Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

GARDEN STYLE KONFERENCIJA

„Garden Style“ - aplinkos dizaino konferencija.
Idėjos. Įkvėpimas. Tendencijos. Pritaikymas. Pavyzdžiai. Gudrybės. Augalai. Priemonės.

Visa tai ir dar daugiau – pirmojoje aplinkos dizaino konferencijoje Lietuvoje, kurioje su aplinkos dizaino naujovėmis kviečiami susipažinti visi norintys - mėgėjai ir profesionalai!

Specialistai Olandijos, Italijos ir Lietuvos pristatys pranešimus apie naujausias aplinkos dizaino tendencijas ir kaip jas pritaikyti Lietuvos sąlygomis.
Nuo mažų sklypelių iki erdvių sodybų, nuo modernaus minimalizmo iki žydinčių pievų - kiekvienas, norintis gražios ir stilingos aplinkos, jau turi galimybę apie tai išgirsti iš pirmų lūpų!

Renginį sudaro trys dalys: Tendencijos; Įkvėpimas; Dėsniai. Išgirsite ne tik įkvepiančių aplinkos kūrimo būdų, bet ir praktiškų gudrybių, kurias galėsite įgyvendinti savo kieme tuoj pat po renginio.

Konferencijos metu vyks ir paroda, kur su aplinkos dizainu susijusios įmonės pristatys savo prekes ir paslaugas.

Susitikime paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 29 d., Vilniuje ir kurkime savo svajonių aplinką kartu.