Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

''Gaidoje'' – provokuojanti Niujorko šiuolaikinės muzikos scena

Kūrinys – kaip įkyri reklama, o koncertas – kaip TV šou. Kodėl gi ne? Šiuolaikinis muzikos menas gali ir provokuoti, ypač jei jis atkeliauja iš didžiojo pasaulio „obuolio“ – Niujorko. Spalio 25–26 d. Tarptautinis aktualios muzikos festivalis „Gaida“ pristatys įvairovės nestokojančią šiuolaikinės amerikiečių muzikos panoramą, kurioje nuskambės ir airių, britų bei olandų balsai.
 
Spalio 25 d. jaunas, bet ambicingas multikultūrinės ir multistilistinės Niujorko muzikos scenos kūdikis, 2011 m. įkurtas ansamblis „Mise-en New York“, o iš tiesų – šiuolaikinis kamerinis orkestras, Šiuolaikinio meno centre pristatys amerikietiškų TV reklamų („American TV commercials“) principu sumodeliuotą programą. Joje kultinio JAV minimalisto Frederico Rzewskio kūriniai „Spots“ tarsi reklamos intarpai televizijoje nuolat permuša jaunosios JAV kompozitorių kartos kūrėjų Danielio Fishkino, Sang Song, Pascalio Le Boeufo ir Moono Youngo Ha bei paties Rzewskio opusus.
Niujorkas – tautų katilas, tad nenuostabu, kad įvairiatautis ansamblis (vadovaujamas kompozitoriaus Moon Young Ha) savo estetiką apibendrino pavadinimu „mise-en“: „mee“ korėjietiškai reiškia „grožis“, o „zahn“ – „puošti“.
 
Ansamblio „Mise-en New York“ koncerto pradžia 18 val. O 20 val. ŠMC kitoje – didžiojoje – salėje vyks pagrindinis to vakaro koncertas, kurį rengia garsiausias Airijos muzikinis kolektyvas šiandien – „Crash“ – ansamblis, jau senokai užkariavęs ne tik savo šalies, bet ir daugelio Europos šalių koncertų sales. Intriguojančią šio koncerto programą galima pavadinti „pažadėtąja žeme“. Juk daugeliui lietuvių pažadėtąja žeme yra tapusi Airija, o daugeliui airių emigrantų pažadėtoji žemė – JAV. Tad simboliška, jog garsiausias dabarties Airijos šiuolaikinės muzikos kolektyvas atveža į Lietuvą post-minimalistinės muzikos programą, kurioje dominuoja JAV garsenybių Steve’o Reicho, Michaelo Gordono ir Terry’io Riley’io kūriniai. Pastarojo opusas, kurį įkvėpė senajam keltų menui būdingas spiralinis ornamentas, sukurtas specialiai „Crash“ ansambliui. O airių kūrybai atstovauja „Crash“ vadovo Donnachos Dennehy opusas socialiai angažuotu pavadinimu „Streetwalker“ („Prostitutė“).
 
Amerikietiškąją „Gaidos“ liniją pratęs spalio 26 d. 21 val. ŠMC rengiamas puikaus britų pianisto Andrew Zolinskio rečitalis, nes didžiąją šio koncerto dalį sudarys irgi JAV įžymių kūrėjų muzika. Kita vertus, šis koncertas gali pasirodyti labai netikėtas, mat pianisto rečitalis Šiuolaikinio meno centre – nekasdienis reiškinys. Su garsiąja „Icebreaker“ grupe bendradarbiaujantis ir ryškią solinę karjerą puoselėjantis Andrew Zolinsky Vilniaus publikai skambins savo artimo kūrybinio partnerio, Pulitzerio muzikos premijos laureato, amerikiečių postminimalisto Davido Lango kūrinius, kurių dalis dedikuota specialiai Andrew Zolinskiui. Melomanus taip pat nudžiugins pianisto atliekami kultinės JAV dainininkės ir kompozitorės Meredith Monk kūriniai. Koncerto desertui – olando Dideriko Wagenaaro „La volta“ – beveik nevaldomas stichijų šėlsmas...