Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Į Lietuvą atvyksta ''sunkiausia metalo grupe'' tituluojami šveicarai ''Triptykon''

Vasarą Lietuvoje koncertuos bene sunkiausio metalo pasaulyje grupė!

Birželio 26 – 27 dienomis, 2015 m. Lietuvos kultūros sostinėje, Žagarėje, vyksiančiame festivalyje „Kilkim žaibu 16“ svečiuosis bene labiausiai nusipelnęs metalo muzikai asmuo iš visų kada nors aplankiusių festivalį muzikantų per visą jo gyvavimo istoriją!
 
Galima drąsiai teigti, jog metalo muzika šiandien būtų visiškai kitokia be Thomaso Gabrielio Fischerio (dar žinomo Tom Warrior pseudonimu) – kultinio šveicarų gitaristo, vokalisto ir kūrybos autoriaus grupėse „Hellhammer“, „Celtic Frost“ bei „Triptykon“. Apsiginklavęs „Ibanez“ gitara, „Tube screamer overdrive“ efektų pedalu ir geležine valia, jis buvo vienas iš to keleto, kurie suformavo black ir death metalo pamatus. Visiškame pogrindyje, bunkeryje netoli Ciuricho, jo sukurta muzika virto negailestingu „Hellhammer“ opusu „Apocalyptic Raids“ bei neliečiamuoju „Celtic Frost“ šedevru „Morbid Tales“ – albumais, kurių vertė matuojama iškalbingiausiomis frazėmis, o jų įtaka tūkstančiams kitų grupių tiesiog akivaizdi.
 
„Sunku įsivaizduoti sunkesnę ar labiau užburiančią grupę, negu „Triptykon“. Tomo charizmos ir įspūdingų gitaros rifų junginys skleidžia didingą magiją. Tai panašu į religinę euforiją,“ – rašė „Metal Hammer“, UK.
 
Per tris dešimtmečius Tom Warrior pristatė pluoštą monumentalių albumų, apkeliavo kone visą pasaulį ir grojo beveik visuose kiečiausiuose festivaliuose bei muzikos klubuose... Tad ko dar galima tikėtis iš šio paprasto žmogaus su nepaprastu talentu? Apsukų nemažinantis muzikantas vis dar taip pat solidžiai demonstruoja, kad yra išskirtinis savo amato žinovas ir kelrodė žvaigždė pasiklydusiems žanrų labirintuose. „Triptykon“ gelmės – jokia išimtis.
 
Tai trečiasis Tomo kūrinys, kurio atsiradimą įtakojo „Celtic Frost“ eros pabaiga. 2008-aisiais metais subūręs naują kolektyvą jis kiek pakoregavo žemų dažnių nustatymus, sumažino ritmines apsukas, užpūtė paskutinę žvakę ir su trenksmu žengė į gotikinio doom metalo panteoną. Nors buvo užvertos vienos durys ir atidarytos kitos, bendra visuma iš esmės nepakito – šveicariška tamsos mašina toliau tęsė pirmtakų darbus. Tik su dar didesne jėga. Iki menkiausių smulkmenų išvystytos kompozicijos, gili ir sunki kaip Alpių kalnai atmosfera, įspūdingos siurrealistinio meno dievo H.R. Gigerio iliustracijos ir klasiška instrumentų dermė – tai sunkusis metalas vienoje iš gražiausių ir išraiškingiausių savo formų.
 
„Tu visuomet supranti, kad ši muzika gyvens toliau – galbūt šimtą metų po to, kai tavęs nebeliks. Vos tik ją įrašius, tai prasideda. Vieną dieną aš išnyksiu, vieną dieną išnyks ir muzika, bet taip nutiks gerokai, gerokai vėliau už mane,“ – sakė Tom Warrior.
 
„Eparistera Daimones“ (Man iš kairės, demonai) buvo pirmasis :Triptykon“ albumas, pristatytas 2010 metais. Viena dalis šio energingo, pikto ir atšiauraus disko turinio buvo sukurta paskutinio „Celtic Frost“ šedevro „Monotheist“ tęsiniui, kitą dalį sudarė visiškai nauja Tom Warrior ir jo ilgamečio bendražygio V. Santura kūryba. Duoklė ištikimiems fanams ir tuo pačiu santūri įžanga į tai, kas laukia – „Eparistera Daimones“ įamžina nuolat besivystančią tulžingą nykumą, iš kurios ateina Tom Warrior įkvėpimas.
 
„Melana Chasmata“ (Gilūs, tamsūs slėniai) yra antrasis, pats naujausias Triptykon darbas, pristatytas pernai pavasarį. Ištisa galybė recenzijų ir įvairiausių vietų top‘uose šį albumą pagerbė už puikiai sumaišytą death, doom ir gotikinio metalo kokteilį. Šis svaiginančiai iškalbingas pareiškimas apie pyktį bei nusivylimą dar kartą patvirtina išskirtinį Thomaso Gabrielio Fischerio ir jo komandos statusą.
 
„Sunkiausia grupė pasaulyje? Greičiausiai. Be abejo, ir viena geriausių,“ – „Metal Hammer“, UK.
 
Prieš beveik 20 metų lietuviško pogrindinio leidinio apie metalą (fanzino) „Raganos ir Alus“ leidėjas Ugnius Liogė, sulaukęs atsakymų iš Tom Warrior į interviu klausimus, rašė: „Mano džiaugsmui nėra ribų! Tai tas pats kaip kokiam nors Kaukoliškių kaimo klebonui paspausti ranką Jėzui Kristui arba šešiolikmetei „Nirvanos“ fanei pabučiuoti Kurtą Cobainą!...“
 
Panašius jausmus  patyrė ir festivalio „Kilkim Žaibu“ organizatoriai, suderinę „Triptykon“ koncerto Lietuvoje detale. Tai buvo sena organizatorių svajonė, kurios realizacija buvo brandinama daugelį metų.
 
„Triptykon“ koncertuose šalia naujos kūrybos visada atlieka ir 3-4 kūrinius iš „Celtic frost“ repertuaro bei bent vieną iš „Hellhammer“ kūrinių.
 
Festivalyje „Kilkim žaibu“ taip pat dalyvaus Latvijos kolektyvas „Auli“, Suomijos industrinio metalo pažiba „Turmion Kätilöt“, šveicarai „Bölzer“, olandai „Legion of the Damned“ ir daugelis kitų.
 
 
Šiuo metu bilieto kaina yra 28 €.
Šeimos bilietas kainuoja 50 €.
 
Bilietai nuo kovo 15 d. brangs!