Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Moterų krepšinio klubas ''BC Sūduva''

Bilietai jau prekyboje! Ateik ir palaikyk savo komandą!

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

„Golden Parazyth“ kviečia į svarbiausią šio sezono koncertą

„Golden Parazyth“ kviečia į svarbiausią šio sezono koncertą

Neatsimenam vasaros be koncerto vijokliais apaugusiume Mokytojų namų kiemelyje. Šią lietingą vasarą „Golden Parazyth” gyvo pasirodymo Vilniuje taip ir neturėjo. Visai simboliška, kad rugsėjo 1 d. čia įvyks pirmasis „Golden Parazyth“ rudens koncertas. Simboliška, kad ir to priežastis yra ką tik pristatytas neįprastas koncertinis filmas „Simple Man“.

Kviečiame įvertinti naujausią „Golden Parazyth“ darbą „Simple Man“:
https://youtu.be/FYbvYQcdRvA

Šis 21 minutės trukmės filmas – koncertas sufleruoja „Golden Parazyth“ ateitį. Kino teatre, LRT televizijoje ir internete – visur jis buvo pristatytas. Norisi tikėti, kad visi apie tai kalba, jį jau matė ir girdėjo. Na bent jau tie, kuriems rūpi vietinė muzikos scena. „Golden Parazyth” komandai tai labai reikšmingas įvykis, didžiausias turinio projektas ir geriausias įrodymas, kad Giedriaus Širkos ir Aurimo Vilkišiaus tandemas juda į priekį. Net 35 talentingų žmonių komanda padėjo įgyvendinti šį ambicingą „Golden Parazyth“ sumanymą ir didžiausias ačiū jiems už tai.

„Simple Man“ - dar vienas užtikrintas „Golden Parazyth” numeris ir pavykęs eksperimentas. Pats metas jį pristatyti tikram koncerte ir geresnės dienos nei pirmoji rudens diena, ko gero, nesugalvotume. Netikėtos spalvos, gyvą ir elektroninę muziką jungiantis skambesys, naujos aranžuotės ir dar daugiau talentų ant scenos. Šis koncertas bus apie tai, kas vyksta „Golden Parazyth“ gyvenime šiandien, ką mes dabar veikiam ir kur žygiuojam toliau. Turim ką pasakyti, neabejokit.

Gitaristas Juozas Martinkėnas ir bosinės gitaros atlikėjas Kipras Pugačiukas padės išpildyti šio pasirodymo viziją. Lora Kmieliauskaitė, jos brolis Arnas Kmieliauskas, Simonas Laucka ir Konrad Levicki jau tapo lygiaverčiais „Golden Parazyth“ klano nariais, kai kalbam apie styginių instrumentų skambesį. Šis nuoširdžių muzikantų ketvertas taip pat talkins mums ant „Vasaros terasos“ scenos. Dar pridėkite gerą garsą, šviesų spektaklį ir gyvo „Golden Parazyth“ pasirodymo jėgą.

„Vasaros terasa“ - viena iš tų kelių vietų mieste, kur geri koncertai kartais reiškia šitą daugiau nei triukšmą, eiles prie baro ir perpildytą instagramą. „Animal Traffic“ ir „In The Night“ įrašai mūsų „Youtube“ kanale geriausiai iliustruoja tą jausmą, energiją ir atmosferą.

Toks dviejų dalių „Golden Parazyth“ pasirodymas Mokytojų namų kiemelyje skamba kaip geras planas taip pradėti rudens koncertų sezoną. Žinia, kad rugsėjo 1-osios vakarą visi keturi „Simple Man“ kūriniai taip pat bus atlikti gyvai yra dar viena rimta priežastis ateiti mūsų pasveikinti. Juk gyvi „Golden Parazyth“ pasirodymai niekada nesikartoja, ar tiesa?

www.goldenparazyth.com