Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Festivalyje ''Summerburst'' stulbinantis skaičius žvaigždžių, rekordiniai honorarai ir neregėto dydžio scena Vingio parke


Jau birželio 11 ir 12 dienomis Vingio parke rengiamas festivalis „Summerburst“ įeis į istoriją kaip vienas didžiausių ir brangiausių renginių šalies istorijoje. Pirmą kartą Lietuvoje rengiamame festivalyje įspūdingus pasirodymus surengs rekordinis skaičius populiariausių žvaigždžių: Afrojack, Alesso, David Guetta, „Dimitri Vegas & Like Mike“, Kygo, Steve Angello ir daugelis kitų. Teigiama, kad daugiau nei 20 atlikėjų ir kolektyvų honorarai, mūsų šalies kontekste, viršys negirdėto dydžio sumą. Specialiai festivaliui Vingio parke bus pastatyta didžiausia kada nors mūsų šalyje matyta scena.
Bilietai į festivalį „Summerburst“ platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt
 „Džiaugiamės, kad pagaliau ir mūsų šalyje yra rengiamas aukščiausius pasaulinius standartus atitinkantis festivalis“, – sakė Vilniuje vyksiančio festivalio „Summerburst“ vadovas, koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc. „Neabejojame, kad tai bus pats didžiausias ir pats brangiausias kada nors Lietuvoje vykęs festivalis“.

Stulbinantis žvaigždžių sąrašas ir rekordiniI honoraraI

Festivalis „Summerburst“ yra unikali vieta pradėti vasarą įspūdingiausiame klube po atviru dangumi. Dvi dienas vyksiantis pirmasis tokio masto festivalis mieste dalyvius ir jų draugus kviečia šėlti kartu su daugiau nei dvidešimt pačių garsiausių muzikos atlikėjų ir kolektyvų. Vasaros pradžią nepakartojama padės paversti olandų mega-žvaigždė Afrojack, garsusis švedų muzikos prodiuseris ir atlikėjas Alesso, daug kartų geriausiu elektroninės muzikos atlikėju pasaulyje išrinktas David Guetta, šiuo metu oficialiai geriausiais pasaulyje pripažinti DJ‘ai „Dimitri Vegas & Like Mike“, populiarusis norvegas Kygo, buvęs legendinės švedų supergrupės „Swedish House Mafia“ narys Steve Angello, žaibiškai išgarsėjęs mega-hito „Faded“ autorius Alan Walker ir daugelis kitų žvaigždžių. Manoma, kad bendra visų festivalyje grosiančių atlikėjų honorarų suma viršys 1 mln. eurų.

Neregėto dydžio scena

Visų laikų didžiausiu renginiu šalies istorijoje pretenduojančio tapti festivalio pasiruošimo darbai vyks savaitę. Vingio parke bus pastatyta iki šiol neregėto dydžio scena, kurios atraminės konstrukcijos svers daugiau nei 5 tonas. Aukščiausios klasės garso aparatūros ir šviesos technika bendrai svers per 16 tonų. Be to, įspūdingoje scenoje bus sumontuota net 17 LED ekranų, kurių bendras plotas 250 kv. metrų. Daugiau kaip 31 toną sveriančią garso aparatūrą ir šviesos techniką į Vingio parką atgabens 14 sunkvežimių. Sceną montuos daugiau nei 400 aptarnaujančiojo personalo darbuotojų. Siekiant, kad festivalis vyktų sklandžiai, į Vingio parką bus organizuotas papildomas elektros energijos tiekimas. Netoli scenos esančiame „Vingio“ stadione, 10.000 kv. metrų plote, bus įrengtas 1000 palapinių talpinsiantis kempingas. Priešais sceną išdygs „VIP“ ir „VIP ALL IN“ platformos, barai, higienos zonos, pramogų erdvėje veiks atrakcionai. Viso festivaliui skirta teritorija viršys 30.000 kv. metrų, jai aptverti prireiks 2 km besidrieksiančios tvoros. Saugumą festivalyje užtikrins daugiau nei 200 saugos tarnybų darbutojų, policijos pajėgos, budės medikų ekipažai.
Birželio 11 ir 12 dienomis Vilniaus Vingio parke vyksiantį muzikos festivalį „Summerburst“ pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“.