Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Grupės ''SKYLĖ'' naujo albumo pristatymas Šiauliuose

Šiaulų koncertų salėje „Saulė“

Naujame grupės „Skylė“ albume „Vilko vartai“ sudėtos autorinės Roko Radzevičiaus ir Aistės Smilgevičiūtės dainos, kuriose skleidžiasi intensyvaus roko ir daugiabriaunio lyrizmo skambesys. Koncertiniame naujojo albumo pristatymo ture skambės dainos „Vilko vartai“,  „Dievdirbiai“, „9 baltos upės“, „Švelnumas“, „Upelė“ ir daugelis kitų.

Šviesius albumo sąskambius papildys stilistiškai „sunkios“ dainos ir lyriški, subtiliai erotiški vyro bei moters duetai. Naujojo albumo dainas vienijantis raktas yra vartai – nežinomybės, apsisprendimo bei pažinimo simbolis. 

Grupė „Skylė“ susibūrė 1991 m. Jos atliekama muzika – tai „neformatas“ paremtas filosofija, mitologija poezija ir istorija. „Skylės“ muzikinį bagažą sudaro per dvidešimt diskų.

Muzikantai: Aistė Smilgevičiūtė (vokalas), Rokas Radzevičius (vokalas, gitara), Mantvydas Kodis (klavišiniai, akordeonas), Kęstutis Drazdauskas (fleita, pritariamasis vokalas), Gediminas Žilys (kanklės, bosinė gitara), Jonas Krivickas (elektrinė gitara), Salvijus Žeimys (mušamieji).