Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

FBK Kauno 2015 metų sezono abonementas

FBK Kauno 2015 metų sezono abonementas:

- 2015 m. sezono LFF I lygos rungtynės;

- Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro rungtynės;

Futbolo bendruomenės klubas (FBK) „Kaunas“ tęsi anksčiau duotus pažadus – grįžti į pagrindinį laikinosios sostinės stadioną bei žingsniuoti A lygos link. Prieš 3 metus sirgalių įkurtas ir legendinio Lietuvos futbolo flagmano tradicijas tęsiantis klubas šiemet jėgas išmėgins Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje, o Kauno futbolo mėgėjai nuo gegužės mėnesio ir vėl bus kviečiami prisiminti kelią į S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadioną.

Šiemet Geltonai Žalius marškinėlius vilkiančių futbolininkų laukia net 17 kvapą gniaužiančių ir intriguojančių oficialių namų dvikovų. FBK „Kauno“ vėliava plevesuos beveik visuose šalies regionuose, o futbolo išsilgę žiūrovai galės pamatyti dvikovas su Gargždų „Bangos“, Tauragės „Tauro“, Jonavos „Lietavos“, Kėdainių „Nevėžio“ ir kitais klubais.

Palaikomi savo ištikimiausių „Kaunas Ultras“ sirgalių, FBK „Kaunas“ futbolininkai sieks sėkmingai įsitvirtinti I lygoje ir niekam nežada būti lengvas riešutėlis, ypač namų stadione, kur tikisi ypač karšto kauniečių palaikymo.

Šiemet klubas pristato sezono naujieną - abonemento kortelę, kurios privalumai labai aiškūs ir konkretūs.

Įsigijus Geltonai Žalią kortelę/Abonementą Jums nereikės kiekvieną kartą pirkti bilieto. Pirkdami FBK „Kauno“ abonementą Jūs sutaupote savo laiką ir pinigus bei remiate klubą 20 eurų suma.

Abonementų turėtojams vienerių rungtynių kaina sieks šiek tiek daugiau nei 1 eurą.

Prekyba abonementais baigsis birželio 23-ą dieną, 23:59.


Abonementai išduodami stadiono kasoje prieš rungtynes pateikus abonemento bilietą.