Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Grįžę iš Estijos „Colours of Bubbles“ albumą pristatys Kaune ir KlaipėdojeGrį
žę iš Estijos „Colours of Bubbles“ albumą pristatys Kaune ir Klaipėdoje
 
Puikių įvertinimų po antrojo studijinio albumo „She Is the Darkness“ sulaukusi šiauliečių indie roko grupė „Colours of Bubbles“ tęsia jo pristatymo turą. Šį penktadienį muzikantai koncertuos Klaipėdos klube „Kaštonas“, o šeštadienį pasirodys Kauno klube „Orixo“.
 
„Tai bus paskutinieji turo „She Is the Darkness“ koncertai Lietuvoje – paskutinė proga pamatyti mus, atliekančius pilną šio turo programą, todėl visų labai laukiam. „Kaštone“ grosime ne pirmą kartą, todėl žinome, kad tikrai bus smagu, nes kitaip ten ir nebūna. Na, o „Orixo“ klube lankysimės pirmąkart, tad tikimės, kauniečiai mus nustebins“, – grupės nuotaikomis dalinosi gitaristas Paulius Trijonis.
 
Bilietais į šiuos koncertus prekiauja „Bilietų pasaulis“. Praėjusią savaitę „Colours of Bubbles“ grįžo iš Estijos, kur tęsė „She Is the Darkness“ pristatymo turą surengdami koncertus Taline ir Tartu. Artimiausiuose grupės užsienio planuose – albumo pristatymo koncertai birželio mėnesį Latvijoje.
 
„Colours of Bubbles“ savo antrąjį albumą „She Is the Darkness“ išleido kovo 8 dieną kompaktine plokštele ir visose skaitmeninėse platformose. Iš šio albumo šiemet jau pasirodė du radijo singlai ir vaizdo klipai „Rusty Trombone“ ir „The Edge of the World“.
 
Albumo pristatymo koncertą grupė surengė Panevėžyje moterų pataisos namuose. Pirmas viešas turo koncertas kovo viduryje įvyko Vilniuje. Jo metu grupė pademonstravo originalius apšvietimo sprendimus, taip pat klubą „Legendos“ iškvėpino specialiai šiam koncertui parinktu kvapu.
 
 
# Bilietais prekiauja „Bilietų pasaulis“: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/colours-of-bubbles-she-is-the-darkness-albumo-pristatymo-koncertas-41709/
# Colours of Bubbles – The Edge of the World: https://youtu.be/rSmHQI6tubg
# Colours of Bubbles – Rusty Trombone: https://youtu.be/_-xfwODORPU