Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Grandiozinio TV3 muzikinio šou X Faktorius teisėjų atrankų filmavimai!

Jau gegužės mėnesį prasideda muzikaliausio televizijos šou „X Faktoriaus“teisėjų atrankų filmavimai. Tai puiki galimybė pirmiesiems išvysti tai, ką TV3 žiūrovai pamatys rudenį. Ketvirtojo sezono projekto dalyviai, praėję šou rengėjų atrankas, pirmą kartą pasirodys prieš projekto teisėjus.

Apie šlovę svajojančius vertins charizmatiškasis atlikėjas Marijonas Mikutavičius, dainininkas Saulius Prūsaitis, muzikantas, dainų autorius, grupės BIX narys Saulius Urbonavičius-Samas ir populiariausia dainininkė Lietuvoje, viena iš M.A.M.A. apdovanojimų lyderių Justė Arlauskaitė-Jazzu. Ką ilgametę patirtį turintys muzikos pasaulio atstovai pasakys scenos naujokams?

„X Faktoriaus“ gerbėjai kviečiami atvykti į filmavimus, kurie vyks gegužės 14 ir 15 dieną 13 ir 17 val. Kauno sporto halėje.

Gegužės 28 ir 29 dieną projekto „X Faktorius“ filmavimai vyks  13 ir 17 val. Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmuose.

Galite pasirinkti, kuris filmavimo laikas yra jums geriausias. O jei esate tikras projekto „X Faktorius“ gerbėjas, kviečiame dalyvauti visuose filmavimuose.