Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

FBK Kauno 2015 metų sezono abonementas

FBK Kauno 2015 metų sezono abonementas:

- 2015 m. sezono LFF I lygos rungtynės;

- Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro rungtynės;

Futbolo bendruomenės klubas (FBK) „Kaunas“ tęsi anksčiau duotus pažadus – grįžti į pagrindinį laikinosios sostinės stadioną bei žingsniuoti A lygos link. Prieš 3 metus sirgalių įkurtas ir legendinio Lietuvos futbolo flagmano tradicijas tęsiantis klubas šiemet jėgas išmėgins Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje, o Kauno futbolo mėgėjai nuo gegužės mėnesio ir vėl bus kviečiami prisiminti kelią į S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadioną.

Šiemet Geltonai Žalius marškinėlius vilkiančių futbolininkų laukia net 17 kvapą gniaužiančių ir intriguojančių oficialių namų dvikovų. FBK „Kauno“ vėliava plevesuos beveik visuose šalies regionuose, o futbolo išsilgę žiūrovai galės pamatyti dvikovas su Gargždų „Bangos“, Tauragės „Tauro“, Jonavos „Lietavos“, Kėdainių „Nevėžio“ ir kitais klubais.

Palaikomi savo ištikimiausių „Kaunas Ultras“ sirgalių, FBK „Kaunas“ futbolininkai sieks sėkmingai įsitvirtinti I lygoje ir niekam nežada būti lengvas riešutėlis, ypač namų stadione, kur tikisi ypač karšto kauniečių palaikymo.

Šiemet klubas pristato sezono naujieną - abonemento kortelę, kurios privalumai labai aiškūs ir konkretūs.

Įsigijus Geltonai Žalią kortelę/Abonementą Jums nereikės kiekvieną kartą pirkti bilieto. Pirkdami FBK „Kauno“ abonementą Jūs sutaupote savo laiką ir pinigus bei remiate klubą 20 eurų suma.

Abonementų turėtojams vienerių rungtynių kaina sieks šiek tiek daugiau nei 1 eurą.

Prekyba abonementais baigsis birželio 23-ą dieną, 23:59.


Abonementai išduodami stadiono kasoje prieš rungtynes pateikus abonemento bilietą.