Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

„Garbanotas Bosistas“ vokalistas atliko „BØRNS“ koverį

Grupės „Garbanotas Bosistas“ vokalistas atliko Vilniuje laukiamo „BØRNS“ koverį

Kiek mažiau nei savaitė liko iki pirmojo „BØRNS“ pasirodymo Lietuvoje. Šiuo metu Garrettas Bornsas ir kompanija tęsia savo debiutinio albumo „Dopamine“ pristatymo turą Europoje ir yra pakeliui į vieną didžiausių Europos festivalių „Sziget“, kuris šį savaitgalį vyksta Vengrijoje. Žinia apie „BØRNS“ Lietuvoje pasklido tarsi virusas – buvusio mago pasirodymo Vilniuje laukia daugybė pramogų industrijos žmonių, tarp jų – ir vietiniai muzikantai.

Šarukas Joneikis - 10,000 Emerald Pools (BØRNS Cover)
https://youtu.be/N7fpnqFlASU
 
Lietuvaičių grupės „Garbanotas Bosistas“ vokalistas Šarukas Joneikis perdainavo jau kitą ketvirtadienį į Vilnių atvykstančio JAV supertalento „BØRNS“ hitą „10,000 Emerald Pools“. Legendiniai Vilniaus koncertų ir sporto rūmų laiptai, išskirtiniai vokaliniai sugebėjimai, akustinės gitaros skambesys ir miesto garsai – tokią šio kūrinio versiją pasiūlė vienas nuoširdžiausių Lietuvos vokalistų.
 
„Esu grupės „Garbanotas Bosistas“ dalis ir jau visai nemažai laiko bandom muzika paliesti aplink mus esančius žmones. Visada dalinamės tuo, kas į pasaulį atneša šiek tiek grožio. „BØRNS“ - talentingas ir tiesiog geras vaikinas iš už Atlanto. Naujas atradimas ir man, ir jums. Atrodo, kad jo kūryba gan greitai prisijaukina klausytojus. Aš taip pat radau joje grožio. Tai itin muzikaliai ir kokybiškai padaryta pop muzika. „10,000 emeraldinių baseinų“ kūrinį pasirinkau dėl smagaus pavadinimo. Ir šiaip norėjau pabandyt panert gilyn", - sakė šiuo metu Berlyne su grupe esantis grupės „Garbanotas Bosistas“ vokalistas Šarukas Joneikis.

Ant cunamio bangos plaukiantis „BØRNS“ šiandien įvardijamas kaip bene sparčiausiai kylantis JAV atlikėjas. Šį vardą linksniuoja visi svarbiausi muzikos žiniasklaidos kanalai, nepriklausomi tinklaraščiai ir valstijų televizijos. Atrodo, kad pirmasis jo pasaulinis turas niekada nesibaigs. Vien šiais metais „BØRNS“ surengė beveik 100 įvairių pasirodymų ir spėjo apkeliauti visą žemės rutulį, nors iki metų galo dar labai daug laiko. Pavyzdžiui, išskirtinis jo pasirodymas Los Andžele buvo surengtas koncertams nepritaikytoje erdvėje - didžiuliame akvariume.


BØRNS - Electric Love
https://youtu.be/RYr96YYEaZY
 
Lietuvą jau pažįstančios grupės „One Direction” nariai, Anthony Gonzalezas iš „M83”, britų roko sunkiasvoriai „Mumford & Sons”, „MGMT“, The Weeknd, Charlie XCX, kylanti prancūzų atlikėja Petite Meller, Harlemo reperis Asap Rocky, mados namų „Gucci“ kūrybos vadovas Alessandro Michele'is, žinoma JAV dizainerė Rebecca Minkoff, vyriausioji amerikiečių mados žurnalo „Vogue“ redaktorė Anna Wintour, britų televizijos žvaigždė Jimmy Fallonas, legendinis britų fotografas Maxas Vadukulas, mados namų „Victoria's Secret“ angelai ir daugybė kitų žvaigždžių nusilenkė jo talentui.
 
Šių metų muzikos ir menų festivalyje „Coachella“ kartu su „BØRNS“ dainavo ir šoko JAV pop muzikos superžvaigždė Taylor Swift, žinoma Naujosios Zelandijos atlikėja Lorde ir grupės „Bleachers“ lyderis Jackas Antonoffas. Šį rudenį „BØRNS“ laukia dar vienas nuotykis ir išbandymas – jam patikėta apšildyti „The Lumineers“ pasaulinį turą valstijose.
 
Pranciškonų vienuolyno kieme ir „Piano.lt“ terasoje „BØRNS“ pasirodys rugpjūčio 18-osios vakarą, iškart po to, kai sceną ir publiką sušildys vietiniai herojai „Freaks On Floor“. Į muzikos agentūros „8 Days A Week” pristatomą renginį be stogo bilietais prekiauja „Bilietų pasaulis“.