Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Grįžę iš Estijos „Colours of Bubbles“ albumą pristatys Kaune ir KlaipėdojeGrį
žę iš Estijos „Colours of Bubbles“ albumą pristatys Kaune ir Klaipėdoje
 
Puikių įvertinimų po antrojo studijinio albumo „She Is the Darkness“ sulaukusi šiauliečių indie roko grupė „Colours of Bubbles“ tęsia jo pristatymo turą. Šį penktadienį muzikantai koncertuos Klaipėdos klube „Kaštonas“, o šeštadienį pasirodys Kauno klube „Orixo“.
 
„Tai bus paskutinieji turo „She Is the Darkness“ koncertai Lietuvoje – paskutinė proga pamatyti mus, atliekančius pilną šio turo programą, todėl visų labai laukiam. „Kaštone“ grosime ne pirmą kartą, todėl žinome, kad tikrai bus smagu, nes kitaip ten ir nebūna. Na, o „Orixo“ klube lankysimės pirmąkart, tad tikimės, kauniečiai mus nustebins“, – grupės nuotaikomis dalinosi gitaristas Paulius Trijonis.
 
Bilietais į šiuos koncertus prekiauja „Bilietų pasaulis“. Praėjusią savaitę „Colours of Bubbles“ grįžo iš Estijos, kur tęsė „She Is the Darkness“ pristatymo turą surengdami koncertus Taline ir Tartu. Artimiausiuose grupės užsienio planuose – albumo pristatymo koncertai birželio mėnesį Latvijoje.
 
„Colours of Bubbles“ savo antrąjį albumą „She Is the Darkness“ išleido kovo 8 dieną kompaktine plokštele ir visose skaitmeninėse platformose. Iš šio albumo šiemet jau pasirodė du radijo singlai ir vaizdo klipai „Rusty Trombone“ ir „The Edge of the World“.
 
Albumo pristatymo koncertą grupė surengė Panevėžyje moterų pataisos namuose. Pirmas viešas turo koncertas kovo viduryje įvyko Vilniuje. Jo metu grupė pademonstravo originalius apšvietimo sprendimus, taip pat klubą „Legendos“ iškvėpino specialiai šiam koncertui parinktu kvapu.
 
 
# Bilietais prekiauja „Bilietų pasaulis“: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/colours-of-bubbles-she-is-the-darkness-albumo-pristatymo-koncertas-41709/
# Colours of Bubbles – The Edge of the World: https://youtu.be/rSmHQI6tubg
# Colours of Bubbles – Rusty Trombone: https://youtu.be/_-xfwODORPU