Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

„Golden Parazyth“ kviečia į svarbiausią šio sezono koncertą

„Golden Parazyth“ kviečia į svarbiausią šio sezono koncertą

Neatsimenam vasaros be koncerto vijokliais apaugusiume Mokytojų namų kiemelyje. Šią lietingą vasarą „Golden Parazyth” gyvo pasirodymo Vilniuje taip ir neturėjo. Visai simboliška, kad rugsėjo 1 d. čia įvyks pirmasis „Golden Parazyth“ rudens koncertas. Simboliška, kad ir to priežastis yra ką tik pristatytas neįprastas koncertinis filmas „Simple Man“.

Kviečiame įvertinti naujausią „Golden Parazyth“ darbą „Simple Man“:
https://youtu.be/FYbvYQcdRvA

Šis 21 minutės trukmės filmas – koncertas sufleruoja „Golden Parazyth“ ateitį. Kino teatre, LRT televizijoje ir internete – visur jis buvo pristatytas. Norisi tikėti, kad visi apie tai kalba, jį jau matė ir girdėjo. Na bent jau tie, kuriems rūpi vietinė muzikos scena. „Golden Parazyth” komandai tai labai reikšmingas įvykis, didžiausias turinio projektas ir geriausias įrodymas, kad Giedriaus Širkos ir Aurimo Vilkišiaus tandemas juda į priekį. Net 35 talentingų žmonių komanda padėjo įgyvendinti šį ambicingą „Golden Parazyth“ sumanymą ir didžiausias ačiū jiems už tai.

„Simple Man“ - dar vienas užtikrintas „Golden Parazyth” numeris ir pavykęs eksperimentas. Pats metas jį pristatyti tikram koncerte ir geresnės dienos nei pirmoji rudens diena, ko gero, nesugalvotume. Netikėtos spalvos, gyvą ir elektroninę muziką jungiantis skambesys, naujos aranžuotės ir dar daugiau talentų ant scenos. Šis koncertas bus apie tai, kas vyksta „Golden Parazyth“ gyvenime šiandien, ką mes dabar veikiam ir kur žygiuojam toliau. Turim ką pasakyti, neabejokit.

Gitaristas Juozas Martinkėnas ir bosinės gitaros atlikėjas Kipras Pugačiukas padės išpildyti šio pasirodymo viziją. Lora Kmieliauskaitė, jos brolis Arnas Kmieliauskas, Simonas Laucka ir Konrad Levicki jau tapo lygiaverčiais „Golden Parazyth“ klano nariais, kai kalbam apie styginių instrumentų skambesį. Šis nuoširdžių muzikantų ketvertas taip pat talkins mums ant „Vasaros terasos“ scenos. Dar pridėkite gerą garsą, šviesų spektaklį ir gyvo „Golden Parazyth“ pasirodymo jėgą.

„Vasaros terasa“ - viena iš tų kelių vietų mieste, kur geri koncertai kartais reiškia šitą daugiau nei triukšmą, eiles prie baro ir perpildytą instagramą. „Animal Traffic“ ir „In The Night“ įrašai mūsų „Youtube“ kanale geriausiai iliustruoja tą jausmą, energiją ir atmosferą.

Toks dviejų dalių „Golden Parazyth“ pasirodymas Mokytojų namų kiemelyje skamba kaip geras planas taip pradėti rudens koncertų sezoną. Žinia, kad rugsėjo 1-osios vakarą visi keturi „Simple Man“ kūriniai taip pat bus atlikti gyvai yra dar viena rimta priežastis ateiti mūsų pasveikinti. Juk gyvi „Golden Parazyth“ pasirodymai niekada nesikartoja, ar tiesa?

www.goldenparazyth.com