Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Fetsivalis nowJapan pristato: Cuushe & aus

Muzika, kuri išplėšia iš kasdienybės, priverčia pasijusti nepatogiai ir nukelia į kitus pasaulius. Arba kitaip – Cuushe.

Po dvejų metų pertraukos į Lietuvą sugrįžtanti Japonijos atlikėja ir multiinstrumentalistė Cuushe žino nepamirštamo koncerto receptą. Tąsyk pakerėjusi publiką įspūdingais vizualiniais sprendimais, apraizgančiais kiekvieną garsą estetiniais čiuptuvais, šįsyk Cuushe grįžta su šviežiu albumu ir dar daugiau paslapčių. Japoniškąja Bjork tituluojama atlikėja miksuoja Ambient ir Dream Pop žanrus, kurie sujungiami išskirtinio vokalo.

VIDEO: https://vimeo.com/70463623

Jai talkins elektroninių garsų virtuozas aus, kuris meistriškai įsiskverbia į klausytojų smegenis ir užpildo kiekvieną neuroną ambiento muzikos alsavimu.

Debiutavusi dar 2009 m. Cuushe greitai užsitarnavo alternatyvios muzikos gerbėjų simpatijas. Praėjusiais metais išleistas ketvirtasis albumas „Night lines“ tapo tikru smegenų manifestu. Atlikėjos teigimu, „Night lines“ atspindi niekada nemiegančio Tokijo gyvenimą ir didžiulio miesto sukeliamą vienatvę.

Savo dainomis Cuushe pasakoja istorijas apie žmonių susvetimėjimą, betoninės kasdienybės šurmulį ir dirbtinę gatvių šviesą, kuri įsuka į save lyg fantasmagoriška japoniškos nakties karuselė. Cuushe muzika emocinga, nuklystanti į kitas galaktikas ir vėl grįžtanti atgal. Lyg naktinis Tokijas, kuris bruzdėdamas pasitinka naują rytą, taip ir nesudėjęs bluosto. 

VIDEO: https://youtu.be/VJ5QvrGxTnQ

Tai muzikinė kelionė, kuri įtrauks, palies ir nepaliks dar ilgai.

„Time Out Tokyo“ paskelbė jos debiutinį albumą „Girl You Know That I Am Here But The Dream“ geriausiu 2012 m. Japonijos albumu.

Daugiau muzikos:
https://soundcloud.com/cuushe
http://www.cuushe.net/
https://youtu.be/KsY7Q1bhCxU