystančią tulžingą nykumą, iš kurios ateina Tom Warrior įkvėpimas.
 
„Melana Chasmata“ (Gilūs, tamsūs slėniai) yra antrasis, pats naujausias Triptykon darbas, pristatytas pernai pavasarį. Ištisa galybė recenzijų ir įvairiausių vietų top‘uose šį albumą pagerbė už puikiai sumaišytą death, doom ir gotikinio metalo kokteilį. Šis svaiginančiai iškalbingas pareiškimas apie pyktį bei nusivylimą dar kartą patvirtina išskirtinį Thomaso Gabrielio Fischerio ir jo komandos statusą.
 
„Sunkiausia grupė pasaulyje? Greičiausiai. Be abejo, ir viena geriausių,“ – „Metal Hammer“, UK.
 
Prieš beveik 20 metų lietuviško pogrindinio leidinio apie metalą (fanzino) „Raganos ir Alus“ leidėjas Ugnius Liogė, sulaukęs atsakymų iš Tom Warrior į interviu klausimus, rašė: „Mano džiaugsmui nėra ribų! Tai tas pats kaip kokiam nors Kaukoliškių kaimo klebonui paspausti ranką Jėzui Kristui arba šešiolikmetei „Nirvanos“ fanei pabučiuoti Kurtą Cobainą!...“
 
Panašius jausmus  patyrė ir festivalio „Kilkim Žaibu“ organizatoriai, suderinę „Triptykon“ koncerto Lietuvoje detale. Tai buvo sena organizatorių svajonė, kurios realizacija buvo brandinama daugelį metų.
 
„Triptykon“ koncertuose šalia naujos kūrybos visada atlieka ir 3-4 kūrinius iš „Celtic frost“ repertuaro bei bent vieną iš „Hellhammer“ kūrinių.
 
Festivalyje „Kilkim žaibu“ taip pat dalyvaus Latvijos kolektyvas „Auli“, Suomijos industrinio metalo pažiba „Turmion Kätilöt“, šveicarai „Bölzer“, olandai „Legion of the Damned“ ir daugelis kitų.
 
 
Šiuo metu bilieto kaina yra 28 €.
Šeimos bilietas kainuoja 50 €.
 
Bilietai nuo kovo 15 d. brangs!