Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

„Golden Parazyth“ kviečia į svarbiausią šio sezono koncertą

„Golden Parazyth“ kviečia į svarbiausią šio sezono koncertą

Neatsimenam vasaros be koncerto vijokliais apaugusiume Mokytojų namų kiemelyje. Šią lietingą vasarą „Golden Parazyth” gyvo pasirodymo Vilniuje taip ir neturėjo. Visai simboliška, kad rugsėjo 1 d. čia įvyks pirmasis „Golden Parazyth“ rudens koncertas. Simboliška, kad ir to priežastis yra ką tik pristatytas neįprastas koncertinis filmas „Simple Man“.

Kviečiame įvertinti naujausią „Golden Parazyth“ darbą „Simple Man“:
https://youtu.be/FYbvYQcdRvA

Šis 21 minutės trukmės filmas – koncertas sufleruoja „Golden Parazyth“ ateitį. Kino teatre, LRT televizijoje ir internete – visur jis buvo pristatytas. Norisi tikėti, kad visi apie tai kalba, jį jau matė ir girdėjo. Na bent jau tie, kuriems rūpi vietinė muzikos scena. „Golden Parazyth” komandai tai labai reikšmingas įvykis, didžiausias turinio projektas ir geriausias įrodymas, kad Giedriaus Širkos ir Aurimo Vilkišiaus tandemas juda į priekį. Net 35 talentingų žmonių komanda padėjo įgyvendinti šį ambicingą „Golden Parazyth“ sumanymą ir didžiausias ačiū jiems už tai.

„Simple Man“ - dar vienas užtikrintas „Golden Parazyth” numeris ir pavykęs eksperimentas. Pats metas jį pristatyti tikram koncerte ir geresnės dienos nei pirmoji rudens diena, ko gero, nesugalvotume. Netikėtos spalvos, gyvą ir elektroninę muziką jungiantis skambesys, naujos aranžuotės ir dar daugiau talentų ant scenos. Šis koncertas bus apie tai, kas vyksta „Golden Parazyth“ gyvenime šiandien, ką mes dabar veikiam ir kur žygiuojam toliau. Turim ką pasakyti, neabejokit.

Gitaristas Juozas Martinkėnas ir bosinės gitaros atlikėjas Kipras Pugačiukas padės išpildyti šio pasirodymo viziją. Lora Kmieliauskaitė, jos brolis Arnas Kmieliauskas, Simonas Laucka ir Konrad Levicki jau tapo lygiaverčiais „Golden Parazyth“ klano nariais, kai kalbam apie styginių instrumentų skambesį. Šis nuoširdžių muzikantų ketvertas taip pat talkins mums ant „Vasaros terasos“ scenos. Dar pridėkite gerą garsą, šviesų spektaklį ir gyvo „Golden Parazyth“ pasirodymo jėgą.

„Vasaros terasa“ - viena iš tų kelių vietų mieste, kur geri koncertai kartais reiškia šitą daugiau nei triukšmą, eiles prie baro ir perpildytą instagramą. „Animal Traffic“ ir „In The Night“ įrašai mūsų „Youtube“ kanale geriausiai iliustruoja tą jausmą, energiją ir atmosferą.

Toks dviejų dalių „Golden Parazyth“ pasirodymas Mokytojų namų kiemelyje skamba kaip geras planas taip pradėti rudens koncertų sezoną. Žinia, kad rugsėjo 1-osios vakarą visi keturi „Simple Man“ kūriniai taip pat bus atlikti gyvai yra dar viena rimta priežastis ateiti mūsų pasveikinti. Juk gyvi „Golden Parazyth“ pasirodymai niekada nesikartoja, ar tiesa?

www.goldenparazyth.com