Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Gaidoje'' – provokuojanti Niujorko šiuolaikinės muzikos scena

Kūrinys – kaip įkyri reklama, o koncertas – kaip TV šou. Kodėl gi ne? Šiuolaikinis muzikos menas gali ir provokuoti, ypač jei jis atkeliauja iš didžiojo pasaulio „obuolio“ – Niujorko. Spalio 25–26 d. Tarptautinis aktualios muzikos festivalis „Gaida“ pristatys įvairovės nestokojančią šiuolaikinės amerikiečių muzikos panoramą, kurioje nuskambės ir airių, britų bei olandų balsai.
 
Spalio 25 d. jaunas, bet ambicingas multikultūrinės ir multistilistinės Niujorko muzikos scenos kūdikis, 2011 m. įkurtas ansamblis „Mise-en New York“, o iš tiesų – šiuolaikinis kamerinis orkestras, Šiuolaikinio meno centre pristatys amerikietiškų TV reklamų („American TV commercials“) principu sumodeliuotą programą. Joje kultinio JAV minimalisto Frederico Rzewskio kūriniai „Spots“ tarsi reklamos intarpai televizijoje nuolat permuša jaunosios JAV kompozitorių kartos kūrėjų Danielio Fishkino, Sang Song, Pascalio Le Boeufo ir Moono Youngo Ha bei paties Rzewskio opusus.
Niujorkas – tautų katilas, tad nenuostabu, kad įvairiatautis ansamblis (vadovaujamas kompozitoriaus Moon Young Ha) savo estetiką apibendrino pavadinimu „mise-en“: „mee“ korėjietiškai reiškia „grožis“, o „zahn“ – „puošti“.
 
Ansamblio „Mise-en New York“ koncerto pradžia 18 val. O 20 val. ŠMC kitoje – didžiojoje – salėje vyks pagrindinis to vakaro koncertas, kurį rengia garsiausias Airijos muzikinis kolektyvas šiandien – „Crash“ – ansamblis, jau senokai užkariavęs ne tik savo šalies, bet ir daugelio Europos šalių koncertų sales. Intriguojančią šio koncerto programą galima pavadinti „pažadėtąja žeme“. Juk daugeliui lietuvių pažadėtąja žeme yra tapusi Airija, o daugeliui airių emigrantų pažadėtoji žemė – JAV. Tad simboliška, jog garsiausias dabarties Airijos šiuolaikinės muzikos kolektyvas atveža į Lietuvą post-minimalistinės muzikos programą, kurioje dominuoja JAV garsenybių Steve’o Reicho, Michaelo Gordono ir Terry’io Riley’io kūriniai. Pastarojo opusas, kurį įkvėpė senajam keltų menui būdingas spiralinis ornamentas, sukurtas specialiai „Crash“ ansambliui. O airių kūrybai atstovauja „Crash“ vadovo Donnachos Dennehy opusas socialiai angažuotu pavadinimu „Streetwalker“ („Prostitutė“).
 
Amerikietiškąją „Gaidos“ liniją pratęs spalio 26 d. 21 val. ŠMC rengiamas puikaus britų pianisto Andrew Zolinskio rečitalis, nes didžiąją šio koncerto dalį sudarys irgi JAV įžymių kūrėjų muzika. Kita vertus, šis koncertas gali pasirodyti labai netikėtas, mat pianisto rečitalis Šiuolaikinio meno centre – nekasdienis reiškinys. Su garsiąja „Icebreaker“ grupe bendradarbiaujantis ir ryškią solinę karjerą puoselėjantis Andrew Zolinsky Vilniaus publikai skambins savo artimo kūrybinio partnerio, Pulitzerio muzikos premijos laureato, amerikiečių postminimalisto Davido Lango kūrinius, kurių dalis dedikuota specialiai Andrew Zolinskiui. Melomanus taip pat nudžiugins pianisto atliekami kultinės JAV dainininkės ir kompozitorės Meredith Monk kūriniai. Koncerto desertui – olando Dideriko Wagenaaro „La volta“ – beveik nevaldomas stichijų šėlsmas...