Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Gatvės kultūros festivalis ''Gyvenimas kitokiu ritmu''

Kas yra GKR?
Tai - didžiausias gatvės kultūros renginys šiaurės Lietuvoje, organizuojamas Utenos mieste. Garsiausi Lietuvoje hip hop atlikėjai, grupės, bei šokėjai vienam vakarui suvienija įvairaus amžiaus ir pomėgių žmones, norinčius judėti vienu ritmu.

2004 metais pirmąkart organizuotas koncertas be didesnės reklamos subūrė pačius didžiausius gatvės kultūros gerbėjus, norėjusius išgirsti tokių atlikėjų kaip G&G Sindikatas, Lilas ir Innomine, Garazhe nerūkoma, Mc Messiah kūrinius.

2013 metais vykusiu renginiu susidomėjo daugiau nei 1000 žmonių. Koncerte dalyvavo 15 grupių iš visos Lietuvos. Tiek žiūrovai, tiek atlikėjai koncertą įvertino kaip vieną stipriausių regioninių renginių Lietuvoje.

2014 –aisiais gatvės kultūros festivalis „Gyvenimas kitokiu ritmu“ sugrįžta!

Kada?
2014 metų gruodžio 13 dieną

Kur?
Pop up „GKR spot“, Basanavičiaus g. 59, Utena

Atlikėjai:
Atlikėjų sąrašas bus skelbiamas ir pildomas artimiausiu metu.
Pirmieji 50 bilietų tik po 24 Lt! Vėliau bilietai brangs.
Naujienos ir informacija: www.facebook.com/gyvenimaskitokiuritmu
Į renginį įleidžiami asmenys sulaukę 16 metų. Jaunesni nei 16 metų asmenys yra įleidžiami tik su pilnamečio asmens palyda, kuris renginio vietoje pasirašo už jo saugumą.